Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Balinov


Balinov
félisten

A cikk elejet el se kellett volna olvasnom, hogy rajojjek, ezt csak a franciak csinalhattak. Furcsa egy rugora jar az agyuk (pl. AZERTY kiosztasu billzet)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Kezdődhetett volna azzal a cikk, hogy Atom N450 van benne, és nem kellett volna elolvasnom még egy pár bekezdést, mielőtt zárom a böngészőfület :D

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#3) BlackPriest


BlackPriest
őstag

win7 azért már döcöghet ezen a procin. vagy próbáljam ki egy via c3-ason, hátha ott is jól megy? :U

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4) ledgeri válasza Balinov (#1) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az Azery miben jobb?( ha akarod akár privátban is válszolhatsz..csak tedd)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) Tim82 válasza ledgeri (#4) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem jobb, de az a szabvány kiosztás náluk.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#6) freemanone válasza Tomy Yayo (#2) üzenetére


freemanone
őstag

+1, egyszer volt ilyen procival szerelt asus eee hulladékom kb 4 hónapig és akkor megfogadtam, hogy soha többet....

[ Szerkesztve ]

(#7) Orton96


Orton96
aktív tag

Szerintem nem teljesen értelmetlen a két Windows.
A 7-es sokkal kiforrottabb és az üzleti felhasználóknak ez talán jobban bejöhet, míg aki csak szórakozásra használná annak jól jöhetnének a win8 csempéi. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) BlackPriest válasza Orton96 (#7) üzenetére


BlackPriest
őstag

és ezzel be is telt a 32 gigás ssd :D vagy a rendszeren felül jár annyi?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#9) MongolZ


MongolZ
addikt

"A 13 mm vékony vázban a számításokat egy nagyon réginek mondható Intel Atom N450 jelzésű processzor végzi"

MIÉRT???

(#10) Youri


Youri
veterán

759 euró, egy atomos vacakért, biztos megéri amúgy 2 windowst is liszenszelni egy gépre :D

RTX ON

(#11) freemanone válasza Youri (#10) üzenetére


freemanone
őstag

A win8 most úgyis "olcsó" lesz azt mondták! Valahogy be kell hozni a különbséget! :DDD

(#12) Youri válasza freemanone (#11) üzenetére


Youri
veterán

csak az upgrade :)

RTX ON

(#13) freemanone válasza Youri (#12) üzenetére


freemanone
őstag

irony detector on? :D

(#14) Youri válasza freemanone (#13) üzenetére


Youri
veterán

overheated :DD

RTX ON

(#15) Phantomhive


Phantomhive
aktív tag

759€ ? :DDD
és még az iPad-re mondják, hogy overpriced :))

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#16) ViZion


ViZion
félisten

Mi a baj? Igazi Widows-fanok ráhekkelnek még egy XP-t is, mert az volt a régi szép idő... ;] az ár is rendben van, pl. ha bilgécnek hívnának, akkor az ismerőseimnek is vennék belőle többet is!!! :P

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) Balinov válasza ledgeri (#4) üzenetére


Balinov
félisten

miben jobb? mondtam en olyat, hogy jo? egy gumicsizma fos, haver azerty notijan volt szerencsem egy emailt megirni....azt a 2nyelvu szentsegelest. pedig tanultam qwertz kiosztasu robotronon gepirni, meg qwerty-n angolul...(10ujjas vak)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18) lujó55 válasza Tomy Yayo (#2) üzenetére


lujó55
őstag

+1
mekkora egy marhaság az egész :W

(#19) Phvhun válasza ledgeri (#4) üzenetére


Phvhun
őstag

Dvorak a jobb, keress rá.

(#20) Orton96 válasza BlackPriest (#8) üzenetére


Orton96
aktív tag

Ha kevés akk ott van a 64 gigás változat! :P
(32 giga hasznos tárhely már talán elég ;) )

(#21) ledgeri válasza Tim82 (#5) üzenetére


ledgeri
nagyúr

jaa, csak mert kerestem de nemigazán találtam a már kigondolt jobb teljesítményűt (csak hallottam, hogy van...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#22) atkamano


atkamano
csendes tag

Azért a franciákok mindíg tudnak meglepetést okozni a zinformatikában :DD
Én anno akkor estem székkel hanyatt, amikor egy francia csereberediák angol nyelvű
informatika előadáson elkezdett vitatkozni az előadóval, hogy rosszul használ nemzetközi szakkifejezéseket, mivel minden informatikus tudja, hogy a byte az csak szleng kifejezés, a helyes elnevezés az octet(csak a románok és a franciák hívják így). Azóta már tudom, hogy nem csak elnevezésekben tér el a számítástechnikáról alkotott világképük.

A memóriám már nem a régi. És ráadásul még a memóriám sem a régi.

