Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Finom. Lassan költöznöm kéne ki Angliába, már csak emiatt is :-) :O :P

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) butyek válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


butyek
senior tag

Olcsóbb lesz importálnod, mint a költözés :D

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#3) Tigerclaw válasza butyek (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Csak úgy nem sokat érek vele, mert ennek a lényege a tartalomvásárlás fogyasztás, amit itthonról nem tehetek meg. Kellene Angol cím, meg egy arra szóló bankkártya. Persze ez már csak hab a tortán...más miatt is menni kell.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) rankesz


rankesz
veterán

Wolfson hangcsip... nyamiii :))

(#5) janos1988


janos1988
addikt

Vajon mikor készül el az a 7"-es tablet, amibe van fm rádió is és ledes villanós camera is a hátlapon :F

Galaxy 2-be fm nincs, ebben meg ledes villanós kamera... Lehet még nem vagyunk annyira fejlettek technológiailag, hogy ezt meg tudjuk valósítani...

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#6) Tigerclaw válasza janos1988 (#5) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én vagy másfél éve használok iPad 2-t intenzíven, de fotózásra nem jut eszembe, hogy használjam. (igaz az iPad 2 kamerája amilyen jó video-ra, annyira bűn rossz fotózásra)...de igazából maga az nem áll kézre, hogy tablettel fotózzak, videózzak) Akkor már inkább okostelefon.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) dani3l válasza rankesz (#4) üzenetére


dani3l
őstag

Nem tudom, hanyan vannak, akik "komolyan" hallgatnak tableten zenet..

Mas: Mi ertelme eröltetni ezt a raragasztom a kijelzöt az elölapi üvegre? Azt leszamitva, hogy nem porosodik be közte, nem sok elönyet latom, csak megtöbb lesz a hulladek, ha esetleg valami miatt cserelni kellene az elölapot..

(#8) bencekemence válasza dani3l (#7) üzenetére


bencekemence
csendes tag

Egy normális fülessel és egy 320 mp3nál már lehet érezni a szeretet..
Az emberek legalább minőséget kapnak, igaz, tudtukon kívül..

[ Szerkesztve ]

(#9) dani3l válasza bencekemence (#8) üzenetére


dani3l
őstag

Nem is arrol van szo, de ki hallgat tableten (fülhallgatoval) zenet? Vagy csak nekem nem jutna eszembe?

(#10) rankesz válasza dani3l (#9) üzenetére


rankesz
veterán

Este lefekvés előtt rendszeresen szoktam még egy kicsit olvasni az ágyban s3-ról, ilyenkor az ár /érték arányban verhetetlen maxell retrodj fejesről szoktam zenét hallgatni. Tabletről mért ne lehetne ugyanígy tenni?

(#11) btudos válasza dani3l (#9) üzenetére


btudos
veterán

Útközben, buszon/vonaton böngészés közben egy kis zenehallgatás, nem hiszem hogy egyedül vagyok :N

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12) Psytech


Psytech
senior tag

Keresgéltem neten, de nem találtan komponensekre bontott anyagköltség-táblázatot.. Tény, hogy a kindle fire nem főleg az árából fog hasznot hozni, hanem a kapcsolt szolgáltatásokból, de azért kíváncsi lennék, hogy mínuszosra jönnek e ki ilyen ár mellett.

A wolfson dac meg tényleg nem létszükséglet egy tabletben, de sosem baj az ha valamiből jobb van az átlagnál. Az összképet ez is növeli, mert legalább a tesztekben erre a részre is jobb véleményt kap, hiszen egy fülessel abszolút korrekt hangzást lehet kicsikarni belőle.

(#13) azopi74


azopi74
addikt

Én is csak akkor használom a tabletet fotózásra, ha semmi más nincs kéznél.

(#14) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Én akkor fotózok az iPad 3-mal, ha éppen nincs kedvem előkeresni a Camera Connection Kitet és betölteni a DSLR-rel készült képeket.
Egyébként ez a tábla már egész jó képeket csinál. Ha mondjuk Facebookon akarok valakinek valamit elküldeni, vagy twitterre szánom a képet, akkor ezt használom. Vagy egy hirdetéshez ezzel készítek pár termékfotót.
Szóval nem hittem volna mielőtt megvettem, de egész sokszor használom :)

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.