Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márko88


Márko88
aktív tag

Lassan komoly gondok lesznek..bàr eddig is voltak

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#2) Xaels válasza Márko88 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Az új szériával épp felfelé indultak meg. Ezek az emberek meg pótolhatóak, sőt lehet jobb koponyák kerülnek a helyükre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Márko88 válasza Xaels (#2) üzenetére


Márko88
aktív tag

Meglàtjuk..majd. Szerettem a Sensationt azota Samsung. Kameràt elrontjàk. Sokan ezèrt se vesznek. A 310es azon az àron meg vicc.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#4) Probber


Probber
őstag

Ha volt kellő anyagi háttér amit Ben Ho szabadon felhasználhatott, akkor a HTC elnökségének már rég meg kellett volna lépnie a marketing osztály igazgatójának kirúgását. Lássuk be, nem ment jól a dolog.

Ha azonban a másik oldalról nézzük, azaz sz@rból várat opció, akkor ez bizony egy érthető lépés a szakember részéről. Ne az ő hátán csattanjon az ostor, ha nincs pénzmag.

Mondjuk az, hogy pont az adminisztratív ügyekért felelős igazgatóval együtt lép le... :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#5) Aryes válasza Xaels (#2) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt a marketinget szerintem se lesz nehéz túlszárnyalni. :)

(#6) Taybore


Taybore
aktív tag

Amikor megjelent (elkezdett terjedni) az Android, egyet jelentett a HTC-vel. Ha akkor lehetőségem lett volna (vagy inkább több eszem) váltani, akkor csak HTC jöhetett volna szóba (Hero, Legend). Csak még kapaszkodtam a süllyedő Symbianba. Mire meg váltottam, a Samu kezdett nagyon előre törni. Azóta a HTC a futottak még kategória, bár voltak szép dobásaik. Sajnálnám, ha nem sikerülne visszaküzdeniük magukat a csúcs közelébe.

(#7) wortz


wortz
tag

Nem csodálom. Amilyen telókat manapság letesznek, nem is csoda, hogy lejtőn a cég. A One (M8) még úgy ahogy jól sikerült, de az alatt nincs élet. A kolosszális méretű "mini"-jükkel, meg a brutálisan túlárazott középkat telókkal nem tudom, hogy mire számítanak.

(#8) Maranello74 válasza Márko88 (#3) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Mintha szándékosan mennének a falnak ezzel a kamerával.

(#9) Lionking01


Lionking01
tag

8. HTC-m van. M8. Mindegyik csúcs volt. Ha ez drága, akkor az iPhone micsoda? Még, hogy nincs az M8 alatt semmi sem? A HTC One (M7) tavaly év telefonja lett. A One X is brutális volt, bár nagyon kevés ideig bírta az akku, az biztos.

Olyan innovációi vannak a HTC-nek, amelyek alapjaiban változtatták meg az okos-telefonok piacát. Az, hogy jött az erőszakos Apple meg Samsung, csak sajnálni tudom. Egyik sem ér annyit, mint egy HTC.

Régebben meg mindenki azt mondta, hogy fényképezni nem mobillal kell.
Aki úgy érzi, hogy otthon a fullHD tévéje jó minőségű, az saját magát csapja be, mert az csak 2 megapixel. Szóval, ha 4 megapixel sz@r minőség, akkor mindenki, akinek van és ezt kevésnek tartja, dobja már ki a fullHD tv-t. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#10) TechData


TechData
tag

Mindenki pótolható. Ennyit gondolok erről a cikkről, jót fog tenni a tajvani cégnek egy kis vérfrissítés :)

[ Szerkesztve ]

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#11) Márko88 válasza Maranello74 (#8) üzenetére


Márko88
aktív tag

Ya.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#12) randras válasza Lionking01 (#9) üzenetére


randras
veterán

Hahaha, mert felbontás= minőség.

Nem így van, hanem úgy, hogy a HTC telefonok kamerája mindig is híresen szar volt, ezt feloldandó kitaláltak ennek egy nevet is, ez lett az Ultrapixel.

(#13) vicze


vicze
félisten

"A tajvani cég, amely az elmúlt éveket veszteségesen zárta"
Icipici probléma, hogy egyetlen egy évet se zárt veszteségesen. :U Csodásak ezek a hozzáköltések...

