Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stormbird


Stormbird
tag

Jó kis kártya izzasztó játék, boldog karácsonyt. Kössz áemdé😅

(#2) X Factor


X Factor
addikt

Itthon még nem látom a kuponnal ellátott vga-kat. :(

Make things work

(#3) 8zabi


8zabi
őstag

örülünk, hogy így értékelik azokat, akik már hónapok óta ilyen kártyát használnak.. :(((

(#4) Televan74 válasza 8zabi (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

Aki megvette már,annak már nem kell eladni. :U

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) Departed válasza 8zabi (#3) üzenetére


Departed
őstag

Őket játék nélkül is meggyőzték hogy jó lesz nekik ha vesznek a kártyájukból. Kapitalizmusban onnantól ők nem érdeklik a gyártót. :N

(#6) rodrigez


rodrigez
senior tag

Tudnám miért olyan játékot ad a kártyájához ami a lehető legszarabbul fut Radeonon. :D Annyi értelme van így promózni a kártyákat mint a Júdeai népfront öngyilkos alakulatának. :D

(#7) XuChi válasza 8zabi (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Aki màr megvette az màr nem potenciàlis vàsàrlòjelöltek. Ez van. :((

(#8) Departed válasza rodrigez (#6) üzenetére


Departed
őstag

Jé, tényleg:

Kapsz zöld játékot a piros kártyádhoz. :P

(#9) hash99 válasza Departed (#8) üzenetére


hash99
senior tag

Nem tudom ez mennyire reális. :)

Nekem megvan a játék egy régi hd 7970 -el ultrában 2k -ban teljesen jól fut. :)

(#10) rodrigez válasza hash99 (#9) üzenetére


rodrigez
senior tag

Én akárhány tesztet néztem ez volt. DX11 alatt így megy. A Civ 5. része is így futott kb.

(#11) X Factor válasza Departed (#8) üzenetére


X Factor
addikt

De a 480 és Fury között h. a francban lesz mindössze 10% a különbség?

Make things work

(#12) Duddi


Duddi
aktív tag

Annak aki megvette a Sapphire select club elvileg kínál ingyen cuccokat vagy akciós promókat de hiába vagyok gold tag még sosem láttam benne semmit dota skineken kívül. Kár hogy van egy rendszer ami minden vásárlót jutalmazna de tesznek rá hogy üzemeltessék.. Ettől függetlenűl várom az új vega kártyámat :)

ui.: Akinek nem jött be ez annak lesz 25. én Steamen fekete péntek ott lehet majd agyonverni a költségvetést.

(#13) BReal válasza rodrigez (#6) üzenetére


BReal
addikt

Mert egy Civilization 6-nál aztán iszonyatosan számít, hogy 47 vagy 60 fps-sel fut a játék. :C Amúgy gondolom a DX12 miatt esett erre a választás. Persze jó kérdés, hogy akkor már miért nem egy Deus Exet vagy Battlefield 1-et választottak. Amúgy nagyon jól sikerült a Civ 6, szóval nem lőttek mellé. Amúgy olyan szempontból valóban érdekes a választás, hogy a DX12 támogatás még nem elérhető tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#14) 8zabi válasza Televan74 (#4) üzenetére


8zabi
őstag

ez a megbecsülésről szólna de úgy tűnik nem értitek :U

(#15) Departed válasza hash99 (#9) üzenetére


Departed
őstag

Hogy érted hogy reális? Le van tesztelve, Techpowerup tudtommal megbízható oldalak közé tartozik jó ideje. :U

Ez van: az is tény hogy NV kártyákon jobban fut, és az is tény hogy bizonyos FPS fölött stratégiánál tökmindegy. :K

Ehhez a játékhoz inkább végtelen procierő kell hogy egy idő után ne érezd azt, hogy inkább mész meginni egy kávét körváltáskor. :U

8zabi: Kapitalizmusban nem igazán értelmezik a cégek ezt a szót, inkább az olyanokat hogy "eladási számok", "bevétel" és "profit".

