Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Departed


Departed
őstag

Aktív shutter-es 3D? Nem pont az lenne az egyik lényege az UHD-nak hogy passzív 3D legyen így már megfelelő (fullHD) felbontással? Jaj tervezőm... :U

(#2) medica


medica
senior tag

A Panaszkodik is próbál túlélni.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#3) Locutus


Locutus
veterán

Azért remélem idén már sikerül bevezetnetek egy input lag mérést a TV tesztekbe, hiszen nem egy utolsó szempont az se, hogy a jelenlegi 4K TV-k kb alkalmatlanok játékra emiatt...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4) t72killer válasza Departed (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az UHD lényege, hogy kiirtják a hangyákat a képernyőről;] (=ténylegesen nagyobb felbontás). Ha valamikor elérhetőek lesz a valós 4k3D tartalom, akkor csak ilyennel lehet teljes felbontásában megnézni.

Persze más kérdés, hogy 40"-on ennek túl sok értelme nincs, hacsak nem monitornak használja a cuccost az ember.

Más: a 250k és az "alapkategória" nekem nem áll össze. Ennyiért minimum 55"-os képátlót, magasabb képfrekik kezelését (pl 2*48Hz3D) és a 4k tartalmakkal + 3D-BLURAY iso-kkal is elboldoguló médialejátszót + Dockport csatit is kérek. Tudom, kb 2év múlva...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#5) elefant válasza t72killer (#4) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát ezaz, de ha monitornak használod, akkor minek bele tuner, okostévé, epg, médialejátszó, hangvezérlés....

már csak 230k egyébként. de ez a lényegen nem változtat.

(#6) t72killer válasza elefant (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hol monitor, hol TV. Ha csak egy filmet akarok megnézni winyóról, akkor nem kapcsolom be a gépet, hanem közvetlenül játszatom le a TV-vel. Tuner: van USB-s tunerem is, de azért jobb szeretem a beépítettet.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7) Jack@l válasza Locutus (#3) üzenetére


Jack@l
veterán

Nekem is pont az lett volna a kérdésem, hogy input lag???
Leobodnar-nak van egy tökéletes input lag mérő toolja, lehet be kéne fektetnie a ph-nak. (a nagy oldalak azzal mérnek end2end lagot)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8) erdoke válasza t72killer (#4) üzenetére


erdoke
titán

A 250 ezres 55" tévé az olyan is. A beépített lejátszóból nem is beszélve...
Mondjuk engem már az első bekezdés elriasztott az 1700:1 kontraszttal. Nemrég még egy nullával előrébb járt a Panasonic. :(

A legjobb aláírás a héten

(#9) julius75


julius75
aktív tag

Szeretem a Panasonicot, jó néhány terméküket használjuk otthon probléma nélkül, ezért ilyet terveztem a hálószobába is, miután plazma már sajnos nincs. Én egy picit más véleményre jutottam mint a tesztelő. Maga a megjelenítés átlagos, semmi különös, de a kezelhetőség és a médialejátszó része totál hulladék. Rengeteg film illetve saját készítésű videó (pana kamerával készült) van otthon, amit a GT30 és egy LG tv is akadás nélkül visz, de bizony jó néhánytól az ax630 kifeküdt. Próbáltam az Alleeban, a nagykörúti üzletben, és a WestEndben is, de kritikán aluli volt minden esetben. A Westendben konkrétan úgy lefagyott, hogy ki kellett húzni, mert semmire sem reagált. A tapipados távirányító meg....na inkább hagyjuk. Kevesebb pénzért jobbat - nagyobbat kapni. Személy szerint senkinek sem javasolnám.

(#10) Peter13 válasza erdoke (#8) üzenetére


Peter13
senior tag

Nem értem hogy egy IPS panel esetében miért olyan megrázó az 1700:1 kontraszt arány. Monitoroknál az 1000:1 (valós!) kontraszt már teljesen elfogadottnak számít...azt értem hogy a plazma egy nagyságrenddel többet tud, és hogy az xVA panelek is jobbak (legalábbis szemből), de IPS egy esetében miért olyan nagy meglepetés ez? :F
Lemaradtam valmiről?

