Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Star Wars! Ezaz, jöhet! :D
[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) infectedmann


infectedmann
őstag

Kíváncsi vagyok tényleg egy teljesen újragondolt játék lesz e vagy kapunk nagy DLC-t/Patch-et jó drágán :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Raysen623 válasza infectedmann (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Mivel EA games ezért buta lesz és félkész, de legalább jó drága. Szóval utóbbi eset várható. Én már az első rész baromságain is kiakadtam.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) oriic válasza Raysen623 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz valszeg lesz Premium megint.

Live-Die-Respawn

(#5) Raysen623 válasza oriic (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Azt a szart bezzeg mindig megfejlesztik. Jó látni mire megy el a fejlesztési idő. :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) Gery9112


Gery9112
őstag

Inkább végigviszem újra a Jedi Outcast-et :-) az első részből okulva maradok a régi címeknél.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) deja vu válasza Gery9112 (#6) üzenetére


deja vu
addikt

Sosem játszottam a KOTOR-al, még mindig nagyon ütne? Sokan azt mondják az a legjobb Star Wars játék.

Ezt a Battlefrontot azért nem vettem meg mert már a gameplay videók sem győztek meg, remélem ez az új betalál.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#8) tonerz


tonerz
aktív tag

Hát én a sok nyafogóval ellentétben, nagyon jól elvagyok az első résszel is, több mint 500 órám van a multiban.
Várom a második részt is, a single kampány annyira nem érdekel, de multi igen, úgyhogy nagyon ajánlom a dicenak hogy ne b@sszák el.

(#9) AxBattler válasza .LnB (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, örülnék én is egy rendes remake-nek, anno a BF2 azért elég jól össze volt rakva - kár, hogy lemaradtam róla.

Amit még hiányolok, az egy nem túl bonyolult űrszimulátor: komplex, de egy gamepad-on kívül semmi mást nem irányítással; összetett csapatmunkával; squadron-okkal; kidolgozott kampánnyal; világos/sötét oldallal; testreszabható röpzikkel; rajongói küldetésszerkesztővel; stb.
X-Wing Alliance, vagy X-Wing vs. TIE Fighter Light Edition, de az sem baj, ha a Battlefron 2 egyik DLC-jeként kapunk egy tematikus multi módot.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) Gery9112 válasza deja vu (#7) üzenetére


Gery9112
őstag

A KOTOR 1,2-t még nagyon régen vittem végig, szerintem a 2 jobb mint az első rész + azt nemrég steamen frissítették. A Jedi Outcast az, amit tavaly ősszel vittem végig újra es vagy bennem él nagyon a nosztalgia vagy az a játék kiválóan öregedett. Ugyanúgy a gép elé szögezett esténként mint 12-13 évesen.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#11) ribizly


ribizly
veterán

Erre én nagyon kíváncsi vagyok. A téma nagyon vonz, de sikerült elkerülnöm az első részt.
Ha ebben viszont lesz mindaz amit én hiányoltam (űrcsata, HUD a trooper-eknek, iron sight, korrekt kampány), akkor ebből buy lesz. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) szami777


szami777
addikt

Pakoljanak bele normális űr csatát és egy rossz szavam nem lesz.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13) wolfman válasza szami777 (#12) üzenetére


wolfman
veterán

Hát én ezeket a kártyás hülyeségeket is elhagynám, meg a kötött pályán haladó járműveket is szabadon engedném.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) Scholes9 válasza Raysen623 (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez így igaz...sajna :( :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) Ragnar_ válasza AxBattler (#9) üzenetére


Ragnar_
addikt

Egy Rogue Squadron 4 fős Coop móddal, vagy 4v4-es versus móddal Millenium falconos küldetések ...

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#16) AxBattler válasza Ragnar_ (#15) üzenetére


AxBattler
félisten

Bezony, de a mai technikai háttérrel mehetne a 64v64 is akár. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) Ragnar_ válasza AxBattler (#16) üzenetére


Ragnar_
addikt

Az szerintem már nagyon kaotikus lenne, bár nem biztos. Az a baj , hogy sokmindent visznek full multiplayer irányba. Mármint adott egy pálya, aztán kész. L4D - ben volt jó a hibrid coop/multi versus mód szerintem..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#18) #85552128 válasza wolfman (#13) üzenetére


#85552128
törölt tag

Így se tudja a fél bagázs mit kell csinálni, vagy épp leszarja az egészet. Nagyon is jó döntés volt az AI-ra bízni a mozgást, egyel kevesebb ami miatt aggódni kell, hogy valami retardált eltéríti... Ideiglenesen irányítani lehet a fegyvereit és még úgy is op, bőven elég így.
A kártyás dolog meg csak maradjon vagy legalábbis valami alternatíva ami hasonló lehetőségeket ad, azon dolgok egyike ami színesebbé teszi a játékmenetet.

