Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) benedekco


benedekco
addikt

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. Hót marhaság a teszt. Namost, miért nincs első kérdésként, van-e önnek okos telefonja? Mert akkor alapból kaphatnék egy szűrt kérdéssort. Mert nekem nincs. (még ha van is, de az nem telefonként üzemel hanem mini tabletként). A nyílt wifis kérdés még jó... jó szar. Mit nevezünk nyílt wifinek? Abdul/Ivanov/Krisztián/Umpumfu kávézója egy eldugott mellékutcában annak is a pince helységében, a MÁV által nyújtott vagy net, vagy esetleg egy nemzetközi lánc, reptér egyéb nívósabbnak vélt saját internete amire úgyis csak névvel és email címmel lehet belépni nagy korlátozásokkal.
Illetve rengeteg egyéb kérdés volt amire nem volt ép válasz. Mert más jó megoldás is van. Pl a jelszó kérdésre itt van egy jobb megoldás. Vagy éppen jobb megoldások. Sajnos ez a K&H egy fos, inkább csak valami marketing anyag mint komoly teszt. :(
Ja igen. Jelszót pin kódot kinek adod meg? Semmi értelme, ha apám alkoholista lenne nem adnám meg neki, de mivel az elmúlt majdnem 40 évben totálisan meg bízhattam benne, hadd bízzam meg benne továbbra is, és ha valamiért szükségesnek érezném kiadni a jelszavamat/pin kódomat akkor had tegyem meg, ez így egészséges. Mint ahogy gyerek korom óta tudom a jelszavait ide-oda oldalakra, sőt a pin kódját is kiadta már, de rég elfelejtettem. Ha bizalom nincs akkor kuka, ellenben megérteném ha nem adná ki nekem ha heroin függő lennék vagy iszákos, vagy megrögzött hazudozó.
Mindegy, a nagyon kezdőknek éppen jó lesz valami gondolkodónak.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.