Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Small+


Small+
csendes tag

Nem hinném, hogy ez lesz a végleges formája, a billentyűzet numerikus része a K510i-re emlékeztet, ami már nem egy új modell.

(#2) AMD Power


AMD Power
titán

Mind1 csak jöjjön. Ezen a fronton nagyon bele kell húznia az SE-nek!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3) _szacsi_


_szacsi_
csendes tag

Szép kicsi kijelző :) De az olcsó kategóriába ez kell!

Hakuna Matata ---> semmi vész

(#4) Viktor0610 válasza _szacsi_ (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dehogy kell! :D Csak elég!? ;)

Samsung Galaxy A54

(#5) _szacsi_ válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


_szacsi_
csendes tag

Ha begyújtod :DDD (-->elég)

Hakuna Matata ---> semmi vész

(#6) copin


copin
őstag

T290 bill. k508 törlés és visszalépés gomb és t250 soft. Photoshop vagy valami j teló (itt garantáltan nem tesztelik le) A200 kiadásban.

[ Szerkesztve ]

(#7) Viktor0610 válasza copin (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért ne tesztelnék Bogék? Vannak alsókategóriás készülék-tesztek is az oldalon. ;)

Samsung Galaxy A54

(#8) copin válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


copin
őstag

Mostanában nem nagyon. De legyen igazad. :)
A b100 kilóg a sorból, de j telót régóta nem teszteltek itt.

[ Szerkesztve ]

(#9) AMD Power válasza copin (#6) üzenetére


AMD Power
titán

Miért ne tesztelnék le? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10) copin válasza AMD Power (#9) üzenetére


copin
őstag

Mikor is teszteltek SE j telót itt utoljára?

[ Szerkesztve ]

(#11) evone


evone
őstag

fuj, nincsen benne hsdpa? :S deszar egy telefon!

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#12) AMD Power válasza copin (#10) üzenetére


AMD Power
titán

J-t azt tényleg elég régen. :B (2006-03-30)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) Viktor0610 válasza evone (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell a beszólás?! :(((

Nem minden telefonban várjuk el, hogy legyen benne HSDPA, de egy olyan telefonban, mint az iPhone, igen! (Amit meg is kapunk, mert jön a 3G-iPhone. Flame end!)

Samsung Galaxy A54

(#14) copin válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


copin
őstag

Apróban figyel jó áron pár moto w220, de nem tudom itt megnézni a tesztjét. :((( Bezzeg navi tesztek kellenek a MOBILarénára.

(#15) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

alig várjuk,
nem birom ki, ;]
kell a hivatalos bejelentés...
áhhhhh!!!

kit érdekel hogy hétfőn jelentik be az iphonet? :C

ismét egy történelmi telefon az SE-től... :F

(#16) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Szerintem 128x160-as lesz a kijelzője.Ne csak a fehér négyzetet nézzétek,hanem a keretet,amiben van. :U

Miért kell szidni az alsó kategóriát?A Nokia sem a felső kategóriából gazdagodott meg. :((

(#17) fateless


fateless
veterán

A navigomb alapján - 4-irányúnak tűnik - K200 jellegű lesz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18) Dr.Anonymus válasza eldiablo (#16) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ok, ok,
csak mókás, hogy egy ilyen telefonról készít valaki kémfotót.. :DD
hisz a kémfotókat amúgy is a kütyü megszállottak nézegetik, főleg azok látogatják a mobilhonlapokat, ... őket (mint ahogy engem se) meg annyira nem hozza lázba egy ilyen abszolút lowend készülék ;)

mod: bár lassan már annyi hsz generálódik ehhez a cikkhez, hogy kiderül, hogy nincs is igazam... :D

[ Szerkesztve ]

(#19) Magnum_ válasza fateless (#17) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem is az ugrott be... kb 15k lesz az ára..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#20) _szacsi_ válasza Magnum_ (#19) üzenetére


_szacsi_
csendes tag

Nem is ér többet 15től! Az olcsó telefonoknál még mindig a motorola viszi a primet az F3-al. Pedig nem szeretem a Motorolát :)

Hakuna Matata ---> semmi vész

(#21) copin válasza _szacsi_ (#20) üzenetére


copin
őstag

Az f3 nem jó semmire. A legnagyobb hibája, hogy még a pin-t se lehet kikapcsolni. :W

(#22) joey04 válasza Dr.Anonymus (#15) üzenetére


joey04
titán

hehe kb.
egyébként nem egy szép darab

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) copin válasza Dr.Anonymus (#18) üzenetére


copin
őstag

Akit egy kereső hoz ide, azt nem csak a high-end cuccok érdeklik (ahogy a többséget sem). Kell a lowend. ;)

