Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallerlaller


hallerlaller
addikt

és lesz ez még több is.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2) Kanczy


Kanczy
veterán

Én azt nem gondoltam volna, hogy napi 1millió új mobil van, nemhogy annyi Android legyen... :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) Maxentius válasza Kanczy (#2) üzenetére


Maxentius
addikt

És még Kínát is meg kell hódítani... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#4) rbence válasza Kanczy (#2) üzenetére


rbence
senior tag

Na igen :D
De gondolom ebben a számban benne van a Cect meg a többi kínai csoda is,amiket én nem neveznék mobilnak ;]

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#5) Gabor113


Gabor113
tag

az szép, tekintélyes szám.

De a világba ez se nőhet, egyszer eljön a csúcspont aztán pedig a stagnálás csak egy új dolog kell, és az emberek eldobják ezt is, mint ahogy azt is ami ez előtt volt. A növekedés nem tart örökké, de érdekes lehet mindeképp meddig tudnak még fokozni rajta. Szvsz egyébként már nem sokáig bődületes számokról beszélünk és egyszer minden lufi kidurran. (csak egy példa nem az Android rendszerhez hasonlítva de tavaly ugyanezt játszotta a HTC nem tudták elégszer közölni hogy 70-80%-al nagyobb a növekedés, nyereség a vártnál, aztán mára már profit warningokig jutottunk) A világ gyorsan változik egyik nap még ennek áll a zászló másnap jön valami új és minden megváltozik.

[ Szerkesztve ]

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#7) Liudvikas


Liudvikas
tag

köszönöm kihagyom.. ;]

az android lesz a telefonok windóza..minden tekintetben :U
kíváncsi vagyok az elkövetkező 4 évre, hogyan alakul az iOS-droid harc

(#8) BobTail


BobTail
őstag

oo mennyi bolond :DDD

(#9) V.T.CS. válasza Liudvikas (#7) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nincs android-ios harc.
szerintem kicsi az átfedés.

(#10) sagit válasza Kalandor (#6) üzenetére


sagit
addikt

Tessék elolvasni a cikket ;]

"A Google alelnöke szerint ez a szám kizárólag az új aktiválásokat tartalmazza, vagyis a frissítések utáni vagy más ok miatt bekövetkezett újra aktiválásokat nem számolja a keresőóriás."

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#12) Remus389


Remus389
veterán

elképesztő

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13) Blyan válasza BobTail (#8) üzenetére


Blyan
félisten

Mi ez a vicc az alárírásodban? :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) SkyLaci válasza Gabor113 (#5) üzenetére


SkyLaci
őstag

hány ezre millió ember él a földön?...azt hiszem ez még bőven tud fejlődni

(#15) Blyan válasza sagit (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Azért röhejes ez, mert jól mutatja, hogy mennyire nem a csúcskészülékek futtatják a platformot.

Napi kilencszázer aktiválás, az havi közel harminc millió készülék. Mennyi fogyott Samu GS2ből, mennyi idő alatt (ami jelenleg talán a legtöbb számban értékesített csúcskészülék)?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) draco31


draco31
veterán

Szép nagy szám. Én még egyet sem aktiváltam. Eddig!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17) lmisi válasza rbence (#4) üzenetére


lmisi
senior tag

Abban az esetben ha play-t használ, azaz nem biztos. A hazai fogyasztásra szánt kínai modelleken talán google apps sincsen, de ezt egy szakértő majd megmondja.

SGS I - 24 millió
SGS II - 28 millió
Galaxy Note - 7 millió

Ez így 59 millió és talán szűk 1 hónapja publikálták, azaz 65 napnyi aktiválás.

[ Szerkesztve ]

(#18) sagit válasza Blyan (#15) üzenetére


sagit
addikt

lényegtelen szerintem

aki vett 1 olcsó sz@r droidos telefont akkor következőnek is azt fog venni az appjai miatt nagy eséllyel

gzbotii: [link]

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#19) gzbotii válasza Kanczy (#2) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem ebben a sok ROM-olas benne van simma, nehogy mar naponta 1 millio android keszulek kerulne forgalomba.... :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20) #16820480 válasza rbence (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem biztos. a kínai piacos cuccokban gyakran nincs market, így gondolom nem is számít aktiválásnak, mert nem kér google azonosítót. például a Sony tabletet néztem múltkor, azon nem volt market, csak ilyen baidu-s cuccok.

