Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Úgy legyen.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ha nem késne, nem ismernénk rájuk.:)

(#3) GAbre


GAbre
veterán

Így kezdődött a two worlds 2 is...XD
Sejthető volt,amúgy,h késik....

Avatar

(#4) boeing


boeing
senior tag

Csinálják csak,de jó legyen. :K

(#5) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Mostmár csak az optimalizáción dolgoznak az EA mérnökei/programozói mert nem akarják megismételni a Crysis gépigényét:DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) BiP válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha konzolon el fog menni, akkor pc-n is játszható lesz normális minőségben. (más kérdés, hogy a fullhd + max-hoz erősebb vas fog kelleni)

(#7) Angel1981


Angel1981
veterán

Ha olyan jó lesz, mint az 1 - nem probléma részemről a várakozás!

(#8) #97544192


#97544192
törölt tag

a rrrrrrrrrrrrohadt életbe! :W

(#9) Morden24 válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jah, meg azzal együtt a hatalmas bukást :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Túl szép lett volna a szeptemberi megjelenés Pedig, tényleg vártam.
De remélem hasznosan töltik el az időt, és javítanak az optimalizáción, legjobban a PS3 verzió érdekel. Remélem lesz legalább egy killzone 2 szintű grafika. :DDD

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#11) balcsy válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


balcsy
aktív tag

Szerintem faszán be lesz lőve az egész.Főleg így hogy 2011 egyre jön ki.Ha GTA IV-et túléltük ezt is túlfogjuk pedig az nem valami "pc"-s játék.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#12) GypsFulvus2 válasza GAbre (#3) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Miért, mi van a Two Worlds 2 -vel?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#13) BalaNce87 válasza BiP (#6) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ez nem feltétlen van így, ismerek olyan játékot ami konzolon jól ment de gépen elég gyengén, van 30 fps korlát is, de ez a legkisebb gond. Elviekben gépen jobban fog kinézni azaz nagyobb igény, gépre nehezebb megírni is a játékot, szóval sok jóra nem számítok. Igaz ami igaz elég keményen néz ki, bár a crysisról is voltak anno durva dzsungeles videók azt a végén semmi köze nem volt ahhoz a játéknak, arra videóra rámondtam hogy élethű.

[ Szerkesztve ]

(#14) Sicilian


Sicilian
addikt

Persze, egyszerűen nem akartak versenyezni az Sc2-vel.. :B :K
Így jövőre, nagyobb bevételt érhetnek el !! :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#15) adamssss


adamssss
veterán

Sebaj... addig sem kell új gépet venni. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#16) finkelstein válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


finkelstein
tag

A Split second-re gondolsz?

(#17) Morden24 válasza Sicilian (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igyekezzenek a Q1-ben is, mert áprilisban meg GoW3, ami szintén lenyomná, mint a bélyeget :D

(#18) BalaNce87: Elvileg a Krízis esetében nem portolnak, hanem az alapoktól építették fel külön-külön a három verziót. Bár hozzátenném, nyilván az engine egy afféle "öszvér", a többi meg a Crytek szokásosan gyenge és fantáziátlan PR-rizsája.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#18) BalaNce87 válasza finkelstein (#16) üzenetére


BalaNce87
addikt

Azzal nem játszottam, de hallottam hogy korlátozva van, de pl a force unleashed, nah meg a ghostbusters játék, boxon toltam végig, de gépen hanyagolom, mert kisebb felbontáson is szarul futna, ahhoz jó gép se elég, mert nem számítógépre lett megírva.
Amúgy iszonyat jó a ghostbusters játék, nagyon eltalálták.

(#19) Z(o)zz


Z(o)zz
tag

Basszus :(((

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#20) julius666 válasza Morden24 (#17) üzenetére


julius666
addikt

Elvileg a Krízis esetében nem portolnak, hanem az alapoktól építették fel külön-külön a három verziót. Bár hozzátenném, nyilván az engine egy afféle "öszvér", a többi meg a Crytek szokásosan gyenge és fantáziátlan PR-rizsája.

Igen, nem csak elvileg hanem ténylegesen is külön, gyakorlatilag írtak egy engine-t mind3 platformra, az alapoktól.
Nem hiszem hogy valami öszvér megoldást kapnánk, mivel a crytechesek elsősorban az engine-nel akarnak nagyot szakítani, nem a játékkal. Az csak amolyan techdemó, még akkor is ha a fejlesztők nagy üdvöskéje és sok munkát beleöltek (remélhetőleg über is lesz).