Legyen normális matchmaking-szerverkereső, anticheat, prequel tartalom(!!!!!), hozzanak be classokat és a rebeleknek is járművet, meg a token rendszert vagy csinálják meg normálisabbra vagy legyen helyette más.

[ Szerkesztve ]

(#19) NomadND1 válasza #85552128 (#18) üzenetére


NomadND1
senior tag

Sőt, a teljes vezérlést adjuk át az AI-nak és csak egy lövés gomb legyen... :U :W

(#20) #85552128 válasza NomadND1 (#19) üzenetére


#85552128
törölt tag

Hol írtam ezt ? Ne dramatizáld túl. Annak, hogy az AI irányítja a mozgást szimplán egyetlen oka van: a játékosok.
És kb. 600 óra Walker Assault után csak helyeselni tudom, hogy emellett döntöttek. Túl sok múlik a Walkeren abban a játékmódban, ez egy szükséges kompromisszum volt. Látom mit művelnek egyesek a járművekkel, hősökkel amelyek fölött full kontrolljuk van.

[ Szerkesztve ]

(#21) xavix13


xavix13
senior tag

Azt hittem, hogy ez már 2005-ben megjelent, vagy ez is a manapság oly divatos rímásztörd edisön? ;] :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#22) Raysen623 válasza #85552128 (#18) üzenetére


Raysen623
addikt

A kártyás dolog volt az egyik ami leginkább kiverte nálam a biztosítékot. Utálom ha egy teljesen idióta hülyegyereknek néznek, aki nem tudja konfigurálni a játékban kilockolt skilljeit vagy felszerelését. Pont ezzel ölték meg az egészet nálam. Aki hülye az ilyesmihez az menjen mariózni, a többieket meg hagyják játszani. Persze tudom a hülyéknek is van pénzük...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) #85552128 válasza Raysen623 (#22) üzenetére


#85552128
törölt tag

"Pont ezzel ölték meg az egészet nálam. "

Mivel ? Komolyan érdekelne hogy "ölheti meg" az egész játékot egy olyan dolog amit még csak nem is kötelező használni. Az meg, hogy kártyát vagy képességet unlockolsz édes mindegy addig a pár másodpercig amíg ez megtörténik csak a neve más, a játékban ugyanaz a célja. Annyi előnye mindenképp volt a kártyás rendszernek, hogy így többféle képességet tudtak behozni és szabadabban lehetett konfigolni mintha class rendszer lenne, ezáltal sokszínűbb buildeket is lehet készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#24) Raysen623 válasza #85552128 (#23) üzenetére


Raysen623
addikt

Vesd már össze légy szíves a class rendszer lehetőségeit a kártyással. Sokkal butább az utóbbi, mivel le vannak szűkítve a lehetőségeid. A hibrid megoldásokat meg mindig is utáltam, mert mindenki a sebzésre megy amúgy is, aki meg mondjuk rendes felcser szeretne lenni nem tudja megtenni, mert 3 lehetőségből nem tudsz olyan buildet kihozni, csak ha le van butítva a játék.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) #85552128 válasza Raysen623 (#24) üzenetére


#85552128
törölt tag

"mivel le vannak szűkítve a lehetőségeid"

Ez így ebben a formában nem igaz, olyan képességeket rakok össze magamnak amilyeneket akarok. És ez a legnagyobb hátránya mert nehezebb balanszolni a különböző loadoutokat, ugyanakkor nagyobb szabadságot ad a karakterrel. Ha nagyon egy "classra" akarsz hasonlítani az is megoldható.
Pont a class system az ami behatárolja a lehetőségeket és ezáltal könnyebb balanszolni, egyik sem a legjobb, az első semmiképp nem buta a kettő között kéne egy mix.

[ Szerkesztve ]

(#26) Dave567


Dave567
addikt

Juhuuuu Star Wars 1.5, és majd fel patcheljük 2-re.

(#27) etnies


etnies
senior tag

Kettő?? Még az egy sincs kész.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#28) Raysen623 válasza #85552128 (#25) üzenetére


Raysen623
addikt

Félreértjük egymást: nekem a class system tetszik, mert ott egyértelműek a szerepek. Egy ilyen hibrid megoldás eddig sehol nem állta meg a helyét, mert megölte e játékot. Sokáig az MMO-kat is ez a rendszer uralta a talentfákkal, ahol tényleg azt raktál össze amit akartál, cserébe elmosódtak a határok a classok és szerepek közt, ami nem volt jó az általad leírt dolgok miatt sem. Itt ugyanez a helyzet. Meg kellene tartani a class rendszert és mellé be lehet rakni ezt a kártyás megoldást, de a classoknak megfelelően, és nem 3 hanem 4 vagy 5 kártya kellene.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.