(#21) djculture válasza gzbotii (#19) üzenetére


djculture
félisten

Ismerve a mostani készülékek tartósságát én nem csodálkozom, az ember kiveszi akártyát és dobja a szemétbe vagy a fiók aljára. Aztán veszi a másikat.

(#22) hallerlaller válasza #16820480 (#20) üzenetére


hallerlaller
addikt

a meizun is a saját alkalmazásboltjuk van, nem?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#23) #16820480 válasza hallerlaller (#22) üzenetére


#16820480
törölt tag

rajta van a saját boltjuk is (flyme store) és a play market is, mindkettőt lehet használni.

(#24) Brutális eb válasza gzbotii (#19) üzenetére


Brutális eb
addikt

Lerágott csont amiben hitetlenkedsz.
Nincs! benne a "romolgatás".

Csak így tovább droid majd a végén megforditódik eltávozott almás pityu álma az android elpusztitásáról. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#25) Pete55555


Pete55555
addikt

Ha belegondoltok, a Play-be is e-mail címmel jelentkezel be. Namost, hacsak nem csinál minden ROM-oló minden cserénél új gmail címet, akkor nem számít bele ebbe a 900000-be.

(#26) sagit Nyilván... :)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#26) sagit válasza Pete55555 (#25) üzenetére


sagit
addikt

hülye lenne csinálni, ugranának a megvett appjai

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#27) hallerlaller válasza #16820480 (#23) üzenetére


hallerlaller
addikt

aha! azt hittem csak a saját.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#28) Everman


Everman
addikt

Szeretem ezeket a bejelentéseket, főleg amikor utána a gyártók negyedéves jelentései alapján a fele sem jön ki :)

(#29) andris1602 válasza Liudvikas (#7) üzenetére


andris1602
aktív tag

:DDD :DDD :DDD :DDD

(#30) Abysmal válasza sagit (#18) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Nem feltétlenül, mert aki olcsó szar droidosat vesz, az legfeljebb ingyenes alkalmazásokat fog letölteni, így nem fogják a megvett alkalmazások a platformhoz kötni. A környezetemben biztos van legalább 5 Androidos telefon (ezekről tudok most így hirtelen felidézve), de egyik se vett még semmilyen alkalmazást se, viszont az iOS-es ismerőseim közül többen is vettek már appokat, ami így jobban a platformhoz köti őket.

[ Szerkesztve ]

(#31) sagit válasza Abysmal (#30) üzenetére


sagit
addikt

ahhoz hogy valaki a megszokott és megtanult appjait akarja használni nem kell venni 20k-ért alkalmazást

az ingyenesek is hiányozhatnak akárkinek

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32) nyul válasza sagit (#18) üzenetére


nyul
csendes tag

én vettem egy wp7-es telefont, és legközelebb androidos telefont fogok venni (novemberben)

(#33) anulu


anulu
félisten

egyszer csak ráébrednek az emberek, hogy úgy hulladék a jó szándék, open source és minden ellenére, hogy az valami borzasztó. elég, ha csak a (nem is annyira szűk) saját ismerősi körömből indulok ki...

az a másik fele a dolognak, hogy egy mosógépen is elfut, így a 10e forintos "okostelefon" is noná, h androiddal kerül forgalomba. így nem nehéz ekkorát szakítani.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#34) sagit válasza anulu (#33) üzenetére


sagit
addikt

a google-nek rohadtul mindegy hogy az user min nézi a reklámjait

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#35) Abysmal válasza sagit (#31) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Azért a legtöbb normális ingyenes alkalmazás, amit tömegesen használnak az emberek az nem Android only, illetve van alternatíva. A feature phone időszakban sem úgy vettek az emberek telefont, hogy a java alkalmazások amik mentek az előzőn fussanak az új telefonon is.

