Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Valaki össze tudná foglalni miről beszél? Nagyjából értek angolul, de erről most lövésem nincs, lehet a zene miatt, ami alatta van.

(#2) Ocarina


Ocarina
aktív tag

O.o Ezeket a reklámokat még nem láttam. :Y :R :DDD

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#3) imibogyo


imibogyo
veterán

Ezek nagyon állat reklámok! :DDD

(#4) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Atyaég!

Minkét videó nagyon beteg :D

(#5) imibogyo válasza DeFranco (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

Az a lényege, hogy Kevin valamikor kilépett a PS-től és nyitott egy szőnyegekkel foglalkozó céget, de valaki fel akarja használni az ő LLp ötletét, ezért felszívja magát és visszamegy a céghez.

Majd ezután hosszasan ecseteli a PS és a rá jövő játékok erényeit. Dióhéjban ennyi. :K

Majd, hogy reméli tovább fog élni, hogy az 5 perc plusz játékból inkább 5 óra lesz, hogy a TV-d ami többet ér mint autód tovább fogja húzni annál, és hogy ezt a játék partikat teszed az első helyre. Ő legalább annyira hisz ebben, mint az odanemnézős-tüzes-nyílpuska lövésében. ;]

Nem 100-as fordítás de a lényeg érthető szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#6) DeFranco válasza imibogyo (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az eleje nekem is megvolt, a végén ez az 5 perc 5 óra monológ ami teljesen érthetetlen (attól a ponttól, amikor elkezd vezetni), de ezt a te fordításodban sem értem. :O :DDD

Nyilván az én készülékemben van a hiba (vagy ez is olyan mint a Chewbakka védelem :F )

[ Szerkesztve ]

(#7) imibogyo válasza DeFranco (#6) üzenetére


imibogyo
veterán

Sajnálom én sem vagyok egy angol guru. :(
A lényeg, hogy reméli mindennél előbbre teszed a PS-t és a játszadozást, és hogy ő nagyon hisz ebben.

(#8) DeFranco válasza imibogyo (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi :R nekifutok azért még párszor :)

(#9) imibogyo válasza DeFranco (#8) üzenetére


imibogyo
veterán

Nincs mit! ;)

Az a baj amúgy, hogy én értem amit mond (a tartalmát), csak pontos szavakkal nem tudom átadni.

(#10) #08052480


#08052480
törölt tag

Hát igen, telnek az évek, de ezek az idétlen reklámok még mindig nem poénosak.

(#11) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Az nagyon tetszett amikor a focistát eldobta, de azért a Cuckminátor-t nem kellene kóstolgatni..

[link]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#12) Góliát


Góliát
senior tag

Ez mi? :Y Ebből elég volt az első 30 mp

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#13) Sirandrish válasza olbaidhun (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nemtudom..
azért elég keménynek tűnik Segata is :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.