Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dexar007


Dexar007
veterán

Hat persze.
Igy legalabb par ezer amcsi takony kisirja a szuleinel a dobozos verziot.

Give me your cum,bull!

(#2) ldave válasza Dexar007 (#1) üzenetére


ldave
félisten

Hát én nem hiszem, hogy manapság a gyerek autós játék miatt sírnának, szerintem inkább a felnőttebb közönség a célcsoportja egy ilyen típusú játéknak.

A Slime draws near! Command?

(#3) horkovy24


horkovy24
senior tag

This is not for players! This is for money! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#4) WongFeiHong válasza horkovy24 (#3) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Egyértelmű, hogy a teljes változattal törődnek elsősorban, és nem az ingyenessel. Nem?

De elvileg holnap jön...

(#5) mts válasza WongFeiHong (#4) üzenetére


mts
tag

És a ps plus díjat minek fizeted? Nem azért, hogy ilyen esetek ne legyenek?

(#6) tDr1v3r válasza mts (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De, pont ezért.

Nekem ez inkább annak tűnik hogy a langyos kritikák miatt tolják... de hát ahogy érzik.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7) WongFeiHong válasza tDr1v3r (#6) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Rengeteg video van fenn a neten, ahol dicsérik nagyon a játékot. Ócska 5 pontos értékelések semmit nem érnek.

Amúgy abban nincs kib*szás, hogy kicsit késik, azért nem kell temetni a Sonyt és a DC-t.

(#8) tDr1v3r válasza WongFeiHong (#7) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Eddig csak videót néztem róla, még nem próbáltam ki, nem tudom véleményezni. Ha nem adják ki a demót szombatig nem is fogom. Persze ha valamilyen csoda folytán bele nem ugrik bele ebbe a 12k-s PS+ upgrade dologba a PS4 tulaja... de kétlem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) #08052480 válasza WongFeiHong (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

Rengeteg video van fenn a neten, ahol dicsérik nagyon a játékot. Ócska 5 pontos értékelések semmit nem érnek.

Szoval a youtube huszarok videoi mervadoak mert dicserik a jatekot, a szakma kritikusai velemenye nem, mert szerintuk nem kiemelekdo? Oke :U

Egyebkent meg elegge ciki, hogy a kezdeti igergetesek utan, miszerint a plus kap egy kulon verziot megnyirbalt tartalommal, vegul kiizadnak egy minidemot (aminek normalis esetben ingyen kellene lennie mindenki szamara) es meg azt is halogatjak.

(#10) WongFeiHong válasza #08052480 (#9) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Csak 20 "yt huszárból" 20 azt mondja hogy jó, akkor miért higgyek egy Gamespot 5 pontos értékelésnek? Meg ilyen baromságoknak, hogy rossz az AI, meg lineáris stb. :F Persze meg még ronda is...

(#11) #08052480 válasza WongFeiHong (#10) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nem mondtam, hogy higgy neki, azt mondtam, hogy attol mert mas a velemenye, meg az nem lesz automatikusan 'kevesebb'.
Egyebkent is, az ilyen yt-os es hasonlo 'user review'-k altalaban a vegtelensegig elfogultak es az olyan aprosagok mint az exkluzivitas sokkal inkabb befolyasoljak mint a jatek minosege - nezz meg pl egy metacritics listat, altalaban tele vannak 0-as es 100-as ertekelesekkel. Na persze a jatekteszt mint olyan mindig valamilyen szinten szubjektiv (vegulis, tobbe-kevesbe egy elmenybeszamolot irnak), de altalanossagban azert kijelentheto, hogy a hivatasos firkaszok (kenytelenek) jobban elvonatkoztatni a szemelyes velemenyuktol es globalis szinten ertekelni a cuccot.

(#13) #08052480 válasza Cobra652 (#12) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nem attol elfogult vagy dilettans egy cikkiro mert nem annyi pontot ad mint az atlag. Ha az oldalnak van valami pontozasi politikaja, amit kovetkezetesen hasznal akkor teljesen lenyegtelen, hogy a vilag tobbi reszen hany pontot kap a jatek, mert nem kell, hogy pl a 8 mindket ertekelesben ugyanazt takajra. Persze ez a tobbseget nem erdekli es csak az a szerencsetlen szam szamit ami a cikk vegere van biggyesztve negy oldalnyi szoveg utan.