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#11) kpal


kpal
veterán

Éppen elmegy , de ekkora méretben értelmetlen ez a felbontás 65" alatt pláne .

(#12) Ijk


Ijk
nagyúr

40"-on UHD, parasztvakítás. Tényleg mást nem tudok elképzelni mint hogy valaki tv-monitorként használja, más esetben nincs értelme. Házimozinál valahol 70"-nál kezdődik az UHD világa.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13) lorinser


lorinser
senior tag

Szerintem ez is elég vicces: "a beépített médialejátszó sem birkózik meg az UHD anyagokkal."
Ebben a méretben valóban nincsen értelme az UHD-nak.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#14) radi8tor válasza Ijk (#12) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem feltétlen parasztvakításra kell gondolni, hanem arra, hogy van rá igény, ezért árulnak ilyet. Amúgy én nem gondolkozom 40" felett, inkább 32", mivel nem akarom, hogy a nappaliból moziterem legyen.

⭐ Stella

(#15) nbg válasza elefant (#5) üzenetére


nbg
senior tag

Esetleg olyan szemmel nezted a "kijelzot", hogy milyen lenne csak monitornak hasznalni? Windows asztal hogy nez ki vele? Szovegszerkesztes, weboldalak? Es ami fontos: jatekok? :)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#16) t72killer válasza radi8tor (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jah, nekünk a 40"-os fHDTV a ruhásszekrényben lakik, pont passzol egy duplaajtós szegmensbe. 42" talán még elférne, de nagyobb biztosan nem.

#15: Ha rendben van a minőség, akkor a 4k/40" monitornak ideális, ugyanakkorák a pixelei, mint egy 27"-os WQHD vagy egy 18"-os fullHD kijelzőnek. Ekkora képátlónál a windowsnak nem muszáj agyonskáláznia magát - viszont a filmeket (=fHD tartalom) civilizált módon kell felskálázni és játékhoz masszív VGA-rendszer kell (2xr9 290 vagy egy agyontuningolt GTX980).

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#17) Komplikato válasza Ijk (#12) üzenetére


Komplikato
veterán

Philipsnek van hasonló paraméterekkel, igaz nem 3D, monitora. Abban legalább van USB3 hub, meg ilyesmik. Más kérdés, hogy alig olcsóbb, és abban se tuner nincs, a beépített hangfala is gyengébb ...

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#18) DigitXT


DigitXT
félisten

"nehéz elképzelni, hogy bárki átrendezze a lakást vagy odahúzzon
egy széket a kijelző elé, csak hogy ki tudja élvezni a 4K előnyeit."

Erről eszembe jut édesapám, aki a 32" Full HD TV előnyeit képes
bármikor kiélvezni egy közelebb húzott székkel. (Viccesen néz ki,
de működik. Kijelzőtuning: ülj közelebb, máris nyertél pár colt...:DDD)

(#19) frenetik


frenetik
tag

érdekes, hogy pont ez lett a megfizethető 4k-s tévé.
nekem ez olcsóbbnak tűnik, és még egy cseppet nagyobb is. :D
[link]

(#20) celafat


celafat
tag

Addig, míg az UHD felbontáshoz nem lesz megfelelő mennyiségű tartalom, addig ezek nagyon nehezen fognak elterjedni. Kis méretben aztán meg tényleg felesleges az UHD, hacsak nem monitornak használja az ember. (Arra viszont meg 40" már szinte túl nagy).

(#21) #72042496 válasza t72killer (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azért az kérdés, hogy a képjavító eljárások kikapcsolhatóak-e, illetve hogy mekkora késéssel reagál a kijelző, kocajátékosként észrevehető-e az input lag. (Van egy hat éves Samsung TV-m, én azon teljesen jól eljátszogatok.) A játékokat FHD-ban futtatnám, viszont az asztalon jól jönne a 4K.