[ Szerkesztve ]

(#16) R9DEON válasza 8zabi (#14) üzenetére


R9DEON
senior tag

Akkor én most a tavaly vásárolt Fury kártyámhoz kellene kapjak egy BF1 játékot, ez nem úgy működik most ünnepi szezon van ilyenkor illik valami játékot csatolni egy termékhez de nem kaphat minden vásárló ajándékot mert akkor nincs nyereség. Értjük mit akarsz mondani de sajnos ez nem így működik.

[ Szerkesztve ]

(#17) lee56 válasza Departed (#8) üzenetére


lee56
őstag

Talán abban reménykednek hogy DX12 alatt majd megpirosodnak a grafikonok, és lehet hogy nem is teljesen alaptalanul. ;)

No Comment

(#18) BReal válasza 8zabi (#3) üzenetére


BReal
addikt

Ha megnézed, 2016. február 15. óta él ez a promóció, amiből az egyik kategória kiegészült a Civilization 6-tal. Szóval szerintem aki azóta vette a kártyát, és netalán még nem használta fel a promociót, akkor akár választhatja a Civilization 6-ot is.

[ Szerkesztve ]

(#19) Z_A_P válasza lee56 (#17) üzenetére


Z_A_P
addikt

No igen, DX12-re leszek kivancsi.
Egyedul azt nem ertem miert adjak ki a jatekokat a regi API-kkal elobb, aztan majd kesobb jon a "rendes" is.
(persze ertem, mert az a kotelezo minimum, es a penz beszel)

OK

(#20) leviske válasza X Factor (#2) üzenetére


leviske
veterán

Radeont én se, GeForce-ból azért szoktak akadni kuponos kiadások.

(#21) lee56 válasza BReal (#18) üzenetére


lee56
őstag

Sajnos az csak komplett gépekre vonatkozik, és adott a gyártók csoportja is, akik nem biztos hogy magyarországon is forgalmaznak:

Is the computer system you purchased through your retailer or e-tailer from one of the following manufacturers?
OEMs:Acer Alienware ASUSTeK COMPUTER INC. Dell Inc HP Inc. IMDS LENOVO MEDION Micro-Star International Co.,Ltd. TOSHIBA

System Builders: ABS CyberPowerPC CybertronPC iBUYPOWER

**Please be advised, customers who built their own PC are not eligible for the promotion. In order to qualify, customers need to purchase a manufactured PC from a participating system builder / OEM vendor during the campaign period, February 15, 2016 - December 31, 2016.**

Kaptam tőlük levelet is miután rá kérdeztem, sajnos ez a legtöbb itteni embert nem fogja érinteni.. :(

(#19) Z_A_P : Valószinüleg annak is köze lehet hozzá hogy DX11-et elég jó szinten támogató HW-ből picivel több van, mint DX12-t jó szinten támogatóból, és az is valószínűsíthető hogy nem a leg egyszerűbb DX12-be programozni valamit. Elég megnézni mennyi gond volt az eddig kijött legtöbb DX12-es játékokkal..

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#22) Departed válasza Z_A_P (#19) üzenetére


Departed
őstag

Mert az nem "rendes" hanem plusz. A DX12 csak olyan szempontból hoz pluszt a DX11-hez képest, hogy általános számításokra is jobban beveti a gpu-t nem csak grafikára. Ezt meg pluszban le kell programoznia a játékkészítőknek, aminek köszönhetően jó esetben gyorsul a játékok futása.

Nyilván nem Civ6-nál de releváns még ezzel kapcsolatban hogy a DX12 tudtommal PC only, ebből a szempontból is plusz dolog a konzolokhoz képest, és nem alap.

(#23) BReal válasza lee56 (#21) üzenetére


BReal
addikt

Igen, a system builders-re gondoltam, hogy ott elég egy VGA-t venni, de akkor ezek szerint nem. Kár. Tényleg hozzádobhatnának valamit bizonyos modellekhez, vagy visszahozhatnák a Gaming Evolved pontgyűjtős ajándékait..

