Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

A Sniper Elite 5 26-n érkezik Game Pass-be is, uh remélem ennél jobban is meg tudják maguk erőltetni. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Yutani


Yutani
nagyúr

Jöhetne Dying Light 2 is, szeretném olcsón megvenni valakitől! :DDD

#tarcsad

(#3) tibaimp válasza Yutani (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos! Én meg a Sniper Elite 5 szeretném így megvenni, ha lehet még egyáltalán!
Nincs ezekre valami "fizikai" korlátozás amúgy? (csak mert nekem Nvidia VGA-m van)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) olymind1 válasza tibaimp (#3) üzenetére


olymind1
senior tag

Kérdés hány játékot adnak, amikor a 50ezeres/140€-s Ryzen 2600 mellé adtak Division 2-t meg World War Z-t, akkor nehogy már a 330€-s (itthon 157ezres) kiherélt videókártynál 1 játékkal kiszúrják a szemünket. :(((

(#5) tibaimp válasza olymind1 (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igaz! De sajnos van rá esély, hogy az lesz.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) olymind1 válasza tibaimp (#5) üzenetére


olymind1
senior tag

Sajnos.

Saints Row-t meg a Dying Light 2-t adnák mellé egyből jobban teszene a kártya árazása. :K Vagy egy 10-es listából lehetne VGA kategóriánként választani egyre többet. :D

(#7) tibaimp válasza olymind1 (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Támogatnám! Úgy emlékszem, egyszer már volt hasonló akció.

Amúgy, fura mód, valahogy mindig úgy jött ki a lépés, mikor CPU és/vagy VGA-t fejlesztettem, hogy rendre kimaradtam az ilyen akciókból, félelmetes, valahogy érzékem van rá :W

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) Yutani válasza tibaimp (#7) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én a BL3-at elővételben megvettem, majd 2 hónappal később vettem RX 5700-at, na és mi volt hozzá? Nyilván a másik játékot aktiváltam, mert a BL3 már megvolt 2 hónapja. :DDD

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.