[ Szerkesztve ]

(#22) krisztán2001 válasza Locutus (#3) üzenetére


krisztán2001
csendes tag

É :R n is remélem mer a mostaniak már nem annyira jók

(#23) arn


arn
félisten

hamarosan ugyis egy arban lesznek... okafogyotta valik az fhd. de az epp a multkor tunt csak fel, hogy a 4k tvk tobbet fogyasztanak.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#24) Outsiderman


Outsiderman
tag

Hát ez a Panasonic lehet hogy belépőszintű de az ára már nem az.

Saját tapasztalataim UHD tv-vel:
Két hónapja vettem egy alap 40" UHD Samsung UE32HU6900 Tv-t monitornak 150.000 a Media Marktban.
Nincs benne 3D, de nekem nem is kell.
A 4K-nak játéknál, munkánál van értelme, de filmet és TV-t is jó nézni rajta, mert felskálázza a tartalmat.
Látványos a különbség. A hangja szép tiszta 2x10W nekem elég, ez nem házimozi csak egy TV.
Játékokról annyit, hogy erősen VGA igényes játékoknál, Sniper Elite 3, Far Cry 4, stb. komoly gond van, nem csak a teljesítmény de a Vram-al is, mert 4k-nál 3-3,5 Gigát simán használ. Nekem egy GTX770-em van ezzel 4k-ban nem Ultra beállítás mellet 30FPS éppen hogy megvan. De a többi egyszerűbb kevésbé VGA limites játék Omsi2, Spin Tires, Train simulator 2015, Assetto Corsa és Project Cars BETA egyszerűen gyönyörű és összehasonlíthatatlan a 720p, de még a FullHD-hoz képest is. Az élsimítás majdhogynem feleslegessé válik. Minden éles és tiszta a messzi távolban is. Train Simulatorban PL felsővezetéket távolban is látni. Assetto Corsa-nál a pálya melleti szalagkorlát, drótkerítés tényleg látod a drótot a Project Cars esőben meg hihetetlen.
Olyan a hatás mintha 960x540 után a FullHD, de még élesebb és tisztább. Ezt sajnos csak saját szemmel lehet látni, akárcsak az Ocolus Rift-et.

(#25) Outsiderman válasza #72042496 (#21) üzenetére


Outsiderman
tag

A képjavító eljárások nem működnek ha beállítod a HDMI bemenetre, hogy PC-t kötöttél rá.
Az én TVmnek 30ms az imputlagja egyes források szerint, de tökéletesen játszható semmit problémát nem észlelek.
Viszont fullHD-ban nem olyan szép a képe mint egy fullHD-s megjelenítőnek, hiszen sokkal nagyobb a panel felbontása.

[ Szerkesztve ]

(#26) Retro11


Retro11
senior tag

"A böngésző is teljesen rendben van, a Flash-támogatás megoldott, és a sebességre lehet egy rossz szót sem szólni."

Ebből a mondatból hiányzik valami. :U

(#27) bteebi


bteebi
veterán

Azt hittem, hogy jobban be lehet kalibrálni, bár a kéket leszámítva nem rossz. Alapvetően egyébként tetszik, de 40"-ra igazából felesleges az UHD, és szerintem egy kicsit drága is. Ennyiért már jóval nagyobb TV-ket is lehet venni - igaz, "csak" FHD-ben. 55"-os méretben, hasonló áron mondjuk érdekelne :).

