Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) energy4ever


energy4ever
addikt

Ha egy USB killert dugok bele a nintendo barmelyik termekebe, akkor is cserelik garanciaban, mivel az is 3. feltol szarmazo eszkoz, ami spontan kinyirja a gepet? :F

Az ilyen 3. feltol szarmazo retkek alltalaban sok problemat okoznak. Volt mar ilyen pl az Xbox360-nal. A hatuljara lehetett felrakni a hutest, ami elegette a tapcsatlakozot a gepben.

(#2) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Azért az, hogy nem működik és az, hogy tönkreteszi, nem mindegy.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ebből fogyasztói per lesz! Mindkettő cégnek neki fognak menni, ha van eszük.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

Hivatalos úton megkérik őket, hogy pontosan másolják le a terméket... :))

(#5) hajbel válasza energy4ever (#1) üzenetére


hajbel
addikt

Lehet, hogy tévedek, mert nincs switchem, de pl. ezekkel lehetett őket tölteni, miközben az asztalon voltak és/vagy elfértek a zsebben. Valószínűleg valamilyen funkcionalitást adtak a gépnek.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#6) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Kísértetiesen hasonlít a kezdeti USB C alakítók hülyeségeire, ahol szintúgy a filléres ellenállás hiánya nyírta ki a telefonokat. Ha ez ugyanaz a hiba, akkor még szégyellje magát az ipar, hogy 3 év után még mindig itt tartunk

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#7) b. válasza Cathulhu (#6) üzenetére


b.
félisten

Pontosan ugyan az a szitu volt itt is.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) Graphics válasza Polarstar (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Melyik az a mindkettő? Itt A Nintendo-t látom cégként, mást nem. A harmadik féltől származó eszköz nem egy gyártót takar szerintem :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) big-J válasza energy4ever (#1) üzenetére


big-J
őstag

Igen cserelik, nekem is kicsereltek.

(#10) haxiboy


haxiboy
veterán

De nem kaptunk választ, mire is kell az az 56k-s ellenállás? Mire használják? Gondolom az az ellenállás mondja meg hogy épp dokkolóba van csatlakoztatva a gép vagy sem. De miért is vesztek el a mentett állások? Mert bekapcsolt a dokkoló mód de közben mégsem volt visszajelzés az usb felől ? Attól még nem kéne adatvesztésnek történnie...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#11) alevan válasza haxiboy (#10) üzenetére


alevan
őstag

Mert frissítés közben tégla lett a switch. És a mentéseket nintento szervízben sem lehetett visszanyerni.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#12) big-J válasza alevan (#11) üzenetére


big-J
őstag

Nem toltodnek fel a mentesek a felhobe?

(#13) Busterftw válasza big-J (#12) üzenetére


Busterftw
veterán

Olyan Nintendo-nal nem létezik. 2018-ban.

[ Szerkesztve ]

(#14) haxiboy válasza big-J (#12) üzenetére


haxiboy
veterán

Ilyen modern technológiát feltételezel a Nintendotól ahol egy ellenállás hiánya képes volt brickelni egy teljes eszközt? Még mindig nem értem hogy a firmware frissítést miért befolyásolja egy külső eszköz hiánya :(
Felhő...ugyan már :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) leeka


leeka
tag

Pár ezer Ft-os adaptert rendeltem én is, szerencsére a hír elöbb jött mint az adapter :D ezért nem próbáltam ki... De most szétfeszítettem és az usb bemenet melleti kocka ellenállást kimértem... 56K ohm, ezek szerint ezzel nem lesz gond :)

[ Szerkesztve ]

Fear the future !

(#16) b. válasza haxiboy (#14) üzenetére


b.
félisten

igazából eddig konkrétan egy gyártó, a Nyko féle dokkolótól halt be és ez a kis ellenállás a gyáriban a TV re való rákötésnél a konzolt magát óvja, ahogy dokkolón át rákötöd a Tv re . Nyko lehetővé tett egy olyan funkciót, kihagyva ezt a kis bazt,hogy játék közben ráköthesd odasétálva a TV hez kezedben a dokkolóval. mindenféle kihagyás nélkül.mert 2 másodperc aztána világ vége.. csak itt dokkolóban a Switch magasabb teljesítményre vált nagyobb TDP kerettel és ugye töltésről megy. . Szóval Olyan funkciót építettek be amit Nintendo nem támogat érthető biztonsági okokból.
Az új szoftver nem tudta kezelni ezt a funkciót és nem tudott mentést csinálni sleep módba váltás előtt és ez miatt elvesztek a mentések, illetve hibás lett maga a file, nem tudta kiolvasni a konzol.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) Reggie0


Reggie0
félisten

10-20 forint? Nem lenne felvezetoipar. Inkabb olyan 0.1 es 0.01 forint kozott mozog. En veszek 1700 forintert egy 10000 darabos tekercset utcarol beesve a boltba.

[ Szerkesztve ]

(#18) -=RelakS=- válasza Reggie0 (#17) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Néztem én is, mert már évekkel ezelőtt is mintha 1-2 forintos tételek lettek volna az ellenállatok, ha apró mennyiségben veszed.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#19) Shreky


Shreky
tag

Tuti hogy a Borgok gyártják ezeket az utángyártott dokkolókat. Rresistance is futile! :DDD

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#20) #16939776 válasza b. (#16) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ez még szerény értelmi képességeimmel is felfogható, és még el se fáradtam. :) :R

(#21) #54625216 válasza Polarstar (#3) üzenetére


#54625216
törölt tag

A Nintendonak nem sok eséllyel mennek neki, mert az általa hivatalosan támogatott dokkolókkal nincs hiba. A dzsunka gyártót perelhetik, de mire beadják a keresetet megszűnik a cég és ugyanazok más néven (értsd: egy ékezet eltéréssel) árulják majd ugyanazt a szart.

(#22) zdanee


zdanee
őstag

Igazából az van, hogy a Switch USB-je nem szabványos, olyan töltési értékeket kommunikál a töltő felé, amit valójában nem támogat ([link]). A saját töltő figyelmen kívül hagyja, a hagyományos USB töltők a szabványnak megfelelően kezelik, és leadják azt a feszültséget. Hogy direkt, vagy azért mert először használtak ilyet és tapasztalatlanok, az legyen az összeesküvés elméletek gyártóinak a problémája.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.