Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Kis cuki! De az ára már Lian Li -s. :K
Bár én nem gondolkodok itx -ben,túl magas ár és túl sok a kompromisszum,de cserébe ,,kis cuki " lenne. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) --ka


--ka
senior tag

Fából vaskarika. :((
Az észnélküli marketing újabb terméke.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#3) pengwin válasza Televan74 (#1) üzenetére


pengwin
addikt

Néha már mATX-et is kényelmetlen szerelni egy midtowerben, az ITX-be bele se merek gondolni milyen lehet.

Üdv, pengwin

(#4) #72042496 válasza pengwin (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egy kis netezős gépet biztos hamar bele lehet építeni, aztán remélhetőleg úgysem kell hozzányúlni, max. néha kiporolni kicsit.

Ha van külön VGA, több háttértár, netán vízhűtés is, hát, azt már nem én vagyok, aki belehajtogatná egy ilyenbe. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Dealer95 válasza #72042496 (#4) üzenetére


Dealer95
őstag

Hát igen, VGA-s, vízhűtéses rendszerbe mATX kell minimum.

(#6) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A 28.000.000.000-ik HTPC hát optikai hely kialakítása nélkül. :C
Tudom, hogy sokan már nem használnak, atapit, mondjuk egy blu-ray olvasót, de legalább a lehetőségét megadta volna a gyártó....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Pöttön


Pöttön
őstag

Ezeknek a 30 liter körüli méretű itx házaknak én speciel semmi értelmét nem látom....
Szerintem ha már itx-re áldozik a jó ember akkor legyen minél kisebb a gép.
Pl.: 7,36 literes Dan A4-SFX, vagy 10,2-es Fractal Design Node 202....
Azt aláírom hogy a Dan A4 SFX jó sok kompromisszummal jár már hűtés terén, de pl a fent említett fractal, vagy egy Ncase M1 simán felveszi a kesztyűt egy ilyen gépházzal szerintem szellőzésileg.
Az extrém tuningra vágyók úgy is kapásból elfelejtik az itx szabványt (épített víz stb) kompakt vizet meg bele lehet eszkábálni a kisebb gépekbe is...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

Szimpatikus kis ház. Ha a magasságából, mélységéből levágnának 5-5cm-t, akkor kellene! :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Az első Lian Li, ami tetszik. Csak nekem mATX-ben kellene, ekkora literben. :)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) anaqer válasza Pöttön (#7) üzenetére


anaqer
veterán

Ezeknek a 30 liter körüli méretű itx házaknak én speciel semmi értelmét nem látom....

Én sem. A tizenpáréves mATX házam (nem konkrétan a képen lévő, de ez a típus) is megáll 26 liternél, belemegy akár 36 centis négyslotos VGA is, elfér az asztalon a monitor mögött... nemtom. Biztos én vagyok túl öreg ezekhez.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#11) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Pont bemegy a kártyám akkor. Bár már drágább a ház mint a VGA :D

(#12) Lacok


Lacok
őstag

Egy "picit" túlnőtte a mini itx méretkategóriát.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Megdurrantod hdd-vel az egyik oldalt, aztan csini kis szerver. :D

(#14) pomorski


pomorski
őstag

Tényleg cuki kis ház!

(#15) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Jó kis kuckó, bár a méretein jó lenne faragni kicsit.
Egyébként ebbe már kisebb matx lapot (aszem dtx-es, mini-DTX mert az 17x20) is lehet tenni, mivel hátul már 3 slot van.
Az ára miatt viszont sose lesz ilyen házam.

[ Szerkesztve ]

(#16) AxBattler válasza hemaka (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Egyébként ja: ha okosan választ az ember alaplapot, és vásárol hozzá belső HDD-tartókat, simán lehet belőle home server. A hűtéssel sem lenne gond.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) hegegabi80 válasza hemaka (#13) üzenetére


hegegabi80
addikt

Na én nekem elég drága lenne szerver gépháznak! Még sima asztalira nincs ilyen drága kuckóm.

(#18) hemaka válasza hegegabi80 (#17) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem olcso valoban, de ez az amit egyszer kell megvenni. :)

(#19) #72042496 válasza hegegabi80 (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Meg hát a képeken nem látszik (csak a miniatűrön), hogy az oldala full üveg. Nekem ezért is elég szokatlan lenne egy ilyet választani szervernek. (Második gépnek nekem simán jó lenne fém oldallappal. Az üveg viszont nem az én világom, még asztali gépnél se.)

[ Szerkesztve ]

(#20) dabadab válasza Pöttön (#7) üzenetére


dabadab
titán

"Ezeknek a 30 liter körüli méretű itx házaknak én speciel semmi értelmét nem látom...."

Én sem. A desktopom mATX, mégis belefér egy 13 literes házba, az ITX HTPC-m meg talán 5 liter lehet.
Ha már egyszer egy ekkora házat veszek, akkor miért szivassam magam egy ITX alaplappal?...

DRM is theft

(#21) Jim Tonic válasza dabadab (#20) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Az kemény. Melyik ház az? Az enyém Phenom M, szintén mATX, és én eddig büszke voltam a kb. 31 literre. Ehhez képest a tiéd aláz. :)

szerk.: közben megleltem egy korábbi hozzászólásodban. :)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) bteebi


bteebi
veterán

Csak nekem hat furán az, hogy tágas ház Mini-ITX lapokhoz? Akkor már vegyen az ember egy EATX házat, abba is belefér a Mini-ITX, és az még tágasabb :U...

Az árát leszámítva amúgy - ami megint csak kifejezetten Lian Li-s lett - teljesen rendben van.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#23) kromatika


kromatika
veterán

Ez a méret nem is mini itx.Semmi ertelme.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.