(#14) jozso1989


jozso1989
őstag

Hát ilyen "marketingigazgatót" nem lehet nehéz pótolni... Magyarországon még mindig "nevenincs" márka a HTC. Csak tényleg azok ismerik, akik értenek is a telefonokhoz. Épp ma egy ismerősöm nonamezte le a HTC-t, amikor meglátta a telefonom. Ennyire nem ismert márka. De persze a galakszit, meg ájfónt ismeri, ennyit tudott a telefonokról, neki is S3 van (más márkát nyilván nem ismer). Mondtam neki, hogy csak az vesz HTC-t, aki ért a telefonokhoz. ;] ;]

(#9) Lionking01: Hatalmas +1, ha Android, akkor csak is HTC! A Sense az egyetlen, amelyik nem, hogy úgy működik, mint a stock Android (gördülékeny, gyors, nem akad), hanem még tovább is tuningolja, jobbá varázsolja az egészet! Mintha a stock androidot még tovább fejlesztették volna, hogy még gyorsabb, stabilabb legyen. Lehet itt hisztizni a 4MP miatt, az M7 a mai napig gyorsabb mint a legtöbb snapdragon 800-801 csúcstelefon pl. S5, vagy G3. És szerintem ez elmond mindent a HTC telefonokról. De legalább az említett készülékek kicsaltak 32233253 antutu pontot...

Azon röhögtem a T-Mobilenál, hogy gyorsabban tölti be a tárcsázót az M7, mint az S5, pedig az M7-nél még az alkalmazásváltóból is kitöröltem. :DDD

szerk: Tény, hogy nem csinál tükörreflexes képet egyik sem, de facebook-ra tökéletes. :)

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#15) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

végre kirúgták a marketing igazgatót :C
van remény a HTC-nek.. :B

(#16) Taybore válasza Dr.Anonymus (#15) üzenetére


Taybore
aktív tag

úgy érted, hogy ez a lépés "quietly brilliant"? :D

(#17) Dr.Anonymus válasza Taybore (#16) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

igen :DDD
mondhatni "loudly brilliant" :D

(#18) Exelsior válasza Lionking01 (#9) üzenetére


Exelsior
senior tag

Támogatom.

Volt M7 nekem 1 évig csak most az LG szimpatikusabb lett az ár miatt és a innováció miatt de imádtam.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#19) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Megint mi ez az épületes marhaság, hogy veszteséges a HTC ??? Azon néhány mobil gyártó közé tartozik akik profittal zárják rendre az éveket. Ugyan ez nem mondható el pl se a sony se az LG részlegéről.
Úgy látszik ide már ellenőrizetlenül minden hülyeséget ki lehet rakni...

(#20) #06658560 válasza Dr.Anonymus (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem tudom egy univerzumban vagy-e a cikkel, de az kissé mást állít.

(#21) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Majd csak aztán jövőre nehogy kidobjanak 1 olyan kamerát ami UltraPixel és a felbontás is rendben lesz,a sok fanyalgónak! legalább ők próbálkoznak mással ,nem rakhat mindenki Sony kamerát a készülékekbe!

(#22) Luck Dragon

És miért van az hogy nem egyesével számolnak le, hanem akár ahogy itt is ketten vagy csoportosan? Itt komoly gondok is lehetnek a háttérben, amit még mi nem nagyon érzünk. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) C$abi


C$abi
aktív tag

Remélem most már lesz esze a HTC-nek marketingelni, mert igaz, hogy csinálnak egy egészen jó csúcsmobilt, csak relatíve senki nem ismeri azt, csak a szaksajtó meg minden huszadik ember.
Gondolom Robert Downey Jr. is ment a levesbe a marketinges fickóval együtt.

(#21) Red Bull fan:

Ne haragudj, de már a középkategóriás (70-80k) kínai(!) telefonok 20-30%-ban Sony lencse van. A HTC meg a jó szoftvereivel egy 13MP-es Sony lencsével letarolhatna a Nokián kívül bárkit az optimalizálásnak köszönhetően. Mert nem csak a lencse számít, kb. ugyanúgy számít a kameraszoftver is.

[ Szerkesztve ]

(#24) Lacy6 válasza jozso1989 (#14) üzenetére


Lacy6
senior tag

Az, hogy csak az ismeri a HTC-t akiket érdekelnek az okostelefonok nagyon is igaz. Nálunk is a cégnél alig találni olyat aki ismeri a HTC-t. Volt aki az S2-vel a kezében megkérdezte, hogy a nálam lévő M8 jobb készülék-e. xD

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#25) jozso1989 válasza C$abi (#23) üzenetére


jozso1989
őstag

+1, ott a pont.

