Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#162) Sinesol válasza nyisziati (#159) üzenetére


Sinesol
veterán

Én vidéken élek, de még csak hírből sem hallottam az eddigi dolgokról, eddig 3 orvosnál voltam házi fogorvosnál, vagy hogy mondják, de mindegyik nagyon erősen tartózkodott a húzástól, kb utolsó utáni lehetőségként kezelték.
Az állatorvos is egészen jó, igaz kicsit nyers a stílusa, de szakmailag sosem volt vele semmi gond. Az már más kérdés, ha az orvosláshoz cseppet sem értő kisnyugdíjasnak épp valami nem tetszik a hangnemben, vagy azt hiszi valamit jobban tud és beinditja a rosszindulatú pletykákat, ehhez még hozzájön az is, hogy az átlagmagyar nagyon szeret panaszkodni, mindegy hogy mennyi is benne az igazság, csak lehessen sírni.

Na hogy on is legyek: Szerintem egyértelműen elítélendő Snowden, tökmindegy hogy magyarázza, a saját országa érdeke ellen cselekedett. Lehet nem volt minden tiszta ott sem, de bármilyen elhajlások is vannak, minden amerikai szervezet hosszútávon nézve az amerikai érdekeket szolgálja. Aki azt hiszi, hogy ez csak törvényes eszközök igénybevételével lehetséges, az nagyon naiv.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.