Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Hát ez a tipikus B**D meg MS, hogy direkt olyan optikát tettél nekem arra a K****A Kinect-re, amitől nem elég a szoba mérete... De vehetek hozzá kiegészítőt, mint ahogyan azt tehettem a kábelénél is... :(((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) kapeti07


kapeti07
senior tag

Ezzel a kütyüvel már a budiban is tudok majd kinect-ezni? :)

Xbox: kapeti

(#3) Def26


Def26
félisten

Biztos vagyok benne, hogy egy csomó hibát okoz ez a kütyü. Nyko amúgy is okozott már problémákat ezzel. Valahogy nem bízom ebben a cégben. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) Jeanne d'Arc

Tetszik! Ha jó vélemények születne róla, talán beszerzem mert pici a szobám vagy túl sok a könyvem.:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5) #08052480 válasza ribizly (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

gratulálok :U

(#6) - = Zk = - válasza kapeti07 (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

persze, ha sikerűl bedobni a kulát a budiból, egyenesen a kinectre.

vagy esetleg olyan játékot szeretnél, amit a budin űlve, netán állva is játszhatsz?
:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Nyilván nem azért van ekkora helyigénye a Kinectnek, mert az MS csak egyféle optikát kapott a boltban.
Ez a kütyü tipikus singleplayer cucc, multiban ilyen közelről tuti folyamatosan pofáncsapdossák majd egymást a népek.

(#8) FefeeX válasza DrTroglodyte (#7) üzenetére


FefeeX
veterán

Még a MM-ban, egymástól messze is gyakorta egymásnak ütköztünk... Mondjuk otthon sem volt ennél rosszabb a sztori, kisebb helyen hasonlóan elfértünk ketten...
Nem single player, csak kell hozzá hely, amúgy meg sajna ha a két ember közel megy egymáshoz, néha összekeveri a cucc, melyik kié...

(#9) Misály válasza DrTroglodyte (#7) üzenetére


Misály
addikt

Nekem ugy tunt hogy nagyobb latoszoget general, ergo pont hogy multira ok. Az enyem pl tok jol uzemel singlebe 150 centirol is igaz mellmagassagban van.

(#10) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Erről senki nem tud semmit?
Elvileg már megjelent 09.13-án.

Megrendelném, de amíg egy tesztet nem látok róla, elég lutrinak tűnik.
Pl.:

1, nem e lesz érzéketlenebb a Kinect?
2, nem e kell nagyobb fény a használatához?
3, ha jól látom a távolságérzékelő nem kapott lencsét, így marad e az eredetileg elképzelt pontosság?

(#11) wii90 válasza DrTroglodyte (#7) üzenetére


wii90
tag

Érdekes, véleményem szerint érzékelhetően megnől a kereset a kinect iránt legalább is kis hazánkban számtalan barátom van akik nagy sajnálatukra és kis panel lakásuk végett nem ruháztak be kinect-re. Nekem hála Istennek semmi gondom a helyhiányban. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.