Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

az at&t-nel elobb volt kaphato, nem?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) AS


AS
félisten

Ismerősömnek sárga van, mondom neki ez mégis milyen szín?:) De végül is egyede és nem unalmas:) Azért pink az durva lehet:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) hxcforlife


hxcforlife
tag

Szerintem nagyon szépek a ciánkék nokiák :K

(#5) sanyijedi


sanyijedi
őstag

nekem nagyon tetszik a kék is és a sárga is, elsőre fura de nem rossz élőben

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#6) raper


raper
senior tag

Svéd változatban még szebb lenne: kék és sárga színekben. :)

(#7) falijja


falijja
őstag

Hát az tuti hogy a kék néz ki a legjobban...! :K

(#8) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Annyira jó lenne már konkrét számokról olvasni a Nokia/Lumia/WP-s mobilokkal kapcsolatban, mert ezek a "hú de kellendőek", "nagyon fogynak ám", "két és félszer annyit adunk el, mint tavaly ilyenkor" típusú hírek inkább kérdéseket generálnak, mint elismerő bólogatást.

Nem a lényeg a fontos.

(#9) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Elkapkodták mind az 1000 darabot?! :Y

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10) Cathulhu válasza dreamdancer (#8) üzenetére


Cathulhu
addikt

Pontosan, "pillanatok alatt elkapkodtak". De mennyit? Egymilliot? Vagy Ezerotszazat? Nagyon nem mindegy....

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#11) Zealot80 válasza AS (#3) üzenetére


Zealot80
tag

Pinknek igazi muanyag hatasa van, mint valami gagyi kinai jatek. :Y

(#12) GALARDO


GALARDO
addikt

Számomra a ciánkék L920, a legszebb telefon a piacon. Bárcsak lenne itthon is. :(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#13) hunter84 válasza dreamdancer (#8) üzenetére


hunter84
aktív tag

Na, itt a MA-án ilyet te sosem fogsz olvasni, csak olyanokat, amit te is írtál.

(#14) proxie


proxie
tag

barátomnak ciánkék L800 van. nekem nem tetszik, de neki meg az én feketém nem jön be:D
szerintem nem szép ez cián kék...

(#15) Воланд válasza Oppenheimer (#9) üzenetére


Воланд
titán

elvileg 3000 darabot.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) Blyan válasza Воланд (#15) üzenetére


Blyan
félisten

6000, hű, az kemény. :D Mondjuk egy óra alatt, az nem annyira szar.

Na bazz, szóval akkor most 6 vagy 3000? :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) Воланд válasza dreamdancer (#8) üzenetére


Воланд
titán

ott vannak a negyedeves jelentesek, abban konkret darabszamok vannak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) dejaris


dejaris
addikt

Nem csodálom😊

(#19) Воланд válasza Blyan (#16) üzenetére


Воланд
titán

3000, eloszor is annyit irtam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) daniel909


daniel909
addikt

szép ez a kék szín tényleg. unalmasak már a fekete mobilok.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#21) Blyan válasza Воланд (#19) üzenetére


Blyan
félisten

10000 jobban hangzana / óra! :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22) Воланд válasza Blyan (#21) üzenetére


Воланд
titán

1 millio!!! amugy meg majd a negyedev vegen kiderul, hogy mit sikerult alkotniuk.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) Blyan válasza Воланд (#22) üzenetére


Blyan
félisten

Mindig keserű a számíze olyankor.... :(

Mondjuk a nagy elemzőcégeket azért megvédeném, pár dologgal nem igazán számolhattak anno, 2010-ben. Pl a MS töketlenkedésekkel, felhasználói visszajelzések totális leszarásával, stb.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) razzorr


razzorr
őstag

Komolyan mondom, nem értem a Nokiát. Hogy fog így felzárkózni...
ha a teló megjelenésekor azonnal és mindenhol, leginkább Európában mindegyik színben elérhető lenne, egy normálisabb árképzéssel, minimálisan olcsóbban adni mint a konkurencia a felsőkategóriásait, akkor már most akkorát robbantottak volna, hogy sok ember nem is gondolkozna hogy mit is vegyen, hanem kapásból Lumiát.
Ehhez persze sok feltételnek kell teljesülni, pl.gyártókapacitás no meg sok-sok pénz, amit mint tudjuk pumpál(gat) a Microsoft.
Szerintem baromi rossz az üzletpolitikájuk és a managerek se végzik rendesen a munkájukat.
Ezzel a mentalitással nem lehet leelőzni a már felfelé ívelő konkurenciát,csak akkor,ha gyökeresen robbantanának, de ez amit a Nokia csinál, hogy szivárogtatja a színeket...ez csupán picsafüst.