(#24) Lacy6: Ez jó! :DDDD

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#26) FATtila78


FATtila78
tag

Nem nagy dolog, a Samsung több mint 2 éve designer nélkül tud világelső lenni! :D

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#27) fornettisuti


fornettisuti
veterán

elhagyni a sullyedo hajot...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Szegény HTC, pedig az a főmarketinges csávó volt az erősségük, sztem most vesznek el igazán, csak nehogy még az ultrapixelt is kivegyék, akkor garantáltan végük ;]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#29) h4h01


h4h01
senior tag

Ezeket már előbb lapátra kellett vna tenni..A HTC a marketingre rohadt keveset költött a konkurenciához képest, szal ez szerintem pozitív..Jöjjenek jobb arcok!

(#30) Aryes válasza Lionking01 (#9) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem a 4 mpixel a gáz. Az a gáz, hogy a 4mpixel ellenére ócskább képeket csinál, mint a 13mpixeles sony-kkal készített 4mpixeles képek, vagy a 8 évvel ezelőtti 1,3mpixeles Nokiám. :) Ne higgy nekem, csak nézd meg a tavalyi (?) mobilarénás nagy kameratesztet. ;)

(#31) jozso1989 válasza Aryes (#30) üzenetére


jozso1989
őstag

Vagy nézz meg egy PocketNow tesztet, ahol értenek is a telefonnal való fényképezéshez. :3

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#32) kdennis válasza Aryes (#30) üzenetére


kdennis
aktív tag

Ahhoz képest eddig minden ismerősöm ámul és bámul milyen király képeket csinálok, és hogy még holdfényben is tudtam fényképezni vaku nélkül. Megnézném én azt a 13 megapixeles Sony--dat micsinálna este. Fényképezni tudni is kell, nem elég hogy automata minden.

(#33) kdennis válasza jozso1989 (#31) üzenetére


kdennis
aktív tag

Így van... ráadásul Magyarországon a nagy szegénységben oda löknek pár ezrest egy blog oldalnak, olyan részre hajlanak amerre csak akarnak.

(#34) Xaels válasza Aryes (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Kezdjük: "Végül egy kompromisszumos megoldás született, mindegyik fotót átméreteztük 8 megapixelesre, majd az alant látható kisebb képeket abból vágtuk ki. A dolog legnagyobb vesztese a HTC One, ahol a kis felbontás miatt gyakorlatilag 200%-os nagyítás mellett lettek kivágva a kisebb képek," - tehát eleve rontottak a digitális nagyítással a képek minőségén.

Az 1,3MP-s Nokiád képét is nagyítsuk fel szépen 4MP-re és utána hasonlítgassuk. Úgy el fog vérezni...

Persze a nagyobb felbontásból utólag leméretezve jobb eredményt lehet kapni viszont a nagyobb felbontás több erőforrást igényel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35) WeaponXx


WeaponXx
csendes tag

Jöhetne már a One mini 2 tesztje. Vagy lemaradtam valamiről? :U

(#36) Lacy6 válasza Aryes (#30) üzenetére


Lacy6
senior tag

Háát neked se volt a kezedbe még M8. Egész jó képeket lehet vele lőni. Kevesebb fénynél meg többnyire jobb képet csinál mint a 10+ megapixeles mobilok.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#37) Márko88 válasza Lacy6 (#36) üzenetére


Márko88
aktív tag

Gyenge kamera a konkurensekhez kèpest ennyi. Ki akar fèlhomàlyban fenykepezni ?!minek ?

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#38) Márko88 válasza WeaponXx (#35) üzenetére


Márko88
aktív tag

Semmiről. Ugyanaz lesz mint a rendes.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#39) jozso1989 válasza Márko88 (#38) üzenetére


jozso1989
őstag

És nálad a pont... ugyanolyan gördülékeny és gyors lesz, mint az M8. Míg az S5 ugyanolyan lassú és ugyanúgy akadozik, lagol mint a galaxy mini. xD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#40) Xaels válasza Márko88 (#37) üzenetére


Xaels
félisten

Buli, sütögetés a kertben... stb. Nem csak fényes nappal van ám élet. Sokszor elég csak bemenni valahova és már nincsenek meg az ideális fényviszonyok és drasztikusan romolhat a fotók minősége. A vakuzás sem minden esetben jelent megoldást, pláne nem ezekkel a hangyaf@sznyi ledekkel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) Lacy6 válasza Márko88 (#37) üzenetére


Lacy6
senior tag

Senki se akar, de sokszor muszáj, vagy akkor van valami esemény. Én sokszor fényképezek le a cégnél problémás alkatrészeket, és 90%-ba rossz fényviszony van. Ilyenkor azért tudom, hogy mobilos körökbe nem igazán találni jobbat. Persze nem ez volt a fő cél mikor vettem a telót. Remélem azt azért nem kell elmondani mibe is olyan jó a HTC.