(#21) djg


djg
aktív tag

Az akkor 2010-es utolsó üzleti negyed lesz, a 2011 utolsó 2012 év elejére esne...

(#22) keIdor


keIdor
titán

Már tudtam.

Az ok: A konzolokra nehezebb optimalizálni, mint gondolták, sok a gond. Márciusban jön egyébként. Hogy honnan tudom? Az legyen titok.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) CPU001


CPU001
csendes tag

Pedig karácsonyra akartam :( De ez érdekes lesz Bulletstorm VS Gears of War 3 VS Crysis 2. Sima Crysis 2 xDDD Lehet elfogult vagyok de nagyon várom :)

(#24) Lacc88


Lacc88
senior tag

Elég szánalom amit a játék készítők csinálnak a GT5 is késett 2 évet ps3-ra ... a Starcraft 2 szétgyilkolja a VGA-ádat ......... és most a cryysis 2 .... remélem amire kijön addigra i7-980X lesz a minimális gépigénye (Y) :))

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#25) keIdor válasza Lacc88 (#24) üzenetére


keIdor
titán

Én meg remélem el sem indul a kövér amerikai 15.000$-os szuper Alienware gépén sem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) menalcas


menalcas
őstag

De miért ...... :O
Fél év csúszás, nem vagyok Krájzisz fun, de ez még engem is rosszul érintett :(

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#27) Findzs


Findzs
addikt

jobban meg fog oszlani a játékosok figyeleme mert több jó játék is fog jönni jövő év elején

pl: a deus ex 3 ami überelni fogja ezt a sima kis lövöldözős fps-t

jobban jártak volna ha még idén kiadják

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#28) CPU001 válasza Findzs (#27) üzenetére


CPU001
csendes tag

Szerintem jövő év elejéig még lesz annyi hype körülötte, hogy nem lesz gondja. Kiadnak még karácsonyra és megjelenés előtte egy-egy ingame videót amiben demonstrálják az új CryEngine-t többedszerre is és máris a PC-seket megvették. (engem legalábbis már most) Akk kiadnak egy videót amiben azt demonstrálják, hogy konzolokra is tudnak fejleszteni és mutatnak egy szebb grafikájú demot mint a KillZone 2-é vagy UC2-é és ha ezt még megfejelik egy kellemes gépigénnyel és pár olyan ingame cuccal, ami a grafikán kívül is naggyá teszi a játékot. Egyértelmű befutó. A játék képes rá már csak a PR-on múlik, hogy mennyit adnak el belőle.

(#29) Lacc88 válasza keIdor (#25) üzenetére


Lacc88
senior tag

Ja , jobban hangzik ez amit te írtál ...... legalább a pc-s verziót adták volna ki , érted , de amikor konzolra kijön 1 játék előbb , akkor a PC-s az fogja be a pofáját , ebbe nem tudtak bele gondolni , hogy PC-n lesz a legjobb , és legalább arra kikéne hozni , hogy végre elmondhassa 1 igazi PC-s játéknál , hogy ÉN már kijátszottam PC-n ...... mert ugye a PC az várhat amikor konzolra kijön 1 game , de ilyenkor meg inkább nem hozzák ki ... :N

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#30) CPU001 válasza Lacc88 (#29) üzenetére


CPU001
csendes tag

Hát ige. Lehet félnek. Hiába CryTek azért itt a legnagyobb durranás és ennél fogva a legnagyobb bukás lehetősége is PC-n lesz. Meg én még mindig azon vagyok hogy egy ilyen játéknak nem hiszem el hogy ennyire kevés hype-od adnak megjelenés előtt. Bele volt az elejétől kezdve kalkulálva ez a csúszás mert ha kiadják teszem azt februárba akk mi már karácsonykor a crysis-2-es videókat nézzük az fix.