#24: "Két hónapja vettem egy alap 40" UHD Samsung UE32HU6900 Tv-t"
Most akkor hogy is van ez? :)

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#28) DigitXT válasza #72042496 (#21) üzenetére


DigitXT
félisten

Továbbá "desktop" használatnál kérdés, hogy az egyenes vonal egyenes-e,
vagy a "szuboptimális" pixelelrendezés ill. a fényerőszabályzás kellemetlen
együttállása miatt mondjuk egy recés valami... Amióta megvettem a Samut,
nagyságrendekkel kevesebbet gépezek, mint azelőtt a (jó öreg!) Sony-n.:F

Nem tudtam az elején, hogy pontosan miért, azóta már tudom. Többek közt
a fent leírt jelenség, továbbá a háttérvilágítás PWM-es szabályzása miatt.:O
Szabad szemmel nem látom, hogy vibrál, csak azt érzem, hogy valami nem
stimmel. Videóban üvölt a záridő függvényében, hogy "hót zizi' az egész, lol.
Meg mondjuk elindítottam a FarCry3-at tavaly nyáron, amit előtte rengeteget
nyúztam, és nem igazán tetszett, amit láttam, így nem is játszottam tovább.

Nehéz ügy. Mondjuk már az EH5000 kiválasztása is nehéz szülés volt.:W:DDD

Outsiderman: egy 4K TV-nek FullHD-ban miért nem szép a képe? Nem kell
ugye semmi interpoláció, egy pixelnek négy pixel felel meg, és kész... Nem?

[ Szerkesztve ]

(#29) erdoke válasza Peter13 (#10) üzenetére


erdoke
titán

Nem értem, mit számít, hogy milyen panel. Az 1700:1 esti mozizáshoz kevés, annál is inkább, mert már ez az értek is bazi nagy fényerőhöz tartozik. Monitoros felhasználásnál ritkán vannak finom sötét átmenetek, filmben viszont jó látni a sötét részleteket már Full HD-ban is, nemhogy 4k-ban.

A legjobb aláírás a héten

(#30) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Pár hete vettem ilyen árban kvázi új 50ST60 plazmát.
A cikk gyors átfutása után egyedül belső mp feliratkezelése kellene ebből szükség esetére.
Kíváncsi lennék UHD felbontás mellett mi a legkelendőbb képátló? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#31) Blindmouse válasza lorinser (#13) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Az az érteme a 4K-nak ekkora mértben, hogy a csodás "újgenerációs" konzolok 720P élsímítás nélküli képét (amit hosszú évek munkája alatt már lehet hogy 30 fps-el is lehet játszani) majd szépen felskálázza neked és nem folyik ki a szemed tőle.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#32) Peter13 válasza erdoke (#29) üzenetére


Peter13
senior tag

Azért lényeges szerintem, mert úgy említették ezt a kontrasztarányt, mintha kiugróan alacsony érték lenne. Holott nem. Persze, mint írtam is, egy plazma egy nagyságrenddel többet tud (normális készüléket feltételezve, mert láttam anno 50-es plazmából is olyat, hogy jujj), de bármelyik LCD TV esetén (hogy ledes vagy nem, az speciel tökmindegy) ez a kontrasztarány egy jó érték (valós/mért kontrasztról beszélve)

VA paneles tévéket nem láttam hemzsegni (gondolom pont a nem annyira homogén betekintési szög miatt), TN-t már láttam személyesen is olcsó kis átmérőjű TV-kben, és bár kikerekedett a szemem, azért az sem jellemző, szóval tapasztalatom szerint az LCD tévék túlnyomó többségében valamilyen IPS panel csücsül, az pedig ennyit tud...ezért nem értettem, és most sem értem, hogy miért van kiemelve mint gyengeség.

Vagy tényleg kihagytam/rosszul tudok valamit, ez esetben szivesen tanulok :)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#33) Peter13 válasza Outsiderman (#24) üzenetére


Peter13
senior tag

150-ért én is vennék egy ilyet (40-est írtál, de a típus 32-es...én még a 32-est is szivesen megvenném ennyiért), csakhogy errefelé ez nagyon nem annyi (most néztem a 40-es verziót, ez cirka 50%.al drágább), Nem közözködök, tényleg érdekel hogy milyet és hol vettél, hátha fel tudom használni az infót :)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#34) Vikthor


Vikthor
nagyúr

ugyanez az ábra volt mikor az SD vs fullHD ment... vicces nézni, hogy a marketingesek gyakorlatilag semmit sem dolgoztak azóta, mert biztos "jól" kidolgozták magukat előre :DDD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#35) Outsiderman válasza bteebi (#27) üzenetére


Outsiderman
tag

Úgy hogy elírtam, de már nem tudtam javítani :) UE40HU6900 természetesen, csak az előző TV-m UE32EH5000 volt és még ez a szám erősen él bennem.