(#23) Tim82 válasza ledgeri (#21) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24) ledgeri válasza Tim82 (#23) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#25) MZperX75 válasza ViZion (#16) üzenetére


MZperX75
addikt

"Widows-fanok ráhekkelnek még egy XP-t is,"

Persze meg egy egeret is ,mert XP olyan jól támogatott,tapi kijelző kapcsán.... :U

(#26) Rolly válasza Tim82 (#23) üzenetére


Rolly
veterán

Ez miert jo? :)

(#27) Tim82 válasza Rolly (#26) üzenetére


Tim82
nagyúr

Rossz embertől kérdezed, én még soha nem használtam DVORAK billentyűzetet. Ellenben, ha jól rémlik, yetike használ(t) ilyet.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28) Rolly válasza Tim82 (#27) üzenetére


Rolly
veterán

egyre több helyen olvasok erről a dvorak billentyűzetről és érdekelne, hogy miért van aki ilyet használ...

nekem most svéd billem van magyar beállításokkal matrica nélkül és már tudom, hogy hol milyen ékezetek karakterek vannak...

(#29) Huma válasza atkamano (#22) üzenetére


Huma
addikt

Facepalm. A franciák egy külön állatfaj. Hasonlítanak az angolokhoz. :)
Ez a SmartPaddle Pro is "nagyon jó" ötletnek tűnik. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30) Phvhun válasza Rolly (#28) üzenetére


Phvhun
őstag

Régen qwerty azért lett kitalálva hogy lassítsa az írást, hogy az írógép fejei ne akadjanak össze. Billentyűzet ugye már nem tud összekadni, és ha tökéletesen megtanulsz qwerty-n, meg dworak-on, akkor valami 60%al gyorsabban lehet írni dworakkal. Egyszerű fizikai magyarázata van a dolognak: kevesebb utat tesznek meg az ujjaid egyik billentyűről a másikra vándorlás közben a hatékonyabb elrendezés miatt. Sajnos Dworak bácsi nem magyar volt, és magyar abc-vel nem használható olyan jól az elrendezés, nem éri meg vele foglalkozni. De abban az esetben ha inkább csak angolul írsz, és nagyon sokat, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

(#31) Phantomhive válasza Huma (#29) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

az angol termékeim az egyetlenek, amikre még sose anyázódtam ellenben a német és francia cuccokkal :DDD
halál egyszerűek, logikusak és minőségiek

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#32) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Hát igen, lehet kár volt elrontani ezt egy atommal. :(

(#33) Karma válasza atkamano (#22) üzenetére


Karma
félisten

A dolog viccességétől eltekintve az octet szó telekommunikációban, pl. a 3GPP szabványokban egyeduralkodó. Azokban csak akkor találsz "byte" szót, ha Java példakód van valamelyik mellékletben :P

“All nothings are not equal.”

(#34) lujó55 válasza Rolly (#26) üzenetére


lujó55
őstag

semmiért. egyáltalán nem jobb semmivel

(#35) Phvhun válasza lujó55 (#34) üzenetére


Phvhun
őstag

Tiltakozom.

(#36) Huma válasza Phvhun (#35) üzenetére


Huma
addikt

Helyt adok!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37) Phantomhive válasza lujó55 (#34) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

úgy tudom, hogy ha megtanulod, akkor sokkal gyorsabban lehet rajta írni angolul.
magyart szerintem nemigen érinti, így részben tényleg semmivel sem jobb :DDD

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#38) azopi74 válasza Orton96 (#7) üzenetére


azopi74
addikt

"Szerintem nem teljesen értelmetlen a két Windows.
A 7-es sokkal kiforrottabb és az üzleti felhasználóknak ez talán jobban bejöhet, míg aki csak szórakozásra használná annak jól jöhetnének a win8 csempéi. "

Nem a Win RT-vel kevered a Win 8-at? Az a verzió az, ami csak a metro-s alkalmazásokat támogatja, a Win 8-ban van teljes értékű desktop is, mindarra - sőt többre is - képes, amire a Win 7, ráadásul még tabletként is normálisan használható. Így tényleg semmi szerepe a gépen a Win 7-nek (ami ráadásul Home Premium, így üzleti felhasználásra nem igazán alkalmas)
De sajnos nem ez a legfőbb probléma a cuccal, hiszen nem áll semmiből letakarítani a win7-et.
De Atomot tenni egy üzleti felhasználásra szánt gépbe? Ráadásul N450-et, GMA X3100 -el? ÉS ezt még megfejelik azzal, hogy a gyalázatos teljesítményen egy Broadcom Crystal HD-val próbálnak javítani? Na ezek a dolgok azok, amik már tényleg vicc kategóriába esnek. Egyáltalán, 2012 végén hogy mernek piacra dobni egy 3 éves hardverelemekből összegányolt terméket? És akkor még nem beszéltem az 1 GB RAM-ról és a 32 GB SSD-ről...
Ezt a gépet kb ingyen kéne adniuk, ehhez képest van pofájuk 759 EUR-t elkérni...
Ebből a pénzből már kap az ember egy normális, használható korszerű technológiával rendelkező Ivy Bridge-es ultrabookot, vagy nem sokkal többért akár egy Ivy-s ultrabook/tablet hibridet.

(#39) nuke7


nuke7
veterán

nekem csak ez:
de az Evigroup szerint maximum 5 órás üzemidőre van kilátás.
innentől szerintem bukott dolog... mindegy, h mi van benne.

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.