(#36) anulu válasza sagit (#18) üzenetére


anulu
félisten

én SGS-t vettem (nem annyira olcsó sz*r még most sem, 1 éve meg mégkevésbbé volt az), de hogy droidot soha többet, az biztos. iOS6 vagy WP8 lesz a köv telefonom. kb attól függ, h melyik lesz hamarabb elérhető. abban a pillanatban szabadulok meg a mostanitól. a sokat szidott Symbiannel szerelt N8-am mérföldekkel megbízhatóbb, mint az SGS.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#37) Ricardo válasza nyul (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezek szerint nem jött be

Úgy néz ki a droid sikere töretlen.

(#38) sagit válasza Abysmal (#35) üzenetére


sagit
addikt

abban az időszakba az emberek nem is nagyon telepítettek appokat

most a csapból is ez folyik

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#39) janos68 válasza sagit (#34) üzenetére


janos68
aktív tag

Ez totál így van.

anulu: Az hogy hulladék eléggé relatív. A többi létező rendszerre is rá lehet húzni ezt a jelzőt, ha bizonyos szempontok szerint nézzük. Bőven.

(#40) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Durva. Az meg még durvább, a napi majd' 1 millió lecserélt mobilnak mi lesz a sorsa. Tudom, újra lehet hasznosítani, stb., de a nagy része megy a szeméttelepre...

(#41) rudi válasza sagit (#31) üzenetére


rudi
nagyúr

Vagy éppenséggel a lassú vas miatt megutálja az Androidot és soha többet nem akar majd olyat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#42) Remus389 válasza anulu (#36) üzenetére


Remus389
veterán

miért mi volt a gond vele?

nem volt elég smooth az oprendszer? Arra már van gyógyír(pl, CM9 ICS, JW6 Ginger), simán felveszi a versenyt az iphone-al

én nem fogok váltani a droidról, pontosan azért mert a másik kettő oprendszer megköti a kezeimet

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#43) assemble válasza anulu (#33) üzenetére


assemble
addikt

Szerintem pedig inkább a két másik platform esetében (amire váltanál) fognak ugyanerre ráébredni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44) Blyan válasza rudi (#41) üzenetére


Blyan
félisten

Hát... biztos volt már példa erre az Android történelmében. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#45) sagit válasza rudi (#41) üzenetére


sagit
addikt

nincs alternatíva

aki budget telefont vesz gondolom azért teszi mert erre van pénze
WP7 most szivárog csak az olcsó szegmensbe, iOS szintén ( ha a 3gs marad gyártásban)
symbian meg nincs reklámozva

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#46) Maxentius válasza sagit (#45) üzenetére


Maxentius
addikt

Erre jöhetne a klasszikus kérdés, hogy "mi lett volna, ha" a Meego-t kezdik úgy nyomni, mint most a WP-t...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#47) Pubilol


Pubilol
tag

Ebbe beleszámít az androidos mosógép meg hűtő aktiválás is? :DDD Amúgy én nem tudom ezt elképzelni... még világszinten sem.

(#48) Blyan válasza sagit (#45) üzenetére


Blyan
félisten

Azért ha 40K összegért, 5000 forintos előfizetéssel vesz egy 3GS-t (T-mobile), akkor lehet, hogy másként gondolná majd, nem? És ma már az is eléggé ócó.
És bármely alsó-középkatgóriás Androidos készülékkel felveszi a versenyt.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#49) Remus389 válasza Pubilol (#47) üzenetére


Remus389
veterán

amennyiben fel tud csatizni a netre a mosógép vagy hűtő akkor igen, szerintem

és egyes navigációs cuccok is

egyébként van még tartalék az androidban: [link]

tehát aki annyira dicséri hogy milyen smúsz a wp7, vagy az ios, vagy a felsőkategóriás droidok(pl SGS3, LG 4X), lassan hozzászokhat ehhez az olcsóbb droidoknál is

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#50) sagit válasza Blyan (#48) üzenetére


sagit
addikt

aki kártyásan vesz 20k-ért telefont az nem fog 40-ért venni előfizuval

de 40ért a 3gs nem rosz vétel végül is

mondjuk a 20k-s droidoktól miért vár mindenki hibátlan működést? Azé ilyen olcsók mert gyenge vas van benne.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.