Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Annak orulok, hogy sikerult megoldaniuk a muanyag foliat es rendes tapintasa van a kijelzonek (valamint nem nyomodik). A kozepen levo egyenetlenseget viszont nem tudnam megszokni, tekintve hogy ott tapizza a legtobbet az ember, eleg feltuno lehet.

(#2) QwErTy42 válasza Kasya (#1) üzenetére


QwErTy42
addikt

MKBHD bácsi is pont ezt emelte ki. Hogy azt a területet sokkal gyakrabban masszírozza a delikvens, mintha függőlegesen lenne osztva egy adott szélesebb kijelző. Ujjal határozottan érezhető használat közben és zavaró.
Nekem a Motorola megoldása sokkal jobban tetszik.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Várjuk a tesztet! :)

(#4) somogyib


somogyib
őstag

Ez már tetszetősebb mint a fold, azt szerintem nagyon elkapkodták (mármint a piacradobást, nem a telefont :) ). Talán koncepciónak még elment volna.

(#5) titusz99xd


titusz99xd
csendes tag

Szerintem ez az a termék, aminek a Foldnak kellett volna lennie. Ha már idáig jutott a technológia, hogy hajlítható kijelzős telefon, akkor jobban át kellett volna gondolni, hogy extra ultranagy kijelző, vagy kompakt méretű termék legyen, mivel az opcionális kis méret tényleg piaci rés. Ezért is volt akkora siker az iPhone SE.

Dehogyis!

(#6) Hallosz


Hallosz
senior tag

Lássuk a gyakorlati előnyöket. :U

Mert lakni, muszáj.

(#7) #24536576 válasza titusz99xd (#5) üzenetére


#24536576
törölt tag

Tényleg hatalmas piaci rés, hogy még nyitogatni is kell a telefont hogy egy tök átlagot kapj utána... 6,7"-es kijelzője van ha kinyitod, megnyúlnak az ujjaid, mert elötte össze volt csukva a telefon? :Y Fold szerű telefonnal legalább kiváltható egy tablet.

(#8) Kasya válasza #24536576 (#7) üzenetére


Kasya
nagyúr

Latom, nem vagyok egyedul a kerdojelekkel...

(#9) titusz99xd válasza #24536576 (#7) üzenetére


titusz99xd
csendes tag

Viszont nekem elég zavaró, hogy a zsebembe sem fér a telefon. Így pedig elfér a zsebemben, és elég nagy használat közben.

Dehogyis!

(#10) Xaels válasza Kasya (#1) üzenetére


Xaels
félisten

De ugyanolyan körömmel karcolható... [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Kasya válasza Xaels (#10) üzenetére


Kasya
nagyúr

Es nem is uveg, ahogy latom. Erdekelne, hogy mi alapjan kommunikaltak ezt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.