(#24) AMD Power válasza copin (#21) üzenetére


AMD Power
titán

Az egy ipari hulladé*. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) mrlujoak válasza copin (#21) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!
Még BlueMerle írásánál olvastam, hogy nem tudod az F3-on kikapcsolni a PIN-t. Akkor oda válaszoltam, most látom, itt is felmerült a dolog. Olvasd el, az F3 beállítási módját itt!

eldiablo-hoz hasonlóan én is inkább a 128*160-as kijelzőre tippelek, mert nem a fehér négyzet a kijelző, ha jól megnézitek, alatta is és felette is van egy sáv, ami bizony nem az előlap...

Dr.Anonymus: Ezt nem értem. Szidjátok a SE-t, mert csökkent a Q1-es eladása, az elemzők szerint a SE-nak az alsó kategóriába kell belehúznia, mert abból lehet nagy darabszámot produkálni. Erre, ezt írod:

"ismét egy történelmi telefon az SE-től... "

Igen! Kell ilyen telefon, mert a SE ezzel növelheti az eladásokat.

No, most látom csak, itt már a cikkszerző is felismerte, hogy laószínűleg 128*160-as kijelző lesz benne... :U

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#26) _szacsi_


_szacsi_
csendes tag

nemtudom mit lovagoltok ezen az olcsó telón ennyire :)

copin : a playboyba láttam a basic telefonok közt nyert :DDD

Hakuna Matata ---> semmi vész

(#27) copin válasza mrlujoak (#25) üzenetére


copin
őstag

Akkor így utólag köszönöm a figyelmeztetést. :) Amúgy nekem nincs ilyen, de ez nem sokat javít a dolgon. Szóval: Mi az hogy nem tudnak egy telefont kiadni normális kijelzővel és menüvel?! :D

_szacsi_ Képzelem milyen volt a csúcskategória győztese. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) mrlujoak válasza copin (#27) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nincsmit!
"Szóval: Mi az hogy nem tudnak egy telefont kiadni normális kijelzővel és menüvel?! "
Na, ez már így valóban helytálló. :)
F3-at is cserével szereztem, akkor amikor még Mo-on is pár darab volt. Független F3-at - eredeti csomagolásban - cseréltem az egyik J230i SE-ommal, és azóta is "kuriózumként" a polcon tartom. :D

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#29) Bibby


Bibby
addikt

Ez valami csodaszép... :U

Ελευθερια η θανατος

(#30) copin


copin
őstag

Az ilyen kémfotók mellett jöhetnének kapcsolási rajzok és számítási adatok is. Pár vércseppel kidekorálva, hogy mutassa hogy micsoda küzdelem volt érte. Majd a főhadiszálláson amikor meglátja a főnök dühödten mondja hogy nem lehet látni a legfontosabb számításokat a vér miatt, de a kémnek már mindegy, mert tegnap a spagettivel befalt 1 kiló polóniumot és már úgyis a végét járja.
Ilyenek miért nincsenek? Ez miatt sántít egy kicsit ez a kémfotós dolog. Ezek inkább kiszivárogatások. :)

(#31) joey04 válasza copin (#30) üzenetére


joey04
titán

Én az összes kémfotóval úgy vagyok hogy nem véletlenül vannak azok kint.Egy sem!100%-ig meg van tervezve melyik kép mikor kerül "véletlen" ki.Ha valamit el akarnak titkolni akkor az titokban marad.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Reagáltam néhány lowend teszteléses, navis észrevételre ITT.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) blueMerle válasza joey04 (#31) üzenetére


blueMerle
veterán

Tévedsz. Jómagam is tudok pár olyan esetrol a Nokiánál, amikor tényleg ipari kémkedés volt.

(#34) joey04 válasza blueMerle (#33) üzenetére


joey04
titán

Akkor oké. :R
de a nagy része szerintem akkor is meg van szervezve.
Az N82 első hófehér képe az ipari kémkedés volt? csak mert azt a képet gyorsan töröltette a Nokia ahonnan csak tudta az N81 képével együtt ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Bog válasza blueMerle (#33) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

SE-nél is volt... még a zürichi ügyvédi irodájuk is írt levelet, hogy vegyük le a képet...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#36) blueMerle válasza joey04 (#34) üzenetére


blueMerle
veterán

Az N82-re nem tudok reagálni én akkor már nem meloztam a Nokiának. Ami konkrét ilyen eset volt, az a 6233.

Bog: és nem lettetek beperelve? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.