Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoB


BoB
veterán

Végre egy értelmes cég.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2) Narxis


Narxis
nagyúr

Jevgenyij Kaszperszkij :R Hatalmas arc, évek óta szimpatikus amiket nyilatkozik, ezzel a lépéssel megint csak nőtt a szememben.

Thanos was right.

(#3) Polllen


Polllen
nagyúr

Világszinten akarnak érvényesíteni egy amerikai törvényt? :U Mivan?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) dajkopali válasza Polllen (#3) üzenetére


dajkopali
addikt

nem egészen: az amerikai interneten belül, vagyis ha egy külföldi oldal (cég) követ el jogsértést, akkor kötelezhetik a szolgáltatókat az oldal blokkolására, a kiszolgálás megtagadására

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Arra leszek kíváncsi, hogy lesz-e követője.

(#6) Halálfej Joe


Halálfej Joe
tag

Lecserélem a vírusirtóm :)

Jöhet utána PALACSINT.. :) Fűztél te már 16 kByte-os ferritgyűrűs memóriamodult? :) http://youtu.be/mFUcJHqKRuc

(#7) Narxis válasza Halálfej Joe (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ha erre akkor jól teszed. ;]

Thanos was right.

(#8) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Szimpatikus ember...Meg lehet BSA nélkül is lenni :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#9) Polllen válasza dajkopali (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

Így ok, köszi!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) zazahoho válasza (ÉN)közPONT (#8) üzenetére


zazahoho
őstag

Még jó pár cégnek kéne követni,és kerülgetné őket az infarktus ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#11) (ÉN)közPONT válasza zazahoho (#10) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Nem is lenne baj :) ..volt élet az ilyen cégek elött is mint a BSA

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#12) .tnm


.tnm
addikt

A konkrét eseménynél szerintem sokkal jelentősebb, hogy már nem magánszemélyek, meg illegalitást űző cégek vannak a jogvédőkkel (ill zene- és filmiparral) szemben, hanem egy másik, hasonlóan tőkeerős (sőt!) iparág.

talán kiegyensúlyozottabbak lesznek az erőviszonyok. [csak aztán nehogy felfedezzenek egy közös célt, a felhasználók pénztárcájának rovására]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#13) .:LoMAX:. válasza zazahoho (#10) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

:K

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#14) Tomcat


Tomcat
őstag

Maga a BSA nem kívánja már magát feloszlatni? A mai online automatikus eredetiségellenőrzős világban amikor már szinte minden szoftver hazatelefonál minek egyáltalán. Régen OK volt hogy jöttek rendszeresen a BSA-tól és elkérték a termékkulcsokat és a számlákat, kimutatásokat kellett nekik készíteni, adatbázisokat karban tartani de már évek óta színüket sem láttuk. (Persze mindez régen volt az 56K/ISDN időkben még az ADSL előtt.) Mondjuk én örülök neki hogy eléggé inaktívak, de (szerintem) mára maga a szervezet koncepciójában vált elavulttá.

Tomcat

(#15) dabadab válasza Tomcat (#14) üzenetére


dabadab
titán

"Régen OK volt hogy jöttek rendszeresen a BSA-tól és elkérték a termékkulcsokat"

Ebben mondjuk semmi OK sem volt, abszolut nem volt rendben az, hogy a BSA hatosagnak kepzelte magat es ugy mukodott, ill. hogy fuggetlen birosagi szakertokent mukodhetett.

A Kasperskynek meg persze jarnak a pluszpontok azert, mert normalisan viselkedett, de mondjuk ahhoz, hogy ki tudjon lepni a BSA-bol, ahhoz eloszor az kellett, hogy csatlakozzon ehhez a szervezethez, amiert meg jarnak a minuszpontok.

DRM is theft

(#16) Tomcat válasza dabadab (#15) üzenetére


Tomcat
őstag

Pedig de, azt mondták hogy ők a hatóság és vagy megadjuk a termékkulcsokat és megmutatjuk a számlákat vagy rendőrökkel jönnek úgymond "átvilágítani". Persze nálunk minden rendben volt mindig is (még a Total Commander is eredeti), így jobbnak láttuk szépen minden adatot önként mosolyogva kiszolgáltatni. Kaptunk is tőlük minden évben egy szép nagy A3 oklevelet hogy igazolják hogy jogtiszta cég vagyunk. Aztán már nem jöttek csak egy excel táblát kértek időnként kitölteni az új termékkulcsokkal. Pár éve már hogy semmi hír felőlük, de jobb is, szerintem senkinek nem hiányoznak.

Tomcat

(#17) dabadab válasza Tomcat (#16) üzenetére


dabadab
titán

Szerinted ebben mi volt rendben? Mert szerintem baromira nem stimmel az, hogy
1. hatosagnak hazudjak magukat
2. az igazi hatosag pincsikutyakent ugrik a BSA szavara

DRM is theft

(#18) Tomcat válasza dabadab (#17) üzenetére


Tomcat
őstag

Semmi, de tudod a kisnyugdíjjas is beengedi a csalót/rablót ha igazolványnak látszó tárgyat lobogtat az orra előtt az ajtóban mert talán nem is látott még valódit. Mi is pont a tájékozatlanság és a naivitás áldozattai lettünk anno, de igazából nem is származott hátrányunk belőle csak egy munkával járt. Persze ma már elküldeném a búsba az egész bandát.

Tomcat

(#19) elistvan


elistvan
senior tag

Túl nagy az internet és túl decentralizált ahhoz, hogy mindent a fennhatóságuk alatt tudjanak tartani. Túl sok munkájuk lenne ami túl kevés emberre oszlik el, úgyhogy modernizálhatja magát a BSA.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#20) ErosenZold válasza elistvan (#19) üzenetére


ErosenZold
senior tag

feloszlás? :D

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#21) elistvan válasza ErosenZold (#20) üzenetére


elistvan
senior tag

Ki mondott ilyet? Csak rájuk férne némi vérfrissítés. Tipikusan az informatika az egyik olyan tudományág ami - mondjuk a matematikával ellentétben - napról-napra változik.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#22) big-J


big-J
őstag

"ám annyit közöltek, hogy dolgozni kell még rajta."

Azaz akkor nyomják át, amikor nem figyelnek oda, pl olimpia vagy háború indítás... a jó öreg trükkök.

(#23) MacCaine


MacCaine
őstag

Mr. Jevgenyij Kaszperszkij: :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.