Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Geller72 válasza Ribi (#48) üzenetére


Geller72
veterán

Nem szándékom, hogy annak tűnjön, mert nem tartom annak őket, viszont AZOKKAL az emberekkel, akikkel együtt dolgoztam ezen a téren és AZOK az emberek, akik ilyen helyen dolgoznak, pontosan tudom, hogy mit lehet és mit nem megcsináltatni. nincs ebben semmi no comment, csak megint könnyebb értetlent játszani. Kettőnk közül szerintem én vagyok az, aki dolgozott itt is és ott is. És aki tisztában van a képességeikkel. Azt nem érted meg, hogy ott százmilliók dolgoznak olyan pozícióban, amire nem megfelelőek. Itt nálunk ez azért nem tűnik fel, mert (eddig) az alkalmatlanokat kiszűrték - többnyire. Ott, ha megépül egy nagyobb gyárkomplexum, milliók utaznak át az országon, csak hogy legyen mit enni. Olyanokat is felvesznek, akik nagyon, de nagyon nem ilyen munkát végeztek eddig és ezután sem tudnak összetettebb feladatokat végrehajtani. Ez neked csak azért nem tűnik fel itt, mert nincs akkora létszám, ami alapján ez feltűnne. Sehol nem írtam azt, hogy MINDEN kínara értem. Tehát nagyon NEM MINDET!! (Ferdítesz, de nagyon és rühellem, ha kiforgatják a szavaim)

Sőt!

"Itt most ne programozókra gondolj, hanem mondjuk arra a 20 millióra, aki egy gyár beindítására átköltözik a vidéki kunyhójából az ország másik végére, hogy ne haljon éhen. Aki könnyen lehet, hogy csak 10-ig tud számolni és a higiénia szóval soha nem találkozott."

Tehát nem azt állítottam, hogy MINDEN kínai hülye, hanem azt mondtam, hogy sok olyan ember dolgozik olyan helyen, amire nem alkalmas. Remélem, érzed a különbséget, még ha elkerülte is a figyelmedet a mondandóm lényege. Ám ha csak az volt a lényeg, hogy kötekedj, akkor részemről hagyjuk. Ugyan ez a tendencia figyelhető meg itthon is, még ha sokkal kisebb létszámban is. Nincs elég megfelelő ember az adott feladatokra. Akárhol olvasod a híreket, látatod, hogy itt is, ott is írják, több százezer ember hiányzik a munkaerőpiacról. Ami éppenséggel ugyanaz a probléma, mint amit említettem. Tehénpásztor a legritkább esetekben fog assembly kódot írni.. És ebben semmi lenézés nincs, csupán egy megállapítás, egy tény. Nincs elég szakember. Ember van, csak megfelelő képzettségű nincs. Ezért nem lehet mindent megoldani Kínában. (Sem).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.