(#40) Xaels:Így van nem csak nappal van élet. Nálam elég sűrűn fordul elő, hogy nem a megfelelő fényviszonyoknál kell fényképezni, mert akkor van vmi esemény.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#42) putti


putti
aktív tag

Erről hirtelen Hofi Géza jutott eszembe, aki ezt mondta :

"Ne haragudj, de nem tudom könnyek nélkül elmondani. Szóljál és akkor meg sem szólalok, csak képzeld el, egy olyan hónapja körülbelül kaptam az értesítést hogy az MDF-ből kilépett Demeter Ervin. Nem élem túl. Jaj, mindig a magyar népet éri a csapás. Kilépett Demeter Ervin... Ervin, Ervin..... Hát ki nem sz@arja le hogy te hová lépsz! Demeter Ervin kilépett! Dögöljek meg, én eddig azt sem tudtam hogy bent volt! Tovább kell lépni, tovább kell lépni."

Ezt lehet behelyettesíteni erre cikkre.

[ Szerkesztve ]

(#43) Myers


Myers
senior tag

Csak a képen jobb oldalt lévő urat ismertem fel a képen. :)

http://www.muszaj.hu/

(#44) Stunts666 válasza Márko88 (#37) üzenetére


Stunts666
őstag

Ki akar profi/nagyitható képeket csinálni egy telefonnal? Minek?

szerk.: én egy olyan 0,5 literes sörösdobozt szeretnék amiből 10 liter sört tudok kiönteni...

[ Szerkesztve ]

(#45) halkow


halkow
őstag

meg se lepődöm már ezen

Alcatel onetouch idol2s the king

(#46) boksz válasza Aryes (#5) üzenetére


boksz
senior tag

Szakértők ismét.....

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#47) boksz válasza randras (#12) üzenetére


boksz
senior tag

Megint egy szakértő....

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#48) flexxx2


flexxx2
őstag

HTC desire x-em is van, hardverhez képest tényleg gördülékeny, anyagminőség kiváló, zeneileg a legjobb eddig telefonban, a nemrég vett nexus4em zeneileg közelébe se fér. Csak az ilyen marketinges boss miatt senki nem tudja ezeket. Menjen is ez a fenébe szerintem.

(#49) Steve1207


Steve1207
veterán

Nem hinném, hogy nagy kár értük, mindenkit lehet pótolni. Ilyen helyzetben még hasznosabb is a friss, lelkesedő ember egy cégnél.

Megmondóember ON

Az UP-t sokan már kifejtették, hogy milyen, viszont sötétben több fényt enged be az optika, részemről a legjobb koncertteló hangfelvételre és képre a mai napig. A kevés pixelszámnak meg mindenki tudja a hátrányát, azért én is gyűlölöm. Viszont nem mindenkinek szükséges az ultrabrutál kamera!

Az anyagi ingadozás (nem nevezném veszteségnek, anno úgyis megszedték magukat) meg nem csoda a konkurensek mellett az utóbbi években. De lényegében minőségibb házat kap az ember és egy rendesen optimalizált droidot sense-szel. Az utóbbi kettő fontosabb, mert a kam-ot használod kétszer hetente, de a telót nyomkodod egész nap. És itt plusz egy pont, hogy még piacon vannak mert tuti csengetik a zs-t a fejlesztőknek is rendesen. A többi neves gyártó beletuszkolhat akármilyen csúcshardvert, ha a dupla olyan gyors telón is lag-zik a rendszer...

Nekem inkább az előbbi ér többet, 15e ft-os kompakt kamera jobb minőséget hoz bármelyik telótól úgy is, Antutut meg nem szkínsotolok.

És igen, szívesen váltanék, ha lenne használati érzetre droidos vonalon hasonló minőségi eszköz, de nincs.

Megmondóember OFF

.

(#50) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...ezután vagy-vagy...

Vagy jobb, inspirálóbb szakemberek jönnek a helyükre, vagy még kevésbé hozzáértők.
Pár negyedév után megtudjuk.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.