Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53) HMárió válasza #76289792 (#52) üzenetére


HMárió
junior tag

Azt tudom, hogy szoftveres, csak azt nem tudtam, hogy az O+ rendelkezik-e saját jelszókezelővel, amiben nagyjából meg lehessen bízni.
Nos, sokan kérdezik, hogy miért veszik meg emberek a Samsung túlárazott mobiljait. Hát én pl ezek miatt az apróságok miatt, amik a kényelmemet szolgálják. Ugyanazért, amiért valaki mondjuk Suzuki helyett Mercedest vesz. Mindkettő elgurít a célra, csak nem mindegy hogyan.
Lehet telefonálni meg böngészni az O+ telefonnal is, meg a Samsunggal is, csak nem mindegy, hogyan.
Sokszor láttam már fórumokon, amikor valaki leírja, hogy a vacak Samsungja helyett vett egy csodálatosan olcsó sájomi telefont és értetlenül áll, hogy nincsen benne ilyen, olyan, meg amolyan funkció és szeretné előcsalogatni, mert hát feltételezi, hogy minden android tudja. És akkor általában felvilágosítják, hogy nem, nem tudja alapból az android, azt a Samsung tudja...

Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.