Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Móci


Móci
addikt

Az a hőcsöves kártya nem lehet rossz, megint alkotott a Sparkle.
A DDR2 már csak hab a tortán... :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2) HummeRC válasza Móci (#1) üzenetére


HummeRC
senior tag

Lehet rosszul értelmeztem a hírt, de a hőcsöves az nem a gt240-es? Azon ha jól láttam, akkor ddr3 van, 128bit-en. Nem is rossz...

Már csak 2 kérdés merült fel bennem. Az egyik, hogy tényleg elég-e neki a passzív hűtő, vagy ez is csak látszat és apró betűvel írják valahol, hogy "nagyon jól szellőző házban", tehát általában meg kell támogatni házventivel. A másik, hogy teljesítményben vajon hogyan viszonyul a konkurens 5670-eshez, mivel árban kb oda saccolom a gt240-et.

(Tudom, olvassak teszteket...) :B

(#3) caizzz


caizzz
aktív tag

100 dolcsi felett lesz szvsz, és annyiért fail.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#4) Móci válasza HummeRC (#2) üzenetére


Móci
addikt

Olvass teszteket! ;]
A 240-es a hőcsöves, igen.

caizzz: mostanság nem nagyon éri meg új vga-t vásárolni. Nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) siriq


siriq
őstag

Aszem filmezeshez egy 220-s johetne,

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#6) ló úr


ló úr
őstag

Deszíp kis PC-be szerelhető fűtőradiátorok. Kb. ennyi értelmük is van ezeknek szerintem,pláne ennyi pénzért :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#7) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Sosem értettem miért kell még mindig eröltetni azt a DDR2-őt. Ennyi maradt még a raktárakban? Miért nem lehet már rátenni legalább DDR3-at ezekre a nyamvadt alsókategóriára? :F Jó tudom. Nem oszt nem szoroz ilyen kategóriánál. :R

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#8) ló úr válasza LeslieG Jr. (#7) üzenetére


ló úr
őstag

El kell a sok szennyet adni a raktárból :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#10) Joachim21


Joachim21
senior tag

Engem is megtámadtak a Sparkle VGA kártyái :Y , vérzik is a bokám, jól megharapott az a hőcsöves :DD ... egyébként nagyon újat nem tudnak mutatni :(

Bocs a dupláért, az előzőt kitörölhetné majd egy erre hivatott!

[ Szerkesztve ]

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#11) Silentfrog


Silentfrog
veterán

DDR 2 :F
Kizárt,hogy ennyi legyen raktáron,ezeket még tuti gyártják valahol...
Elég virsli kis kártyák ezek kis helyigénye van,a gt 240 el még játszani is lehet,csak sajnos elég drágák.

(#12) lee56 válasza Silentfrog (#11) üzenetére


lee56
őstag

drágák..? Hát mit vártál.. Ez nyú teknolodzsí-forsz :N . A sokéves fejlesztést és tervezést bizony meg kell fizetni :D , újra meg újra :DDD mekkora biznisz már :))

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#13) bundilolo


bundilolo
tag

Jönnek majd a Retro-Sprakle DDR1 -es videokártyák is! :D :DDD :DDD :DDD

(#14) ló úr válasza bundilolo (#13) üzenetére


ló úr
őstag

SD RAMosak :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#15) #19617792 válasza ló úr (#14) üzenetére


#19617792
törölt tag

EDO ;]

(#16) ló úr


ló úr
őstag

Az. Volt am. olyan videókari amin olyanok voltak?? Olyant nem emlékszek h láttam volna :D Sima EDÓ ram megvan h az milyen,de videókarin nemtom :D
Közben kutakodtam S3 Virge/DX ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#17) Silentfrog válasza lee56 (#12) üzenetére


Silentfrog
veterán

Azért a gt 240 nem volt sokszor átnevezve,és ujra eladva,
Nah majd ezután! :D

(#18) Ste válasza Móci (#1) üzenetére


Ste
addikt

A legkisebb gt210 esetében mi a is a gond a DDR2-vel? Ugyanannyira érné meg rárakni gddr5-öt mind (g)ddr3-at: semennyire.
Nem játékhoz van kitalálva, így szerintem akinek mozizni kell, annak bőven megfelelhet.

(#19) moha21 válasza ló úr (#16) üzenetére


moha21
addikt

A maga idejében nem volt rossz kártya az S3 Virge/DX bár a D3D támogatása siralmas volt.
Közben már más is írtam mi a fenének erre DDR5-ös memória? Ez nem játékkártya..

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#20) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Na ezt a támadást, hogy fogja kiheverni a világ? :DDD :DDD

Alister from Hell

(#21) siriq válasza Ste (#18) üzenetére


siriq
őstag

Teljesen igy van. Felesleges ra a gyorsabb memoria. Filmezeshez amint irtam feljebb is, tokeletes. CUDA-val szepen lehet tehermentesiteni a procit. Ebben az Nv a jobb. Ennyi.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#22) Archer válasza ló úr (#16) üzenetére


Archer
őstag

Voodoo1, Voodoo Rush, Voodoo2 :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#23) D1Rect


D1Rect
félisten

2010+DDR2

(#24) j0k3r! válasza D1Rect (#23) üzenetére


j0k3r!
senior tag

ez 2010 varazsa :DDD

some men just wanna watch the world burn...

(#25) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

B.sszameg. Ezt vki kidobja agp-s slottal, veszek 1et. Lecserélem öcsém p4esében az fx5200-at. Dögöljön meg a hintalovam ha nem:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) bartucc


bartucc
addikt

A GT240-es, félmagas kivitelben, DDR3-al nagyon jó kis kártya a kategóriában.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#27) Ste válasza D1Rect (#23) üzenetére


Ste
addikt

Minek is rá más?

(#28) lee56 válasza Ste (#27) üzenetére


lee56
őstag

Mert gddr3al 2fps-el kevésbé akad a gta4, világos :)

Amúgy azért tényleg érdekes, vga-knál nem úgy megy a dolog mint az asztali ramoknál, hogy jön az újabb olcsóbban gyártható széria és akkor előbb utóbb olcsóbban is adják majd a réginél lásd most ddr3-ddr2 esete, vagy azelőtt 1 generációváltással is eljött ez az idő? Esetleg gddr2-t még mindíg olcsóbb lenne gyártani vagy beszerezni a gyártóknak? Amikor már az 5 is kezd elterjedni..

No Comment

(#29) ló úr válasza lee56 (#28) üzenetére


ló úr
őstag

Nemtom,nemértem én ezeket,szerintem csak vki felfedezett egy rakás DDR2-őt piálás közben vmi eldugott helyen a raktárban,biztos beleesett vagy nemtom,és hopp akkor ezt elkéne adni :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.