Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sami22


Sami22
aktív tag

Jó cikk, jó játék. Kellemes meglepetés a sok negatív kritika ellenére. Minnél többet látok belőle, annál jobban tetszik. Csak azt a pár gyermekbetegségét tubná levetkőzni.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gratula teszthez. Korábbi részek közül a 3-al játszottam csak, már az is tetszett..

Live-Die-Respawn

(#3) Schuerue válasza Sami22 (#1) üzenetére


Schuerue
csendes tag

Az elmarasztaló véleményekben szerintem nem kis szerepe volt annak, hogy sokkal nagyobb ugrást vártak az új generációra készült Killzone-tól, Pedig egyszerre mindent megreformálni nem biztos, hogy jól sikerült volna. Ráadásul a változások - pl. a hadosztály léptékű csatákról egyszemélyes kommandós akciók - sem számítanak automatikusan pozitívumnak mindenki szemében.

(#4) xmaas válasza Schuerue (#3) üzenetére


xmaas
őstag

Hat kinek a hibaja hogy 24/7 a "nextgen " reklamszoveg igy meg ugy folyik a csapbol is, a sok pistike "orgazmust" var el szegeny jatektol aztan amikor nem kapja meg persze hogy megy a sok kaksi review

(#5) Croissant


Croissant
aktív tag

Elég rövidke teszt lett, mintha az író nem is játszott volna a játékkal.

(#6) krx21


krx21
nagyúr

Nálam a játék legalább 8.5 pont... Valahogy a 8-at én kevésnek érzem... A 9-már túl kerek lenne, de szerintem a játék eléggé egyben van... Nem nagyon lehet rá panasz és örüljünk, hogy ezt már nyitócímként hozza...

(#7) kovsol


kovsol
titán

Helyi multiplayer mód? Local coop kellett volna inkáb.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ha jol emlekszem, volt rola szo a ps4 bemutatoban, hogy usb-n bill/eger csatlakoztathato a ps4-hez. Ezzel a jatekkal lehet oket hasznalni? Esetleg van valahol egy lista, hogy mit igen/mit nem?

I am having fun staying poor.

(#9) Schuerue válasza Drizzt (#8) üzenetére


Schuerue
csendes tag

Őszintén be kell vallanom, hogy a billentyű-egér használhatóságát eszembe sem jutott kipróbálni.
Az usb beviteli eszközök csatlakoztatásának lehetősége a PS3 esetében is megvan, de a játékokban nem lehet használni azokat. Független gyártók kínálatában vannak / voltak FPS-he ajánlott, az egér-bill irányításhoz szokott játékosoknak való speciális kontrollerek, de általában több velük a probléma mint a sikerélmény.

(#10) Schuerue válasza kovsol (#7) üzenetére


Schuerue
csendes tag

Szerintem nem inkább, hanem helyi co-op is kellett volna. A bennem lakozó gonosz manó meg egyből hozzá is teszi, hogy ennek kihagyása a season pass megvásárlására ösztökélő marketingfogás.

[ Szerkesztve ]

(#11) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Végre egy értelmes teszt a játékról. Köszönjük!

Amúgy másnál nem volt olyan bug, hogy robbanások után a poreffekt eltűnik a padlóról, ha lenézek? Játék vége fele vettem észre csak.

(#12) seederking


seederking
őstag

Elég tetszetős darab lehet.
Grat a teszthez,jó lett.

(#13) haddent


haddent
addikt

Végre egy értelmes teszt :Y :R
Nevetségesek voltak azok a pontszámok, amiket külföldi úgy nevezett szakoldalak adtak neki.. Illetve nem, végülis igazuk volt abban, hogy vannak hibái. Az a nevetséges, hogy néhány botrányosan szar játék jóval többet kapott

#3 Schuerue ezzel viszont nem értek egyet. A stílusváltás néha kell. Ha meg ugyanaz lenne, mint eddig, csak szebben, akkor az lenne a baj. A lényeg, hogy szerintem ez a cikk objektíven és reálisan viszonyúl a többi játékéhoz.
A külföldiek meg ettől csodát vártak, lehúzták a béka segge alá, a KálÓGYúttí meg névre megkapta a 9/10 -et, mert COD -ra csak azt szabad írni ,hogy "AWESOME!!!! 10/10 GAME OF THE YEAR"

[ Szerkesztve ]

(#14) Schuerue válasza haddent (#13) üzenetére


Schuerue
csendes tag

Nem azt akartam mondani, hogy hiba volt a stílusváltás. Sőt nekem kifejezetten tetszik is az új módi. Azonban biztos vagyok benne, hogy azoknak akiknek a legélvezetesebb küldetések azok voltak az előző részek kampányában, ahol úgy két egymásnak ugró század kaotikus harcmezején kellett lavírozgatni ez a magányos-hős dolog kevésbé szimpatikus lehet.

(#15) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

"Nézzünk egy felvételt a nyaralásomró- BOOOMM! Kék és narancssárga! De inkább narancssárga. Cicapofa! Fegyverek! Még fegyverek! Kötél!"

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#16) Seikai


Seikai
aktív tag

Hardcore pc-s gamerként azt kell, hogy mondjam maximálisan kielégített :U :D a Killzone annak ellenére, hogy Bf4, COD Ghost, Metro LL, Crysis 3 után játszom vele. Egérrel még jobb lenne, de szerintem nem baj, ha az agy új beviteli módszereken gyakorol :)

Szerintem kb 50%-át aknázza ki a játék jelenleg amire képes a ps4 pl. elég ha a god of war 2-re gondolunk amit az kifacsart a ps2-ből az hihetetlen volt :K Még azt is elhinném, hogy butítottak a játék grafikáján nehogy veszélyeztesse a lépcsős fejlődését a konzol grafikájának :D

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#17) haddent válasza Seikai (#16) üzenetére


haddent
addikt

Biztosan nem butították, mert multiban pl. azért beesik néha az fps. Ha spóroltak volna, akkor nyilván halál stabil lenne a dolog.

