Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) janos666 válasza Abu85 (#30) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én értem, hogy mire gondolt a költő (itt most csak egy ilyen apró, nagyon specifikus feature-ről van szó), de... némi sarkítással ez az idézet valahogy úgy hat, mint ha azt írnád, hogy az nVidia (összességében, nem csak egy apróság kerein belül gondolkodva) "nem tud semmi értelmeset letenni az asztalra" (konyhanyelven: "a Pascal egy értékelhetetlen sz@r, dobjad kifele, vegyél Vegát"), ami azért, hát mégis csak lássuk be, hogy... khmmm...

Amúgy ha már...

Nem lehet valami debug opcióval letiltani a Win10 HDR kezelését, hogy 1703 után is az NVAPI féle HDR módot használják a programok (amik tudják) a Win10 féle új "szabványos" HDR helyett?

Ki akartam próbálni a ME:A-t, de csak a Creators frissítés előtt megjelent driver-el megy a HDR (amivel eltűnik a Windows asztalbeállításokból az "advanced color"), azzal viszont megannyi más grafikai hiba van az adott játékban HDR-től függetlenül (pl. átvillog zöldbe/feketébe a kép, főleg cutscene-ek alatt, de random is), nem beszélve arról, hogy másra is használnám a gépet (amire megint csak nem a legjobb egy 8+ hónapos driver).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.