Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kimista


kimista
aktív tag

audió már levédve, microusb is, lassan nem is kell fedél sehova :)

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#2) darkpower válasza kimista (#1) üzenetére


darkpower
aktív tag

Más oldalak szerint meg nem is lesz vízálló az usb miatt.
Nem tudom mennyire nehéz egy ilyet vízállónak megcsinálni, felmerül bennem a kérdés, hogy például a kábel is tönkremehet egy vizes port miatt

(#3) Gascoigne74 válasza darkpower (#2) üzenetére


Gascoigne74
csendes tag

Az Xperia M4 Aqua-nál is nyitott az usb bemenet, és az is vízálló.

[ Szerkesztve ]

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Meg csak a 4.? Azt hittem mar a 6. jon legalabb. :D

(#5) darkpower válasza Gascoigne74 (#3) üzenetére


darkpower
aktív tag

Akkor ennyi, erről lemaradtam, de köszi az infót :)
Mondjuk az továbbra is érdekel, hogy a kábel maga mennyire viseli, ha egy áztatás után bedugod a nem full száraz csatlakozóba :P

(#6) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Szeretem, ha egy új zászlóshajó máshogy néz ki, mint az elődje. No a kerettel eddig nem értek el nálam nagy sikereket.

Talán majd képernyő! Monokróm lesz, vagy szagos, esetleg kivetít egy hologramot, vagy bekapcsoláskor megszerkeszt egy térképet a legközelebbi velőscsontig.......

Vuff. :(((

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#7) maggi1886076


maggi1886076
addikt

xperia z154? :Y félévente új modell?

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8) Chevalier


Chevalier
tag

Megint nem tudom majd őket megkülönböztetni :W

einhorn az finkle

(#9) maggi1886076 válasza Chevalier (#8) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nem is kell :DDD engem nem izgat :D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#10) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Látunk egy izét keretet és beindult a fikázás. Gratulálok.

(#11) kimista válasza darkpower (#2) üzenetére


kimista
aktív tag

van valami magyar cég, ami elvileg elég nagy, és vízállóvá tesznek dolgokat
egy működő aurdinoval demózták a technológiát, mindenféle ház nélkül, csak szimplán a panel volt beleb@szva a vízbe, kábelekkel mindennel együtt.
nem tudom mar mi volt a neve

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#12) Tomi_Ohl válasza hemaka (#4) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Fúha nagyon vicces.
Vagy mégse.

Jó lesz, ha már az USB se lesz lefedve, remélem, sikerül jól szigetelniük. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#13) makopeter válasza kimista (#11) üzenetére


makopeter
tag

Pont nekem se jut eszembe.
De a lényeg kb. annyi hogy berakják a panelt egy kemecébe amiben több száz fok hő különbség van és rákerül egy bevonat.
Így pl. A telefonba is befolyhat a víz mivel a panel vizálló.

(#14) makopeter válasza makopeter (#13) üzenetére


makopeter
tag

[link]
Közben megtaláltam érdemes elolvasni.

(#15) babkukta


babkukta
senior tag

Szerintem lényeges újítások nem várhatóak külsőleg. De nézzük csak meg az M9et.. bár az csalódás külsőre, mert voltak hibái az elődnek. Itt viszont nincs baj a Z3al. A samsungról is simán lehet tudni, kihez tartozik. Ott persze lényegesebb változások vannak, főleg az üveg hátlap, dehát ők voltak lemaradva anyagminőségben.
Ettől a vékonyság mizériától félek, nehogy az akksi rovására menjen. Plusz külföldi oldalakon felbukkant, h a sony küzd most az s810 hőtermelésével. Remélem összeszedik magukat
http://www.phonearena.com/news/Sony-allegedly-battling-with-Snapdragon-810-heat-dissipation-from-the-thin-Xperia-Z4_id66984

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#16) kimista válasza makopeter (#14) üzenetére


kimista
aktív tag

bizony, ez az.
ha így csinálnák meg a telefon belsejét, akkor nem kellene félni, hogy nyitvamaradt egy fül :)

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#17) macskea válasza darkpower (#5) üzenetére


macskea
őstag

Ezek nem aktív kábelek, mint az Applenél. Ha korrózióvédelem szempontjából megoldják, akár mosógépben is moshatod őket. Nem számít.