[ Szerkesztve ]

(#24) lee56 válasza BReal (#23) üzenetére


lee56
őstag

No igen, azz ráadásul egy elég mocsokos húzás volt. Először kezdődött minden azzal hogy rájöttek hogy túl jófejek voltak, és minden tételnek a sokszorosára emelték a pontértékét, amiért ki lehetett volna váltani, aztán második körben meg szinte minden értékeset kipakoltak lehetséges beváltási tételek közül.. Gyakorlatilag mára már semmit sem ér az egész.. És már 3dr party programként hivatkozik a programra (raptr) az AMD is, mintha kb sose lett volna közük hozzá. :)

Amúgy nem mert azt írják a lap alján is hogy ha mindegyik kérdésre igen a válaszod, tehát vettél gépet amiben AMD-s coccok vannak, és ettől és ettől a gyártótól vetted a komplett gépet akkor vagy csak jogosult egy választott játékra. Jól megcsavarták ezt is, apróbetűs részt nem nézed akkor elég félreérthető, én is azt hittem elég VGA-t vennem, hát nem sajna. :)

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#25) Abu85 válasza Departed (#22) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem. A DX12 csak engedi a többszálú parancsfeldolgozást, így nem csak egy mag fog dolgozni nagyon a Civ 6-ban.

Az Xbox One az egyetlen konzol, ahol elérhető egy olyan API, ami megegyezik a PC-re szánt egyik API-val. Ez az API történetesen a DirectX 12.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#26) tserrof77


tserrof77
senior tag

...jár, vagy járna, mert már kivették a huncut boltosok belőle :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#27) Lacok


Lacok
őstag

Ünnepek előtti vásárlás ösztönző. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#28) Hunpriest válasza rodrigez (#10) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Az meg is érdemli, aki 480-on DX11-ben Civezik. DX12-n gondolom fordulnak az erőviszonyok.

(#29) RECSKA válasza Hunpriest (#28) üzenetére


RECSKA
veterán

Ja. Biztos ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#30) Departed válasza Hunpriest (#28) üzenetére


Departed
őstag

Vannak akik hisznek a csodákban. :) ;]

(#31) #85552128 válasza Hunpriest (#28) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mi mással kellett volna "Civezni" ha ma reggelre jött ki a DX12 patch ? :U

[ Szerkesztve ]

(#32) TTomax válasza #85552128 (#31) üzenetére


TTomax
nagyúr

Neki már alapból benne volt a 470ben... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#33) Departed válasza Hunpriest (#28) üzenetére


Departed
őstag

Semmi erőviszony fordulás. :N GameGPU tesztelte, kemény 1fps-t nyernek az RX470-ek és RX480-ok DX12 alatt. Már megint nesze semmi fogd meg jól.

Egyszer talán megunják a friss AMD kártyát tulajdonlók a "DX12-vel megváltja a kártyánk a világot" ígérgetést, a tények makacs dolgok. :U

(#34) lee56 válasza Departed (#33) üzenetére


lee56
őstag

Elég új a játék, elég új az API. Manapság elég megnézni a 0-day patchek majdnem meghaladják a játékok méretét, ilyen körülmények között aki csodát várt az meg is érdemli valóban. Ehhez idő kell, nem kevés valszleg..

No Comment

(#35) leviske válasza Departed (#33) üzenetére


leviske
veterán

A tény az, hogy vannak/lesznek játékok amikben azonos áron egy-egy GeForce generáció gyorsabb és vannak/lesznek játékok amikben pedig egy-egy Radeon generáció lesz előrébb.

Nem értem, hogy miért megy minden ilyen témájú topikban az e-pénisz méregetés (ráadásul nem is off-ba rakva), mikor aggyal rendelkező ember a kiszemelt/játszott játékaihoz vesz hardvert és nem fordítva. :F

Még azt se írhatja senki, hogy azért megy minden cikk alatt a rinya, mert Abu85 a GCN-t élteti a DX12/Vulkan kapcsán évek óta. Lévén, hogy már sokkal korábban ecsetelte, hogy játékfüggő lesz a teljesítmény és nem lesz olyan konstans teljesítménybeli ranglétra a videokártyák esetében, mint régen.

(#36) nak0n


nak0n
aktív tag

Bármelyik kereskedőnél elérhető ez jelenleg idehaza, vagy csak én nem találtam?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.