Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cSuwwi


cSuwwi
aktív tag

Ez tuti az első iMac lehet. Egy tv dobozába egy lapos képernyő + komplett gép belevarrva :D

Amúgy ez szerintem egy konzol (nes vagy snes esetleg valamelyik sega (passz) a csatlakozók alapján az egyik képen látszik) + egy lapos képernyő összeházasítása egy tv dobozában. Igazi sufnituning :)

[ Szerkesztve ]

(#2) jedis


jedis
senior tag

Úhhhhhhhhhhhh!!!! 20 éves PC-s pályafutásom alatt, láttam már pár mókolt cuccot, de ez magasan űberel mindent !!! :Y :C :D

Szóval szerintem,

Ez egy régi prof. katódsugárcsöves monitor doboz, aminek az elejébe bele van építve egy LCD monitor, a dobozban bent, meg több régebbi játékkonzol ( pl. Sony; Sega; Nintendo ) van "összedrótozva" ! Persze csak a konzolok alaplapjai ! Kimondottan PC-s összetevőt nem látok benne, pl. alaplap, vagy ilyesmik !

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#3) KillHates


KillHates
nagyúr

Ez is könnyű!

Egy régi 17-es vagy 19-es CTR monitor házába beépített játékkonzol gyűjtemény, egy analóg videó jel muxerrel (ezért a baromi sok RCA kábel)
Ha a kontrollerek csatlakozóit letakartátok vagy kikockáztátok volna akkor már sokkal nehezebb lett volna.

Egyébként ahogy a tápok érintésvédelmét nézem elég Darwin díjas az elkövető!! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4) Qkackca


Qkackca
őstag

Házi készítésű játék konzolra tippelek

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#5) gaby77


gaby77
csendes tag

Ez egy házilag készített okos tévé, mindennel felszerelve. :DD
Vagy érintő kijelzős Monitor.

[ Szerkesztve ]

"Azt tudom, hogy "google a barátom és wiki a barátnőm".

(#6) helkis


helkis
addikt

multikonzol egy régi CRT-tv-ben..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#7) #90933760


#90933760
törölt tag

Egy vérbeli okostévé. :DDD
CRT moncsi/TV kibelezve, kicserélve TFT-re és mögötte meg egy valag eszköz gondolom régi konzolok esetleg TV beltéri is, kifejezetten PC-t nem látni.

A megvalósítás pedig egyszerűen fenomenális.

[ Szerkesztve ]

(#8) alevan


alevan
őstag

Vagy CRT TVbe épített házimozi rendszer, vagy CRT monitorból készített All in One PC. De akár konzol is lehet, vagy DVD lejátszó (mondjuk DVD ROMot nem láttam)./SP]

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#9) Simi37


Simi37
őstag

Kábelmenedzsment lvl PRO :Y :DD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#10) rudi


rudi
nagyúr

Na, ne tessék ilyen lazán elintézni, azonosítsátok a konzolokat is!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) oriic válasza rudi (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Látok egy PlayStation 1 alaplapot. Aztán NES, SNES, N64, GameCube.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Egy monitor belsejébe belemoddolt pc

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) oriic válasza oriic (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esküszöm mintha látnék egy Xbox Classic tápot is. Kettő is elfüstölt nekem és totál így nézett ki. :D

Live-Die-Respawn

(#14) BlackPriest


BlackPriest
őstag

omg, a címben szerepelhetne, hogy csak erős idegzetűeknek. sosem volt konzolom, de a tft darabkáit meg a tápokat azért felismertem és el is fogott a szorongás, semmi pénzért nem nyúlnék bele :DDD

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#15) Sh3pard


Sh3pard
csendes tag

Az az igazság, hogy nem nehéz a feladat, mert a google képkeresésével kb. 2 másodperc megtalálni az eredeti cikket, ahol mndent részletesen leírnak. http://www.instructables.com/id/The-Skittlespider-ATS-aka-quotThe-Contraption/

(#16) sptkyle válasza oriic (#13) üzenetére


sptkyle
senior tag

Jól látod ;) A 3. képen még a tálcája is látszik a Classic-nak.

Zseniális (bár nem túl esztétikus) összeállítás... :C Simán elfogadnám... (feltéve ha nem gyullad ki működés közben)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#17) daninet


daninet
veterán

előbb leírom aztán megnézem a többiekét:

szerintem ez egy régi monitor dobozba szerelt tft monitor, és jó pár régebbi játékkonzolt is beleraktak. a sok rca kábeles doboz pedig valami jel egyesítő a video és hangjeleknek.

mod: eltaláltam :C

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#18) macman507


macman507
aktív tag

Pár régebbi játékkonzol a dobozaik nélkül egy TV-be építve, lcd képernyő a képernyő helyére téve, a kivezetések, meg a kontrollereknek, memóriakártyáknak, egyebeknek vannak, szóval egy sok konzolt rejtő "hordozható" TV-vel egybeépített készülék.

