Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) b. válasza #32839680 (#38) üzenetére


b.
félisten

ja igen valóban, bocsánat.
Én ezt használom :[link]
barátom beleszerelmesedett nálam ebbe a dologba , neki vettünk Ambit, mert ehhez hozzáfértünk egy Német emberkénél.( 3 oldalas-nem tudom hány ledes- volt 95 €)
Sok mindent nem tudnék róla leírni, pontosan olyan mint a videókon, patentűl működik és egyszerű, mint a faék, totál készre szerelt megoldás mindkettő.
Nekem a 4 K miatt kellett egy upgrade kittet is vennem hozzá, mert alapból nem olyan volt. Előtte évekig használtunk Phillips Ambi TV-t de sajnos megöregedett( ma is hibátlan 2008 óta, üveg előlapos modell) és utána vásárolt Samunál nagyon hiányzott az Ambilight, 1 hónapon belül jött Dreamscreen hozzá,mert gyerekek kisírták .De bevallom , nekem is hiányzott.
Majd alig egy évre rá megadta magát a TV, dobtunk rá egy kis pénzt a garis cserére és nemrég megint újítottunk 4K Samura, ami mellé rendeltem egy 4 K upgrade kittet.Így is tökéletes a dolog, Star wars filmekhez hozzáad egy plusz dimenziót, a lézerkard párbajok fenomenálisak.[link]
Ambinak talán kicsit erősebb a fénye, bár ebben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.