(#18) Seikai válasza haddent (#17) üzenetére


Seikai
aktív tag

Wowban is beesik az fps aztán marhára nem azért mert kevés a hardware kb. 5% -ra nem hajt ki még egy gtx 760-at sem.....

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#19) WongFeiHong válasza haddent (#17) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Multi 60 fps-el megy és ott tényleg van néha kis drop. Single-nél viszont az volt a céljuk, hogy a 30 fps minden helyzetben meglegyen. Ez sikerült is.

(#20) haddent válasza Seikai (#18) üzenetére


haddent
addikt

Hát azért ez így nem igaz. WoW -ban amikor ott van kb. 500-1000 ember/karakter 1 helyen az meg tudja enni a procit, és meg is eszi. Főleg ezeket az istenített intel 2-4 magos csodákat. GTX760=GTX670 pedig FHD maxon a WoW most a grafikai frissítések után lazán meghajt. Nem mondom, hogy minden potenciált kivesz belőle, de az előbb említett példához kell azért erő.
Nem csak szépségre, mennyiségre is lehet mérni a dolgokat...

Egyébként én annyit mondtam, hogy szerintem a K:SF esetében sem spóroltak, hanem egyszerűen egyrészről a Sony maga még nem fedte fel minden titkát az APU -val kapcsolatban (későbbre tartogatja), másrészt pedig ennyit tellett így első nekifutásra a programozóktól. Nem rossz, sőt nagyon jó, de kétlem, hogy a Gorilla (asszem ő a kiadó ugye?) programozók spóroltak volna csak úgy kedvtelésből, mert miért ne?

(#21) rvbobbi0 válasza Croissant (#5) üzenetére


rvbobbi0
csendes tag

Gyanús, hogy nem nagyon. Az első Killzone nagyon jó volt, főleg a ps2-es képességeihez mérten. Változatos pályák, többféle játékmóddal. Több szereplővel is végig lehetett játszani. Küllemileg pedig odavert, emlékszem, hogy a gémerek nem győzték a Halo-t és a Killzone-t összehasonlítgatni, de nem jutott "győzelemre" egyik fél sem, mert jó játék volt mindkettő. Főleg a Halo kettő :). Nekem élmény volt mindegyik, azt tudom. Csak a Killzone dizájn jobban tetszett kissé. A legújabb Killzone nagyon látványos, de véleményem szerint eléggé monoton játék lehet. Nem játszottam vele, viszont megnéztem jó pár "gameplay" videót róla. Több pályát is "végig vittem" így, ezért mondom, hogy monoton.

(#22) WongFeiHong válasza rvbobbi0 (#21) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Minden, csak nem monoton...

(#23) dunc


dunc
nagyúr

A játék szép és jó! De túlnehezített ,szar mentés rendszer, értelmetlen részek is vannak benne,egyszer végig kínlódom,és utána be se teszem ezt az átkozott korongot! :W

(#24) krx21 válasza dunc (#23) üzenetére


krx21
nagyúr

Te vagy az egyetlen aki túl nehéznek véli... ;]

Bele kell jönni...

(#25) Seikai válasza dunc (#23) üzenetére


Seikai
aktív tag

Te még nem játszottál a darksouls vagy demonsouls-al ...fogalmad sincs arról mi a nehéz :D

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#26) dunc válasza krx21 (#24) üzenetére


dunc
nagyúr

Olvass be a PS4 topikba :U ;]

"Te még nem játszottál a darksouls vagy demonsouls-al " olvastam,hogy nagyon durva! :Y

[ Szerkesztve ]

(#27) WongFeiHong válasza dunc (#26) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Nekem is nehéz volt elsőre a Kz 2 anno, pláne úgy, hogy előtte alig konzoloztam. Itt meg kell szokni, hogy nem futkározol mint a CoD-ban még normal fokozaton se, ja és van súlya a fegyónak, azt is szokni kell. :)

(#28) krx21 válasza WongFeiHong (#27) üzenetére


krx21
nagyúr

Ja, ez nem egy COD... Ne is legyen az... :K

(#29) dunc válasza WongFeiHong (#27) üzenetére


dunc
nagyúr

" , ja és van
súlya a fegyónak, azt is szokni kell."
Amióta ezt leírtad másképp látom a játékot! :) (sokkal pozitívabban!)

(#30) rusznak


rusznak
újonc

Akinek megvan a játék attól kérdezném, hogy milyen a Ps4es killzone multija, mert ebben a tesztben és EZEN A MÁSIK OLDALON sem találtam bővebb leírást arról, hogy milyen a játék multija. Sok a lag? Stabil nagyon? Vannak új módok? stb..

http://gamerportal.hu

(#31) solaris17


solaris17
aktív tag

Nagy kár, hogy nincs pc-re.. :((

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#32) Attus85


Attus85
újonc

Sziasztok! Tesómat szeretném meglepni születésnapj alkalmából egy PS4 játékkal, de nem igazán tudok dönteni, nem mozgok otthon az ilyenekben. A Media Markt oldalán néztem ki Neki ezt a Killzone Shadow Fall játékot, ott még elég elfogadható áron rendelhető meg. Mi a véleményetek róla? Mennyire tud lekötni benneteket? Köszi a válaszokat!

(#33) boost válasza Attus85 (#32) üzenetére


boost
addikt

szia, jó cucc, de használtan már találsz 4ezért is. Használt: egyszer végigjátszott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.