Nem semmi, átmennek hozzá, megszólják, hogy neked még ilyen nagy TV-d van?! Aztán jön a meglepődés :D

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#19) oriic válasza sptkyle (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És tényleg. Köszi, nem is néztem azt a részletet, még rá is van írva. :DDD

Live-Die-Respawn

(#20) chris-v


chris-v
senior tag

Nos, ez annyira nem is bonyolult, de azért aki összerakta nem volt ki mind a 4 kereke, vagy egy zseni volt. :)

Egy régi tv-nek a doboza, abba pedig belezsúfolva több konzol és egy lcd monitor vagy inkább lcd tv. A konzolok cd/dvd meghajtói pedig kívülre, mindenféle tok és egyéb nélkül a tv doboz beljebb lévő sarkaira vannak kivezetve.
Ha jól nézem, akkor 4 konzol van bezsúfolva: SNES, N64, Plastation 1 és egy xbox,

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#21) oriic válasza chris-v (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van ott egy GameCube is. :)

Live-Die-Respawn

(#22) energy4ever


energy4ever
addikt

Ez hol hardcore fokozat? Ez casual...
Itt van minden:
Sony playstation one ntsc
Nintendo entertioment system in america szoval szinten ntsc.
Super Nintendo entertioment system in americe, szinten ntsc
Latok meg egy NTSC-s nintendo 64-et is.
Lathato a kepen egy Microsoft xbox classic is. Arrol nem lehet megmondani a regiot.
Meg talan egy Nintendo gamecube

Az egesz egy kepcsoves tv burkolatba epitve, egy av splitterrel, es egy lcd tv-vel felspekelve.

Ezekbol a konzolokbol mind van is itthon pal verzio, igy nem volt nehez.

[ Szerkesztve ]

(#23) #21346560 válasza Sh3pard (#15) üzenetére


#21346560
törölt tag

Úgy látom nem igazán érted egy játék lényegét... nem a google tudására lennénk kíváncsiak, hanem hogy neked milyen elvetemült ötleteid lennének... gondolom keresztrejtvényt is úgy fejtesz, hogy a google-ba beírsz minden kérdést...

(#24) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ez bizony egy monitorba épített konzol-temető.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Az olvasóknak kialakított hát minek nevezzem talán "lukak"?... így lettek kialakítva:

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#26) peckusg


peckusg
csendes tag

-régi monitor
-NES
-SNES
-Nintendo 64
-Gamecube
-Playstation1
-Xbox
-LCD TV
-Analóg videó jel mixer

[ Szerkesztve ]

(#27) bteebi


bteebi
veterán

Csak részleteiben találtam ki. Mondjuk másodjára végignézve a képeket már meglett nekem is. Látszik, hogy nem volt semmilyen konzolom :). A PS-t a Sony feliratból kitaláltam, a többit viszont nem.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#28) haxiboy


haxiboy
veterán

Egy CRT TV benne mindenféle jóval, playstation, snes , xbox

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#29) zdanee


zdanee
őstag

Egy régi CRT moncsi, benne 3-4 régi konzol. GameCube és PS1 tuti, talán egy SNES-t is láttam, meg XBoxot?

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#30) #16939776


#16939776
törölt tag

Potenciális veszélyforrás.

Drukkoltam hogy lesz benne egy LCD-ből és írásvetítőből tákolt projektor de csalódnom kellett.

(#31) Kube


Kube
senior tag

Ez valami játékkonzol barkács lesz, gondolom többet hegesztett egybe az illető.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#32) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Ez egy PS1, CRT monitorba "csomagolva"! :D

(#33) Thrawnad


Thrawnad
senior tag

A drótozást elnézve akár a Millennium Falcon műszerfalába is beillik

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#34) sz.balazs.95 válasza Thrawnad (#33) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:DDD

Nekem mondjuk először, amikor megláttam a képet, egy űrhajó belseje ugrott be.
Ott van az, hogy a gravitáció hiányában minden mindenfele repül, és hatalmas katyvasz az egész.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#35) fatika91


fatika91
csendes tag

Szerintem ez tuti egy képrejtvény. :))

nem kötelező

(#36) Marty


Marty
tag

Nagyjából mint az öcsém gépháza :C

(#37) Ghard


Ghard
őstag

Lassan ráközelítve a képre azért világos, hogy számítógéphez, mint olyanhoz nem sok köze van. :)

(#38) Thorus


Thorus
aktív tag

Az első képen az a DVD meghajtó rögzítés a jobb oldalon sziloplaszttal nem gyenge, de én ilyen alkotásnál már inkább a sima ragasztópisztolyt használtam volna. :)

PS1, SNES,SEGA meg talán XBOX vagy GAMECUBE lehet beépítve a tv-be

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#39) Mice_007


Mice_007
tag

Sok gányolást láttam már, de ez magasan veri a mezőnyt. Első blikkre azt mondtam volna, hogy egy IT recycling üzemben egy kosár, amibe dobálják a különböző alkatrészeket :P Közelebből már látszik valami célzott dolog, leginkább arra gondolnék, hogy egy TV vagy montitor dobozába gyógyított játékkonzol arzenál, erősen életveszélyes hangulattal.

AIDA64.com

(#40) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Köszönjük figyelmüket, Spoiler! sorozatunk újabb epizódját láthatták! ;]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#41) KillHates válasza sz.balazs.95 (#40) üzenetére


KillHates
nagyúr

Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler!
Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler!
Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler!
Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler!

Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler!

Spoiler!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#42) Simi37 válasza KillHates (#41) üzenetére


Simi37
őstag

Nem gondoltam volna, hogy ennyi minden van benne :DD ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#43) #90933760 válasza Simi37 (#42) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem véletlenül lett betiltva globálisan a spoiler tag használata. Helyes döntés volt.

(#44) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

egy LCD, Xbox, NES, SNES, gamecube,PS1, egy kvm

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#45) sz.balazs.95 válasza #90933760 (#43) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#46) kissz84


kissz84
tag

raspberry pi ;)

Jobb tűzben égni mint húgyban ázni...

(#47) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Fluxuskondenzátor?

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#48) Dominó85


Dominó85
veterán

A 90'-es évek TV-je felokosítva. :D

* Péter - 06302461862 *

(#49) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

iMAC?

⭐ Stella

(#50) bambano


bambano
titán

ez egy nagy játékautomata.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.