Pont ezert az ilyen kijelentes:

A játék erős 8 pont körüli játék

altalanossagben nem jelent semmit.

(#16) Dexar007 válasza Cobra652 (#12) üzenetére


Dexar007
veterán

Jaj ugyan mar milyen haragosokat? Verpistike megharagszik egy hozzaszolas erejeig,aztan megissza a kis kakaojat,es holnapra elfelejti.
Mivel nincs mas alternativaja az embernek,ezert kenytelen lenyelni a dolgokat.Vagy vehet egy ikszboksz van-t.

Give me your cum,bull!

(#17) WongFeiHong válasza Dexar007 (#16) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ne haragudj, de a Te első kommented is eléggé lehúzó dolog. Aki akarja, az úgyis megvette a dobozos verziót, a maradék meg ha eddig az ingyenesre várt, akkor még pár nap belefér.

(#18) Dexar007 válasza WongFeiHong (#17) üzenetére


Dexar007
veterán

Vagy nem. :) Ha par szaz embert sikerul ravenni a dobozos verziora mar megerte.

Give me your cum,bull!

(#19) #08052480 válasza Cobra652 (#14) üzenetére


#08052480
törölt tag

Latom olvasni meg ennyi ido utan sem tanultal meg :U

Szerintem egy pillanatot nem játszottál a játékkal

Ki mondta, hogy jatszottam?

az meg ha szerinted normális az hogy lehúznak valamit mert "nehéz" az mindent elárul

Hol mondtam ilyet?

Csak, hogy meglasd, hogy magaddal vitatkozol: annyit mondtam, hogy a pontok jelentosege oldalankent valtozo lehet, a user ertekeleseket meg illik a helyen kezelni. Minden mast csak te hallucinalsz oda.

A ps+ verzio meg szamomra gyernek tunik. A jatek 1/5-e nagyjabol es noha tenyleg nem mondtak, hogy mennyi tartalom lesz benne en tobbre szamitottam - es meg kesik is. Ennyi. Azt mar hadd donthessem el en, hogy mivel vagyok elegedett es mivel nem

[ Szerkesztve ]

(#20) axton


axton
tag

Nagggyon látszik hogy nincs semmilyen autós cím PS4-re, bár istenigazából úgy egy normális program se jött ki mióta megjelent, csak a középszerű, túlhype-olt többszázmillió dollár költségvetésű AAA-k.

szóval egy ilyen környezetben nem csoda, hogy egyesek elkezdték élvezni azt ahogy tekegolyóként cikáznak a 2 méter széles láthatatlan csőben a drájvklábban, úgy hogy már az első naptól kezdve nem működnek alapvető funkciók a játékban, és tartalmilag ÜRES az egész. DriveClub? Szerintem inkább DriveAlone vagy legalábbis csak simán Drive, mert ez így NULLA.

De a kocsit lehet matricázni!!!!! Hohó, de még mennyire! Igaz, hogy közel sincs a GRID 2 vagy Forza szintjéhez, de legalább tuningolni... ja, bocs nem. Legalább színt... Azt se! Oooh, bocs, bemehetsz a garázs menübe, és benyomhatsz a 4 predefinált slotba 1-1 színt a matricák helyére. Így lesz összesen 4+1 szined, de akkor a matricát felejtsd el! Mi van, nem elég az 500 giga hdd eme exotikus ficsőrnek?

Amúgy érdekes, hogy 2014-ben, csakúgy mint a Forza 5, itt se voltak képesek licenszelni zenét, igazából nem is tudom milyen okból, ez egy árkád játék, nem olyan kibaszott jók az autók motorhangjai hogy azt hallgassam órákon át! Sőt, csak egy fokkal jobb mint a Gran Turismoé, ami nem nagy kunszt. Ja, várjatok, van benne zene, a HOW FAST DO YOU WANNA GOOOOO 5 féle remixe, amit már konkrétan a kiadott 30 trailerben sikerült annyira túlpörgetni, hogy első alkalommal hogy meghallottam, kapcsoltam ki a francba. Gratulálok!