DigitXT:
csak játékban veszem észre a különbséget, bár ez lehet a méretkülönbség miatt is és a panel felbontása miatt is. Azonos beállítások mellet kicsit homályosabb a kép.
A különbséget úgy tudnám pontosan leírni, mintha 4x supersempling-el játszol és utána meg kikapcsolod. Nem vészes, de észrevehető.

Peter13:
UE40HU6900WXXH a pontos típus, Media Marktban vettem 150000 volt akciósan. Kisebb nincs belőle.
jelenleg nem látni náluk a webáruházban, de szerintem 1-2 hét és megint lesz. Állítólag nagyon vitték.
Az arukereso.hu-n 164000-től kapni most.

[ Szerkesztve ]

(#36) Dealer95 válasza fi:zi'k (#30) üzenetére


Dealer95
őstag

Hol kaptál még abból újat? :)

[ Szerkesztve ]

(#37) fi:zi'k válasza Dealer95 (#36) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mondom kvázi. ;)
Egyébként egy fórumtárstól, ő pedig ebay-ről 1 héttel előttem.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38) Dealer95 válasza Peter13 (#33) üzenetére


Dealer95
őstag

MM-ban volt leárazva.
De most is megkapod majdnem annyiért máshol: 40HU6900

#37 fi:zi'k? Ja értem .D
Mondjuk én meg 1 hónapja vettem 120-ért Sony 40W905-t... :) az is kvázi új volt.

[ Szerkesztve ]

(#39) DigitXT válasza Outsiderman (#35) üzenetére


DigitXT
félisten

Na, lehet, te vagy az én emberem, mint EH5000 ex-tulaj.:))
Téged nem zavart, hogy pl. a PH-n a HSZ-ek sorszámai recések?
Vagy mondjuk Steam kliens halványszürke vonalai hullámosak?
Ha igen, akkor érdekelne, hogy hogyan viszonyul ehhez az új 4K.
(Ha túl érthetetlennek hangzik, amire gondolok, este lefotózom!)

Peter13: ha jól emlékszem az EH5000, pont VA... Habár, a franc
tudja, most nincs előttem, és mobilról nem hatékony előkeresni.

[ Szerkesztve ]

(#40) mightymo3


mightymo3
tag

Még jó hogy van érteleme mert valószínűleg ezek a 40" verziók lesznek az olcsóbbak ráadásul nem mindenkinek van helye oda rakni egy 60". 10 db 4k tvből 5 db 40-50" között lesz!

(#41) Peter13 válasza Outsiderman (#35) üzenetére


Peter13
senior tag

WOW :Y
Megint megnéztem, de majdnem 600 font szinte mindenhol (vicces, hogy a Németországból az amazon.de-n keresztül rendelve kijönne 375-ből, de gondolom ez nagyon rontaná az amazon.co.uk bizniszét, úgyhogy úgy tűnik a UK kiszállítást gyorsan le is tiltották :) )
Azért az kicsit furcsa hogy ekkore a különbség, nem volt az mindig így (sőt). Hmm.

Troll on: lehet hogy Magyarorszég mégiscsak jobban teljesít? :) Troll off

Ha 400 fontért meg lehetne kapni, szerintem vinném is: annyiért még normális 27-es, 2560*1440/1600-as monitorokat se igen lehet kapni, ez meg azért mégiscsak nagyobb :D

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#42) Cypresss


Cypresss
senior tag

De hol vannak a Pana plazmák? ;] Lassan cserélnem kell a VT30-ast.

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#43) Puma K válasza Locutus (#3) üzenetére


Puma K
veterán

+1!