(#31) julius666 válasza keIdor (#22) üzenetére


julius666
addikt

Oh, csak nem a crytechnél tetszik dógozni? ;]

(#32) keIdor válasza Lacc88 (#29) üzenetére


keIdor
titán

"hogy ÉN már kijátszottam PC-n"

Kit érdekel hogy ki jácca ki előbb? Mi ez verseny? A kiadó érdeke, hogy egyszerre jöjjön ki. A PC érdektelen.

julius666: Hasonló. :) Mármint ahonnan az infó.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) julius666 válasza Findzs (#27) üzenetére


julius666
addikt

csakhogy pont h a crysis fog elvenni a többitől inkább, nem a többi a crysistól.
Pedig a deus ex 3-nak nagyot kéne kaszálnia, hogy a játékfejlesztők ismét ráálljanak a zsánerre. :(
Illetve a Bulletstormnak is, hogy legyen folytatás. (Painkiller gyakorlatilag a mai napig a kedvenc fps-em, nehezen tudom elképzelni h nem fog tetszeni a bulletstorm :DD )

Basszus minden évben kb 2-3-4 játék jelenik csak meg ami tényleg érdekel, erre jövőre egyszerre jön ki mind. :((( :((( :(((

(#34) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Én nem igazán várom...érdekelne, mert kíváncsi vagyok a történet folytatására, meg a grafikai is ismét csodaszép, viszont ami miatt szerintem nem lesz hosszú játék...videót is amit mutogattak eddig, majdnem mindegyikben csak a Grand Central-hoz kapcsolódó jeleneteket mutogattak :(

(#35) #40835072


#40835072
törölt tag

engem nem zavar mert szerintem pont addigra viszem végiga a cod7 , medal of honor, és maffia II t :)

(#36) Findzs válasza julius666 (#33) üzenetére


Findzs
addikt

jaja a pankiller tényleg nagyon jó

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#37) Findzs


Findzs
addikt

julius666:

sajnos ilyen világban élünk ahol az emberek többsége többre értékel egy feltünő
festésü tescós bicajt mint egy szolidabb festésű meridát

ez a crysis és a deus ex 3 összehasonlítása akar lenni :))

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#38) zH.


zH.
senior tag

megvárják még jön 1 olyan vga ,ami majd maxon viszi. ;]

just be

(#39) plejik válasza Black Dragon (#2) üzenetére


plejik
addikt

Manapság mi nem késik . :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#40) CPU001 válasza Findzs (#37) üzenetére


CPU001
csendes tag

Azért a Crysis 2-t egy feltűnő Tescos bringához hasonlítani igencsak elfogult és messze jár a valóságtól, tekintve hogy még nem is ismerheted a játékot csak az biztos hogy a graf megint évekkel fogja megelőzni a korát. Ezek alapján ilyet kijelenteni... no comment

(#41) tabu3x


tabu3x
tag

Épp akkor fog jönni, amikor a Killzone 3 és a Bulletstorm. Esetleg lesz resistence 3 is, ha jól emlékszem.
Az eredeti, őszi megjelenéskor a Black Ops és Medal Of Honor, Vanquish lett volna partiban. És még rengeteg egyéb cím, felsorolni sem lehet.

Esetleg, ők már tudják, h. a Bulletsorm csúszni fog, így legalább házon belüli konkurencia nem lesz... + sokkal csendesebbnek ígérkezik az az időszak, legalábbis most így tűnik.

(#42) Findzs válasza CPU001 (#40) üzenetére


Findzs
addikt

természetesen nem tudhatom hogy milyen lesz
az előző részből indultam ki

és az összehasonlítás ahogy írtam is csak a crysis és deux ex3 ra vonatkozott

és ugye nem tettem hozzá azt sem hogy ez sok ezer másik ember vélemenye, ebből meg az következik hogy szerény véleményemet írtam le

de kötekedjél nyugodtan :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#43) CPU001 válasza Findzs (#42) üzenetére


CPU001
csendes tag

A világért sem kötegszem de legközelebb burkoltabban szidj egy ilyen játékot.

(#44) proci985 válasza Findzs (#37) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

pedig hidd el, nem állnak azok annyira messze egymástól.

a Crysis akcióorientáltabb, viszont a páncél tulajdonságai gyanúsan hasonlítanak a Deus Exre: maximum speed - volt ilyen biomod; maximum armour - megintcsak volt ilyen; stealth - ilyen is volt; maximum strength - ezis. lopakodás, fizika, csapatban gondolkodó AI. gondolkodás missziók előtt az optimális behatolási pontról mindkét programban kellett (zöldsapkáson/realisticon játszottam ki őket többször is). A gyakorlatban a Project Snowblind (eredetileg az volt a Deus Ex 3 Clan Wars alcímen) nagyon sok hasonlóságot mutat a Crysissel.

akinek csak annyi jött le a Crysisből, hogy techdemo, annak ajánlanám a legnehezebb fokozatot, ott mutatja meg az AI, hogy tényleg mit tud.