Inkább az az érdekes, hogy ha a vizes porba dugsz egy kábelt, az hogy fog funkcionálni, vagy nem funkcionálni és ezáltal megvédeni a többi komponenst egy esetleges zárlattól. Nyilván ez megoldható, de érdekelnének a részletek. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#18) gerii válasza macskea (#17) üzenetére


gerii
addikt

A csap alatt megmosod utána. :)

(#19) macskea válasza gerii (#18) üzenetére


macskea
őstag

Jaj. Akartam mondani vizes porTba. :D

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#20) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Egyel kevesebb ajtó, amit nem kell nyitogatni. Helyes.

valami

(#21) gerii válasza macskea (#19) üzenetére


gerii
addikt

Benéztem. Mondjuk fura is volt :DDD

(#22) atenza


atenza
senior tag

Végre nem kell szórakozni a kis csatlakozó füllel töltéskor, viszont azért még egy wireless töltést beletehetnének úgy mint a samsung S6-ba. Z4C-ről van hír vagy az kimarad most?

(#23) Wapmester válasza atenza (#22) üzenetére


Wapmester
senior tag

elvileg az is kéne jöjjön de egyenlőre semmi hír róla :D

(#24) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nem hoz lázba

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#25) Halkow.


Halkow.
senior tag

A micro usb ajtó azért maradhatott volna szerintem...

(#26) Wapmester válasza Halkow. (#25) üzenetére


Wapmester
senior tag

mégis minek? hogy minden töltésnél vagy adatkábel használatnál nyitogasd aztán elkopik és amiatt beázzon a készülék?

(#27) kimista válasza Wapmester (#26) üzenetére


kimista
aktív tag

majdnem megejtettem én is ezt a hsz-t, hiszen nem sok értelme van a füleknek, csak 1 hasznuk van, amit nehéz megkérdőjelezni: továbbviszik a ház, keret design-ját. Képzeljétek el a telefont, a fül nélkül, nyitott csatival. Oké, h hasznos, de tuti h csúnyább, mintha egybe lenne az egész.
Nem is tudom, mi lenne megoldás (talán a dokkolón való töltés, és a vezetéknélküli adatátvitel.. minek egyáltlaán microusb? :D )

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#28) Tidzsimon válasza kimista (#27) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Szerintem ezt a problémát mwg oldják a designerek. Kevesebb ajtócskás teló van.

A vízállóság szempontjából, meg örülhetünk, nem foghatja a cordon a nwm becsukott ajtóra. Mellesleg S5 is nyitott ajtóval vízálló.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#29) kimista válasza Tidzsimon (#28) üzenetére


kimista
aktív tag

a cordon ráfogja akkor másra, sztem nem kell őket félteni :DD
nemtom, nekem tetszik az, h körbe sehol nincs megtörve a vonalvezetés (a jack most nem számít)
de ha már lenne rajta mégegy törés az usbnél, lehet h nem lenne olyan szép, mint hasznos.

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#30) Wapmester válasza kimista (#27) üzenetére


Wapmester
senior tag

de a micro usb nyílás alulra fog kerülni, nem fogja megbontani dizájnt, meg egy ajtóval kevesebb ,az ajtóval való szerencsétlenkedés is megszűnik :D

(#31) HartMusk


HartMusk
csendes tag

Amúgy ezt eddig miért nem ejtették meg? Nem volt meg a technológia, vagy csak drága lett volna?

[ Szerkesztve ]

T:Ó, hát ők 10-re járnak iskolába./D: Ha járnak.../T: Mellé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.