De még ha a versenyzés jó lenne..! De nem az. Ez az AI még a PS2-es időkben is vérciki lett volna, ha megfigyelitek az Ai annyira tapad a versenyvonalhoz, hogy minden egyes körben, kanyarban ugyanott húz fékcsíkot! Ilyet utoljára az NFS4-ben láttam PC-n. Az mikor is jött ki? 1999? Na, kb olyan szinten is van az egész.

És akkor végül, a játék legfőbb erénye... a grafika! Őőőő... szóval eleve azért lett 30 fps mert annyira szerették a fákat, hogy nem tudták megállni hogy ne rakjanak le belőle több ezret egy pályára. Nem, ezt nem én találtam ki, lehet guglizni. Ehhez képest ugye láthatatlan falak közé vagy zárva, szóval még beléjük se lehet ütközni, hogy legalább egy PICIT izgalmas legyen már a verseny, és legyen tétje. De ami a grafikát illeti... szépnek szép, de közel sem hozott világmegváltást mint azt beharangozták, néhány pálya kifejezetten csúnyább mint a többi, a recék azért keményen látszanak és az időjárás, amivel készült a rengeteg promó anyag E3-on meg GamesCom-on nincs a játékban!! Lol.

Kössétek vissza a PS3-at, rakjatok be egy NFS Hot Pursuit-et ha árkádot, vagy egy GT5/6-ot ha félszimet akartok, és rögtön látszani fog hogy mennyire béna lett ez a játék. Ha meg van XBOX akkor gondolom mondanom se kell, hogy Forza / Forza Horizon, illetve PGR.

Amellet hogy úgy tesznek mintha olyan kurva nagy királyok lennének a fejlesztők, hogy INGYEN patchként kiadják a visszajátszást, a fotó módot és az időjárást(Alapvető dolgok amiknek megjelenéskor is a játékban lenne a helye), lassan azzal is promozhatnak hogy jön az online mód DLC.

Ja, és végül, autóválaszték? 50? 55? És 1 db amerikai kocsi (az is kb olyan hogy szerintem senki nem ismeri). 0 japán. Összes többi európai.. hát, remek választék, gratulálok!

[ Szerkesztve ]

(#21) horkovy24 válasza axton (#20) üzenetére


horkovy24
senior tag

Pont most olvastam újabb híreket hogy továbbra sem jön a Ps Plus-os változat és még lehet 1-2 hétig nem is fog szóval ennyit a mai megjelenésről. Azért akárhogy is van nekem volt Playstation 4 konzolom 3 kemény napig de őszíntén örülök neki hogy eladtam és vettem egy Wii U-t. Lehet akárhogy szídni a Nintendo-t meg a Wii U-t is mert hogy kevés játék jön viszont azok legalább mind minőségiek és nincs velük ilyen probléma! Az pedig biztos hogy olyan játék mint a Bayonetta 2 még jó darabig nem is lesz ezekre a szutykokra. Életem legjobb döntése volt hogy áttértem Wii U-ra! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#22) WongFeiHong válasza axton (#20) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Azért fogadjunk, hogy még élőben nem láttad, csak temeted trendi módon... Mi a baj az AI-val, eskü nem vágom. Akárhány vidit néztem eddig, mindenhol jónak tűnt. Ezt a játékot csak xbox tulajok és elfogult "pcpitykék" fikázzák, ami már rohadt idegesítő.

Neked biztos nincs ps4-ed, úgy persze nincs rá semmi normális :D

(#23) axton válasza WongFeiHong (#22) üzenetére


axton
tag

"megnéztem egy csomó videót..!"

hahahaha. Akkor tuti neked van igazad! Igaz, én játszok is a játékkal, és sokan mások is panaszkodnak, de te jól megmagyarázod a dolgokat, mert láttál videókat. :D

És mi a gond? Leírtam, nem? Egy vonalat követnek, és kész. Semmi intelligencia, úgy rongyolnak beléd kanyarokban mintha ott se lennél.
Talán, azért mondom azt mint a többség mert... kapaszkodj meg... lehet tényleg gyenge a játék?