(szerintem mindkettő minden idők legjobb fps játékai között van, és eléggé sokkal játszottam az évek folyamán... a Deus Ex vezeti a listámat, de a Crysist is imádom).

mondjuk ha egy napon jelenne meg a DX3 és a Crysis2, akkor valszeg a DX3al kezdeném a játszást. még ha a Diablo3 is aznap jönne ki:DDD

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#45) Morden24 válasza CPU001 (#28) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az első részt is nagyon hypeolták, és az akkori képek jóval nagyobb minőségi ugrást jelentettek, mint ez a mostani, aztán mi lett? Premieren nem egészen 80.000 darabot adtak el, szép nagy bukás lett az egész, de még a motorjuk sem kellett a kutyának sem.

Ha a konzolverziókat nem szúrják el, akkor lehet bevételük. PC-s oldalról szerintem úgyanúgy mindenki le fogja warezolni benchmark-nak, oszt' csók. Majd megveszi, ha 1990 forint a CDG-ben ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#46) Morden24 válasza proci985 (#44) üzenetére


Morden24
nagyúr

A Crysis AI-ja már ne is haragudj, de tűrhetetlen szenny.
Ahol az égő hordó mellett lazán sétál a katona, ahol nincsen vetődés bescriptelve, hogy legalább elugorjon egy kocsi elől, vagy ahol a kétszemélyes hajónál az egyik delikvens nem veheti át a másik posztját, esetleg beszálljon a mellette álló kocsiba, amiből kilőtték a lövészt, illetve nem tudnak szimultán fedezőtűz-előrenyomulás taktikát összehozni, ott csak mesterséges unintelligencia van.
És igen, ilyen kreténségeken még Deltán (vagy mi volt a hard) is eljátszott a gép.

Nem cifrázom: a 2001-ben kiadott Halo-ban több lehetősége volt az AI-nak, mint a Crysisban.

Személy szerint nem hasonlítanám össze a Deus Ex-et a Crysissal. Előbbi egy zseniálisan kidolgozott történettel és jó történetmeséléssel rendelkező, szerepjátékelemeket tartalmazó, hosszú, szerteágazó játék, míg utóbbi csak szimplán szép, egyébként egy rövid, kommersz lövölde.

Ettől még nem feltétlenül szar a Crysis, de kb. annyira játszanak egy súlycsoportban, mint a Penge és az Interjú a vámpírral.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#47) Def26 válasza Morden24 (#45) üzenetére


Def26
félisten

Az első részt is nagyon hypeolták, és az akkori képek jóval nagyobb minőségi ugrást jelentettek, mint ez a mostani, aztán mi lett? Premieren nem egészen 80.000 darabot adtak el, szép nagy bukás lett az egész, de még a motorjuk sem kellett a kutyának sem.

Erre emlékszem is, amikor a fejesük kijelentette, hogy többet nem fejlesztenek PC -re, mert nincs benne pénz (kicsit elhamarkodottan). Felkapta a vizet a fickó, mert konzolokon jóval több pénz is bejött volna.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48) Morden24 válasza Def26 (#47) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, előtte meg az volt a szöveg, hogy ők egy pedigrés PC-s csapat, és nem igazán óhajtanak a konzolok irányába nyitni, hanem kitartanak a PC piac mellett.

Hát aztán gyorsan változott, amikor a programjuk csak mint bencsmárk fogyott, és az is csak warezként ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#49) Def26 válasza Morden24 (#48) üzenetére


Def26
félisten

Ettől függetlenül azt gondolom, hogy rémes lesz a konzol port. Szvsz gyengék ehhez a szinthez (Crysis 2) a konzolok.

Helyesbítek: PC szemmel szar lesz, konzolos szemmel jó lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#50) Morden24 válasza Def26 (#49) üzenetére


Morden24
nagyúr

Látod, az lehet.
Mondjuk szerintem egy játék (illetve grafikai különbség) sem éri meg azt a felárat, amit a PC-s maximum beállítások igényelnek egy ilyen cucchoz.
Mondjuk mázlim van, sosem jött be a Crysis. Nem szeretem, amikor egy játékból kihagyják a történetet :)

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.