Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) axton


axton
tag

Nagggyon látszik hogy nincs semmilyen autós cím PS4-re, bár istenigazából úgy egy normális program se jött ki mióta megjelent, csak a középszerű, túlhype-olt többszázmillió dollár költségvetésű AAA-k.

szóval egy ilyen környezetben nem csoda, hogy egyesek elkezdték élvezni azt ahogy tekegolyóként cikáznak a 2 méter széles láthatatlan csőben a drájvklábban, úgy hogy már az első naptól kezdve nem működnek alapvető funkciók a játékban, és tartalmilag ÜRES az egész. DriveClub? Szerintem inkább DriveAlone vagy legalábbis csak simán Drive, mert ez így NULLA.

De a kocsit lehet matricázni!!!!! Hohó, de még mennyire! Igaz, hogy közel sincs a GRID 2 vagy Forza szintjéhez, de legalább tuningolni... ja, bocs nem. Legalább színt... Azt se! Oooh, bocs, bemehetsz a garázs menübe, és benyomhatsz a 4 predefinált slotba 1-1 színt a matricák helyére. Így lesz összesen 4+1 szined, de akkor a matricát felejtsd el! Mi van, nem elég az 500 giga hdd eme exotikus ficsőrnek?

Amúgy érdekes, hogy 2014-ben, csakúgy mint a Forza 5, itt se voltak képesek licenszelni zenét, igazából nem is tudom milyen okból, ez egy árkád játék, nem olyan kibaszott jók az autók motorhangjai hogy azt hallgassam órákon át! Sőt, csak egy fokkal jobb mint a Gran Turismoé, ami nem nagy kunszt. Ja, várjatok, van benne zene, a HOW FAST DO YOU WANNA GOOOOO 5 féle remixe, amit már konkrétan a kiadott 30 trailerben sikerült annyira túlpörgetni, hogy első alkalommal hogy meghallottam, kapcsoltam ki a francba. Gratulálok!

De még ha a versenyzés jó lenne..! De nem az. Ez az AI még a PS2-es időkben is vérciki lett volna, ha megfigyelitek az Ai annyira tapad a versenyvonalhoz, hogy minden egyes körben, kanyarban ugyanott húz fékcsíkot! Ilyet utoljára az NFS4-ben láttam PC-n. Az mikor is jött ki? 1999? Na, kb olyan szinten is van az egész.

És akkor végül, a játék legfőbb erénye... a grafika! Őőőő... szóval eleve azért lett 30 fps mert annyira szerették a fákat, hogy nem tudták megállni hogy ne rakjanak le belőle több ezret egy pályára. Nem, ezt nem én találtam ki, lehet guglizni. Ehhez képest ugye láthatatlan falak közé vagy zárva, szóval még beléjük se lehet ütközni, hogy legalább egy PICIT izgalmas legyen már a verseny, és legyen tétje. De ami a grafikát illeti... szépnek szép, de közel sem hozott világmegváltást mint azt beharangozták, néhány pálya kifejezetten csúnyább mint a többi, a recék azért keményen látszanak és az időjárás, amivel készült a rengeteg promó anyag E3-on meg GamesCom-on nincs a játékban!! Lol.

Kössétek vissza a PS3-at, rakjatok be egy NFS Hot Pursuit-et ha árkádot, vagy egy GT5/6-ot ha félszimet akartok, és rögtön látszani fog hogy mennyire béna lett ez a játék. Ha meg van XBOX akkor gondolom mondanom se kell, hogy Forza / Forza Horizon, illetve PGR.

Amellet hogy úgy tesznek mintha olyan kurva nagy királyok lennének a fejlesztők, hogy INGYEN patchként kiadják a visszajátszást, a fotó módot és az időjárást(Alapvető dolgok amiknek megjelenéskor is a játékban lenne a helye), lassan azzal is promozhatnak hogy jön az online mód DLC.

Ja, és végül, autóválaszték? 50? 55? És 1 db amerikai kocsi (az is kb olyan hogy szerintem senki nem ismeri). 0 japán. Összes többi európai.. hát, remek választék, gratulálok!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.