Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Kidus:] Honvágy

Hozzászólások

(#21) tildy válasza Gergő_ (#20) üzenetére


tildy
nagyúr

Kidus es en tok mas szemelyisegek vagyunk. Ha jol tudom, o nem a szakmajaban dolgozk, pardon , nem abban a munkakorben, amiben itthon es amit annyira szeretett( nem munkahelyrol, munkakorrol beszelek).
En igen.

Mivel sosem volt sok baratom, az is inkabb virtualisan , ezert azt kell mondjam, nem hianyoznak annyira, neten akivel akarok, tudok kapcsolatot tartani.

Aztan ir a helyekrol, csaladrol. Nekunk ami hianyzott itthonrol az a paprika (hegyes eros es tv, mert azt kinn nem lehet kapni) , es parom csaladja, anyukajanak foztje. Ennyi.

Esmein szokott erdekes valaszokat adni arra a kerdesre hova valosi : Debrecenben szuletett elt ott 3 evet, aztan Bekescsaban 3at, aztan felegyhazan 8at, aztan Szegeden 5t, aztan Kecskemeten is tanult, es Budapesten is elt 1 evet,e s most lassan Londonban egy evet. Hat igy hova valo is pontosan. Nem kotodunk sehova sem ugy, hogy jajj megszakad a szivunk, hogy nem elhetunk x vagy y helyen.

Az elso hely, ahova igazan vagyom vissza, az most London volt.

Vannak olyan dolgok amik hianyoznak, de nekem nem itt (MO.) van az otthonom, es en ezt gyerekkorom ota erzem, tudom.

Es azt is meg kell mondjam, nem erzem magam tobbnek vagy kevesebbnek emiatt. Megertem Kidust is, bar nem erzem ugyanazt , amit o leir.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Kidus:] Honvágy
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.