Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hulk24


Hulk24
aktív tag

A világ egyik leggazdagabb emberének (Michael Dell) semmi nem elég. A válságon most Ő is jó sokat bukott...

(#2) rootkiller válasza Hulk24 (#1) üzenetére


rootkiller
őstag

Valahogy így van, ezeknek a világ f*sza nem elég, dehát mindenki el akar adni.

Artengo TR 990 Pro

(#3) iknight


iknight
senior tag

Ahoz képest, hogy a dell milyen patinás márkanév, elég szomorú, hogy hol gyártják, és kik... Sok jövőt nem jósolok nekik...

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#4) Atlantis válasza iknight (#3) üzenetére


Atlantis
veterán

Már semmi se a régi...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5) rootkiller válasza Atlantis (#4) üzenetére


rootkiller
őstag

Hát nem. Tegnap néztem pont az írószerboltban, hogy a pl. PAX toll is egyre gagyibb anyagból van. Régen mondjuk egy IBM ThinkPadot amcsiban gyártottak, most már nem IBM, és az is kínában készül.

Artengo TR 990 Pro

(#6) copin válasza rootkiller (#5) üzenetére


copin
őstag

Designed by Apple in California Assembled in China :DDD

A kulcsszó a minőségellenőrzés, a többi csak utána jön és akkor lényegtelen hol és kik gyártanak bármit is. Ha pedig toll, akkor montblanc (a sznobizmus ÉS a pénzszórás jegyében) ;] , vagy ha csak firkálgatni kell, akkor elég a zebra is :P . Paxról még nem hallottam. Ez magyar márka?

[ Szerkesztve ]

(#7) Hulk24 válasza iknight (#3) üzenetére


Hulk24
aktív tag

Michael Dell egy borzasztó okos és rafinált ember...én nem féltem a DELL márkanevet... egyidőben volt arról szó, hogy elektromos autót is terveznek mindennapi használatra...tehát a DELL név így vagy úgy tuti fent marad!:DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.