Pont idevág egy jó mondás: légy egyedi,mert ha másokat követsz, akkor mindig csak második leszel.

(#25) Oppenheimer válasza Воланд (#15) üzenetére


Oppenheimer
veterán

:DDD egész jól tippeltem

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#26) Luck Dragon

Nekem a fehér, és a sárga jobban bejön.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) bAtt001


bAtt001
addikt

imádom a színes nokiákat, ezek a neon színek nagyon egyediek. droidra kár hogy ezt a feature-t kihagyják és szoliddal mennek a piacra. na de már várom a citromsárga szilikon tokomat s2-re :DDD

(#28) Ádám16


Ádám16
addikt

Arról nem volt szó esetleg valamikor, hogy Európa kapni fog-e belőle?

(#29) AMD Power


AMD Power
titán

Nálunk mondjuk csak fekete meg fehér van. De érdekes módon a sárgát már keresték. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30) MikeRenton


MikeRenton
tag

A kék a kedvenc színem, tetszik is a kék Lumia, de ha itthon lehetne is kapni valahogy mégsem kellene. Feketét vettem.

(#31) Fabianus válasza razzorr (#24) üzenetére


Fabianus
tag

Elöljáróban annyit, hogy nem tudom megítélni a Nokia menedzsereinek munkáját, sem részleteiben nem ismerem a cég helyzetét, mivel sokminden nem publikus, de dolog nem olyan egyszerű, ahogy itt sokszor lecsapódik.
Egy cég nem azért működik, hogy mindenáron a legtöbbet adja el. Itt sokan ezt versenyként élik meg, de a lényeg nem a mennyiség. A Nokia szempontjából is, és minden cég szempontjából a fontosabb a nyereséges működés. Ez biztosítja a cég jövöjét. A Nokia Q4-es jelentésében sem a mennyislég volt elsősorban a jó hír, hanem, hogy a Lumia sorozat esetén jelentősen nagyobb átlagárat sikerült elérni, mint Symbianos telefonokkal korábban, illetve újra nyereséges tudott lenni a cég. Az egyszerre mindenhol történő termékbevezetés nagy anyagi és időbeli befektetés, raktárra kell legyártani előre rengeteg telefont, hogy mindenhol ott lehessen a szükséges mennyiségben. És itt a másik nagy kérdés, mennyi a szükséges. Ha sokat gyártatsz, akkor nagyon sok pénzed áll benne feleslegesen, ha keveset, akkor meg lemaradsz a potenciális üzletről.
A Nokia szemmel láthatólag inkább a kisebb befektetés, kisebb haszon, de kisebb bukás lehetőségét választotta. Persze lehet, hogy csak alábecsülték az igényeket, de az is lehet, hogy jelenlegi likviditási helyzetükben ennyire futotta.
Természetesen ha ugyazat az árrés arányt el tudod érni nagyobb számú eladáson, akkor jobb többet eladni, de látni kell, hogy az árak letörése és a mennyiség mindenáron való erőltetése magában nem megoldás semmire.

(#32) Cathulhu válasza Fabianus (#31) üzenetére


Cathulhu
addikt

Teljes mertekben igaz amit mondasz, de azt is figyelembe kell venni, hogy a nokia most a MS zaszloshajoja, sot, majdhogynem egyetlen mentsvara, barmelyik masik ceg dobhatja a WP-t, ha nem itelik meg eleg nyeresegesnek, egyedul a nokia az, aki valamennyire kotott. Es ha mint divatos szoval okoszisztemat nezunk, egyetlen esely hosszutavon az aggressziv terjedes. Mert lehet most a nokia nyereseges mindossze 1-2 millio telefonnal, de ez kozep-hosszutavon az egesz WP bukasaval jarhat, ami bedonti a nokiat is.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#33) zoo8800 válasza Воланд (#15) üzenetére


zoo8800
veterán

ekkora mennyiséget nem volt nehéz elkapkodni :D

rip and tear, until it is done

(#34) neooen


neooen
aktív tag

Lehet tudni, hogy kapható lesz-e majd itthon is ebben a legszebb színben :) ?!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.