És hogy nincs PS4-em, vagy Driveclubbom? LOL.

legyen egy jó napod! :K

(#24) WongFeiHong válasza axton (#23) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Rakd a PS mellé nyitott tokkal, és rakj oda egy cetlit, ami bizonyítja, hogy te vagy, mert ezen a képen az minden, csak nem egy tok... :D
Mellesleg ha van PS4-ed tényleg, és annyira nem tetszik, mért nem adod el?

ui.: Vagy ha dobozos volt a változat, akkor húzd kintebb a tokot, és az ember akkor talán elhiszi.

[ Szerkesztve ]

(#25) axton válasza WongFeiHong (#24) üzenetére


axton
tag

ez elég szánalmas, nem?

a te logikádat követve mindenki aki rosszat ír a játékról (ami elég sok ember..) csak hazudik, és megsincs nekik a játék :D

ideje lenne kimászni a sony hátsójából. nem fog éjszaka hozzádbújni yoshida.

ja, és nincsenek anyagi gondjaim, szóval egyelőre megtartom a konzolt és a játékot, ha nem gond. :R

(#26) ldave válasza axton (#25) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk az elég fura, hogy nincs benne időjárás, kb minden második promó képen esett az eső :) Youtube-n néztem tegnap valami elemző videót, az én 900p-s monitoromon eléggé állejtős volt a látvány, persze ez csak pár perc volt a teljes játékból, talán vannak kevésbe kidolgozott részek.

Amúgy nekem az jött le, hogy sokan valami Horizon-féle open world autós játékot vártak Driveclub címen és hát ez nem az, hanem egy hagyományos, menüválasztós versenyjáték.

A Slime draws near! Command?

(#27) WongFeiHong válasza axton (#25) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Csak tudod elég ritka itthon, aki ilyen szinten fikáz valamit, de mégis költ rá. Nem is beszélve a PS4-ről, hiszen azt is lehúztad, nekem ha nem jön be valami és nyíltan kritizálom, biztos hogy nem tartom meg. :N
Őszintén nem nagyon szoktam látni olyanokat, akik leteszik a saját cuccaikat, persze ez nem rossz dolog. (csak k*rva ritka)

Meglepődtem az fix, nem is kicsit. :) Így már hihető a kommented, ennek ellenére nekem tetszik a játék és alig várom hogy kipróbálhassam.

[ Szerkesztve ]

(#28) badamka89


badamka89
csendes tag

Én kipróbáltam haveromnál, neki lemezes verzió van. Nekem bejön pláne hogy nincs más autós a rivals-on kívül.
Van ps+ tagságom, ha most megveszem a plus upgrade-es 12 ezres verziót azt tudom most használni? Bocs ha hülyeséget kérdezek. Előre is köszönöm a segítséget.

(#30) mlinus válasza Cobra652 (#29) üzenetére


mlinus
őstag

én 23. szintű vagyok és az AI szerintem is iszonyat gány, nem veszik figyelembe hogy az úton vagy. Te mennyit játszottál? :D

(#32) horkovy24 válasza mlinus (#30) üzenetére


horkovy24
senior tag

Ne foglalkozz vele mert a helyzet az hogy szerintem fogalma sincs arról mi is a játékban az AI. Csak idejött a baromságait írogatni mert ő PS4 fan! Ennyi! Ami persze nem baj mert érthető hogy mindenki a saját konzolját isteníti de azért vaknak nem kéne lenni és belátni hogy ha valami szar akkor szar. Nekem például Wii U-m van és nagyon szeretem de bármikor megmondom ha valami szar van a palacsintában vele kapcsolatban. Ott van például a Hyrule Warriors játék ami most jelent meg és van akinek tetszik. Én személy szerint egy forintot sem adnék érte. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#33) mlinus válasza Cobra652 (#31) üzenetére


mlinus
őstag

én kb leszarom hogy te vagy akárki más egyetért velem vagy sem :DDD
én nem fogok egy deci energiát belefektetni abba, hogy XY-nak bizonygassak valamit egy fórumon. jó hogy lassan nem videófelvételt kell minden hsz-hez beilleszteni.

ha szerinted jó az AI, egészségedre. Sokak szerint, köztük szerintem is, gyenge. ha ezt nehéz elfogadni, ajánlom hogy ne látogass fórumokra. Általában különbözni szokott az emberek véleménye.

