Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Egészen jól fogadta a piac...

(#2) fintacs


fintacs
csendes tag

Mind betojtak az EA-tól, senki nem mer reálisan pontozni - vagy csak nekem van túl egyéni ízlésem... A 8 pont jó játékot sejtet - akkor ennek miért nem volt semmi nyoma a demóban? :F

(#3) Mukorka válasza fintacs (#2) üzenetére


Mukorka
addikt

Ugyan , ezek az első értékelések mindig a vicc rovat részei inkább.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4) #08052480 válasza fintacs (#2) üzenetére


#08052480
törölt tag

Sokan pedig oda-vissza voltak a demoert. Attol, hogy neked nem tetszett meg boven lehet jo jatek :P
Egyebkent keress ra az Edge-fele rivjura ha tobb fikat akarsz, naluk 6-ost ert. :)

(#5) bishoplogan válasza #08052480 (#4) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Az náluk szenzációs kategóriát jelent :D

(#6) ricshard444


ricshard444
veterán

Én áttoltam vele a délutánt,hangulatos, szép effektek,szval megfogott,de kicsit monoton :U

Vannak dolgok...

(#7) danih


danih
addikt

Én drukkolok, jó lenne, ha a Skyrim mellett lenne még jó RPG ebben az évben...
Ja, a Skyrim tavalyi :DDD

(#8) Löncsi


Löncsi
őstag

Kíváncsi vagyok, single után MMO hogyan lesz ebből? Átvisszük a kerekterünket és kezdjük előröl? NV oldalán is MMO-ként van feltüntetve.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#9) ollie


ollie
MODERÁTOR

Metascore 80 (39 értékelésből), user score 8.2 (79 értékelésből).

Eddig jónak tűnik.

***

(#10) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Nekem eddig tetszik, bár még csak 4-5 órát öltem bele. Hack 'n' slash offline MMO. Jó móka, de egy fél év múlva már nem fog rá emlékezni senki.

(#11) Löncsi válasza ollie (#9) üzenetére


Löncsi
őstag

Az az xbox360-as.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#12) vittuka


vittuka
aktív tag

Micsoda idôzónában lehetnek azok akik már egy délutánt toltak vele, nekem még 1 nap 5 órát ír steamen mire indíthatom.. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#13) danih válasza vittuka (#12) üzenetére


danih
addikt

A demóra gondolt.... remélhetőleg.

(#14) Sonja válasza vittuka (#12) üzenetére


Sonja
veterán

Ki lehet játszani a dátum ellenőrzést (VPN), így már játszanak a CD Galaxisban tegnap vásárolt játékkal! :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.