Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) battag


battag
aktív tag

A NOTE 10 család is kiesett már a havi körből. Amúgy nem értem, hogy miért annyira megterhelő legalább csak a havi security patcheket kiadni, a negyedéves kiadásnak sok értelme így nincs... És szép szép, az, hogy 5 évig támogatnak egy készüléket de azzal sosem büszkélkednek, hogy meddig járnak a havi patchek.

(#2) kakuk.tamas válasza battag (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha nem fosná a Samsung magából a telefonokat, és adna ki egyenesen a darálóba való modelleket, meg ugyanazt a telefont hatvan verzióban, sokkal könnyebb lenne neki…
Hányinger az ilyen üzleti politika.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) Eversmann válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Már mindegyik ezt csinálja, hogy lefedje vele a piacot.

Life is better with a Titan

(#4) Cecevok válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


Cecevok
tag

Mondj még egy androidos gyártót aki 4 főverziót és 5 év biztonságit ígér, ha jól tudom 2020-tól.
Lassan 4 éves az S10e-m és októberi patch van rajta, sűrűbben küldik rá mint negyedévente.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#5) HaJózsi válasza Cecevok (#4) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Igen, nekem is S10e-m van. Ha jól emlékszem még tavsszal rakták át negyedéves frissítésre, mégis eddig minden hónapban kijött rá az adott havi security patch.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#6) kakuk.tamas válasza Cecevok (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egy alsókategóriás telefont (pl az “új” a14 5G) kíváncsi leszek, hogy fog-e neked támogatni 5 évig bárhogy… Egy év után eltűnik a hivatalos gyártói oldala is a telefonnak, és valahol a webarchiv-ben fogod csak megtaláni.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) #95462144 válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


#95462144
törölt tag

Azokra is érkezik frissítés, amikre ígéret sem volt, akkor amelyikre megígérik miért ne érkezne?

"Egy év után eltűnik a hivatalos gyártói oldala is a telefonnak, és valahol a webarchiv-ben fogod csak megtaláni."

Ez meg nettó hazugság.

Mielőtt nekiállsz ismét trollkodni szokáshoz hűen valamelyik Samsung cikk alatt kérlek tájékozódj. Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.