(#36) horkovy24 válasza Cobra652 (#35) üzenetére


horkovy24
senior tag

Elnézést nem akartam túl durván fogalmazni. Csak sok embernek a véleményét elolvastam már a játékkal kapcsolatban és hogy mondjam azok az emberek sokkal többen vannak akik szídják a játékot mint azok akik dícsérnék és ez azért szerintem jelent valamit. Amit egyébként teljes mértékben megértek hiszen gondoljuk csak végig. Eleve nyitócímnek szánták a játékot és plusz egy évet fejlesztették erre az online része nem működik a játéknak,per pillanat nincs benne időjárás,rengetegen szidják az AI-t,a Ps Plusz-os verziónak se híre se hamva ami azért idegesítő mert sok ember fizeti és természetes hogy elvárja hogy ha valamit megígérnek hogy letöltheti és játszhat vele akkor az úgy legyen. A fenn felsorolt dolgok már csak azért is kellemetlenek mert erre az egyetlen egy platformra fejlesztették és még így se sikerült. Azért ha józanul gondolkozunk és nem dugjuk homokba a fejünket bevallhatjuk hogy ez azért gáz. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#37) WongFeiHong válasza horkovy24 (#36) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

El ne felejtsd, hogy akik szidják, azoknak legalább a fele xbox fan a Forza miatt. Mindig ez megy, bármilyen platformról is van szó. Saját vélemény a mérvadó, de mint írtam én elég sok helyen olvastam róla nagyon jókat.

(#38) horkovy24 válasza WongFeiHong (#37) üzenetére


horkovy24
senior tag

Havernál nemsokára én is letesztelem ezt a játékot! Lehet igazad van. Én azt kívánom hogy úgy legyen. Mert attól függetlenül hogy Wii U-m van én nem kívánok sem a PS pártiaknak sem az Xbox pártiaknak rosszat. Sőt minél több jó játékot kívánok és magunknak Wii U-s gamereknek is! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#39) mlinus


mlinus
őstag

nekem sokat javult a megítélésem a játékról, de azért kiemelkedően jónak nem nevezném. Ha értékelnem kéne számszerűen, olyan 7 pontot adnék rá. A pályák, grafika, sebességérzet, belső nézet feeling nagyon jó. De rengeteg negatívum is van (most hadd ne soroljam, már sokan leírták) amit nehéz tagadni. Viszont, ez az egyetlen autósjáték PS4-en. Mármint persze ott van a Rivals de... őő... :) ha nem lenne PC-m vagy xboxom, lehet nekem konkrétan az év játéka lenne a driveclub, annyira ki lennék már éhezve egy kis versenyzésre.

(#40) horkovy24


horkovy24
senior tag

Ez a videó amit láttam a játékból azért nem volt túl biztató! :R

https://www.youtube.com/watch?v=kzZ5DdIeKK0#t=53

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#41) mlinus válasza horkovy24 (#40) üzenetére


mlinus
őstag

hehe, engem a játéktermi sega rally-ra emlékeztet egyébként a driveclub :D ott is nagyon két láthatatlan fal közé vagy zárva :D

(#42) mts válasza badamka89 (#28) üzenetére


mts
tag

Ez jó kérdés. Én is kíváncsi lennék rá, hogy most akkor ki is a helyzet ezzel.

(#43) badamka89 válasza mts (#42) üzenetére


badamka89
csendes tag

Ha holnap délutánig nem jön válasz akkor is megveszem, max majd pár nap múlva játszok rajta. Ha leszedtem írok h indul-e.

(#44) mts válasza badamka89 (#43) üzenetére


mts
tag

Okés, köszi előre is!

(#46) axton válasza Cobra652 (#45) üzenetére


axton
tag

Ember, enter billentyűről hallottál?

Ja és még te mondod hogy nekem nincs meg a játék. Mindenki másnál sínen megy az ai, de nálad nem. Lol!

(#47) mlinus


mlinus
őstag

poén kedvéért beírtam a youtube-ba hogy driveclub AI. első találotok között találtam ezt a gyöngyszemet:

[link] a 8. másodpercnél látható manőver igen gyakran megesik a játékban. A lassabb osztályú kocsikkal versenyezve nem gond, de a pro tour-ban és azután borzalmasan idegesítő tud lenni, mivel konkrétan kipörgetnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.