Aki játszani akar nagyobb képernyőn az örülne neki, plusz érdekességnek sem utolsó, hogy a gyártók, panel típusok és képernyő méretek között milyen kimérhető/kimutatható különbségek vannak.

A teszthez:

Nekem egy 32"-os tévém van full HD felbontással és monitorként van használva.

Most mértem meg és jelenleg 170cm-ről nézem a tévét gépre kötve egy fotelból, és pl Steam chat-en mindent el tudok olvasni, de ha már kisebbek a betűk vagy fáradtabb vagyok akkor nem tudom ebből a távolságból elolvasni a pici szövegeket. Ismerősök ha jönnek ők meg egyáltalán nem tudják elolvasni ugyan azt amit én igen.

Szokni kell, ettől függetlenül szerintem 32"-ra a full HD nem való, inkább csak HD. Ugyan ez érvényes a 4k felbontásra 40"-on... szerintem full HD 40-42"-tól használható és bár még nem láttam UHD képes tévét így a tapasztalataimból kiindulva az UHD-nak 50"-tól van értelme.
De ez csak a személyes véleményem.

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#44) Duree


Duree
veterán

Sok értelmét nem látom továbbra sem a 4K-nak.Gyakorlatilag semmilyen tartalom nem érhetö el,a demókon kívül,ez már több mint 1 éve így van.Változás nincs.Lehet nem is lesz? Az meg,hogy egy 4k tévé saját médialejátszója nem tud ilyen tartalmakat lejátszani,az szegénységi bizonyitvány a Panától.

duree54

(#45) Outsiderman válasza DigitXT (#39) üzenetére


Outsiderman
tag

A HDMI bemenetnél beállítottad a névszerkeztésnél hogy PC vagy PC DVI?
(Source gomb - HDMI-re nyomsz egy Tools gombot - Névszerkeztés - PC)

A 4k egy kötelező lépcső amit csak idővel lehet kihasználni. Ennek szinte az egyetlen formája a PC játékok jelenleg. Itt van értelme és látszata egyedül. A gond az hogy másoknak megmutatni a kettő közti különbséget csak személyesen lehet. Hiába tesz fel a sok majom 4k videót a youtube-ra ami 90%-ban nem az, akkor se tudja megnézi senki akinek nincs olyan megjelenítője. Akinek van az meg csak röhög a sok kamu videón :D

[ Szerkesztve ]

(#46) DigitXT válasza Outsiderman (#45) üzenetére


DigitXT
félisten

Persze, persze, minden "képjavítót" kikapcsoltam, csak 40"-on viszonylag
közelről nézve azért pixel szinten látszik, hogy nem egy sorban vannak.:D
De ha lefotózom, hogy mire gondolok, azt meg lehet mutatni a neten át is.

(#47) Outsiderman válasza DigitXT (#46) üzenetére


Outsiderman
tag

Nálam ilyen csak akkor volt ha a PIPet használtam gépezés közben. Volt egy csíkozódás a képben.

[ Szerkesztve ]

(#48) #57638400


#57638400
törölt tag

"Van-e értelme 40"-on", hehe. ;]

(#49) Interceptor válasza Outsiderman (#25) üzenetére


Interceptor
addikt

Azért ezek biztatóan hangzanak, egy kérdés, hogy az a tv pc-módban vajon meg is jeleníti a 60framet secenként játékok alatt 4k-ban? Persze tudom kellene hozzá vga is, de elviekben tud 30 frame felett is? Milyen csatlakozóra van kötve?

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#50) Outsiderman válasza Interceptor (#49) üzenetére


Outsiderman
tag

A TV tudja, mert 4 db HDMI 2.0 van benne.
A VGA-m Gigabyte GTX770 elvileg HDMI 1.4 nem tudná, de megy.
Érdekes, mert a Windowsban 60Hz van beállítva a TV-n meg kiírja HDMI/DVI PC 3840x2160 @ 60 Hz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.