Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

nagy biznisz ez a tintasugaras nyomtató patron még mindig...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) X Factor válasza Integra (#1) üzenetére


X Factor
addikt

Attól függ, nekem itthon a megvásárlástól számítvam kb fél évig húzta a gyári patron, igaz annyira gyakran nem használom, utána a fekete patront elvittem után töltetni, 900ft-ot kérték, ezen felbuzdúlva elvittem a színest is, és az asszem 1200 volt, így azért annyira nem vészes.

Make things work

(#3) IDM válasza X Factor (#2) üzenetére


IDM
tag

Szvsz az utántöltött tinta nem az igazi.....
a másik+, hogy van akinek kell a garancia... :U

(#4) M107


M107
addikt

Nekem Business Inject 1000 nyomtatóm van 2.5 éve most kellet benne színes patronokat cserélni 11sor (28ml) 18500 ft volt a 3 szín a feketét (69)ml májusban cseréltem
Fekete 95%
Színek 98% állnak.

Eredetileg 28ml black 3X14 ml color járt hozzá.
Átlagos nyomtatás szokott lenni.

Kivi vagyok milyen patronok járnak hozzá és mekkora az űrtartalmuk (45fekete, 41színes)

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#5) zed1983 válasza IDM (#3) üzenetére


zed1983
őstag

Szvsz mennyit utánatöltöttem én is anno még szervizes korszakomban....
de mi azt hiszem 1000Ft a fekete és 1500 a színes, és hidd el többet töltöttünk, mint hogy inkább az újat kértek volna...és én nem tudom neked, mi tetszett benne, de a színével nem volt baj, mi úgy adtuk ki a kezünkből, hogy teszt volt nyomtatva és úgy volt egy zacsiba téve volt a patron és a teszt, ez volt feketénél is és színesnél is, igaz néha egy picit jobban engedte a tintát alul, de arra is volt megoldás...Persze én is azt mondom, hogy az után töltött patron nem 100%-os!

Témához : Nagyon oda figyeltek a dizájnra a HP-nál :C

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#6) ^Clown válasza zed1983 (#5) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem igazán érdemes eredeti patront használni, maximum az első évben, amikor még garanciális a nyomtató. Vagy jó minőségű utángyártott, vagy utántöltés jó minőségű tintával, és kész :)

A dizájn valóban nagyon szép lett.

[ Szerkesztve ]

(#7) zeg


zeg
senior tag

Olcsón tudjon nagy mennyiségben és ha kell jó minőségben nyomatot készíteni. Ez a tintaköpő otthonra jó, de vállalati környezethez biztos nem választanám a csodapigmentjei meg a villámgyors fejrángató mechanikája ellenére sem. Inkább lézer egy kicsit többért...

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#8) ^Clown válasza zeg (#7) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ezzel abszolút egyetértek. Szerintem egy kisvállalkozásnak is jobban megéri egy alap lézer nyomtató, mint egy tintasugaras.

(#9) Johnnyka


Johnnyka
csendes tag

Van egy eladó HP Officejet Pro 8000 wireless tintasugaras nyomtatóm, ha valakit érdekel.
Új, garanciával. Pókeren nyertem és nekem nem kell.
32 000-ért odaadom.
johnny1987@freemail.hu

(#10) kissag


kissag
csendes tag

:-(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.