Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Köszönjük az egész évi munkát!
Motorola-Bog videó kegyetlen :DDD

(#2) Bling95


Bling95
őstag

Hát igen a Motorola-s video kegyetlen lett, a törésteszteket meg egyszerűen imádom :D

(#3) Csepe


Csepe
aktív tag

Jó volt ez az év! :D

Amúgy a Hyundai MB400 linkjére 404-est dob ki.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#4) Bog válasza Csepe (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Már nem, kösz a jelzést.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) madarasz92


madarasz92
őstag

Nekem a tőrésteszek voltak a kedvenceim..
Kősszőnőm az egész évi munkátokat.. :C :C

(#6) ALI_G


ALI_G
veterán

Jöjjön a fogyasztóvédelemmel foglalkozó cikk! :C várom :)

(#7) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó kis írás! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#8) Konflikt


Konflikt
addikt

azt a fogyasztos cikket szeptember elejen az arenes talalkozon is emlegetted Bog. varjuk mar nagyon:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#9) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Jó a cikk lett, szeretek visszatekintőket olvasni :)

2 hibát találtam Bocha oldalán:
- A HTC Hero linkje nem félkövér (gondolom véletlen, mert a többi az)
- "úgyhogy jövőre tényleg be fogjuk fejezni." Mármint idén :)

(#10) HardRic


HardRic
addikt

Az első képnél az 5230 és az 5800 szöveg fel van cserélve.

(#11) plus44


plus44
veterán

A moto-s videón most is jót röhögtem. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) birel


birel
csendes tag

Jó cikk lett köszönjük. :)
A motorola ve538-linkre kattintva 404-jön.

[ Szerkesztve ]

(#13) aram01


aram01
nagyúr

jó a törésteszt :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) sbazsi válasza ALI_G (#6) üzenetére


sbazsi
veterán

erre én is kiváncsi vagyok...

(#15) kaller1


kaller1
veterán

Én hiányoltam a nagy port kavart Megvonta a korábbi ajánlott minősítést a Nokia N97-től a Mobilaréna írás megemlítését,mert ugye Számunkra a Nokia N97 ezért lesz emlékezetes...

:D

.::> <::.

(#16) HyP3b0y válasza kaller1 (#15) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Azt lehetetlen elfelejteni! :D

Nagyon jó volt ez az év, köszönjük :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#17) daninet


daninet
veterán

Nem tudtam eddig, hogy nincs saját telefonotok. Érdekes lehet így működni, habár gondolom megszoktátok már.
Köszönjük az írásokat :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#18) sbazsi válasza daninet (#17) üzenetére


sbazsi
veterán

azért ha belegondolsz, csak akkor tudnak igazán letesztelni egy telefont, ha 0-24-ben használják, telefonálásra/sms-re/netre/mailra/stb.
Ha pedig a fő kártyáját beleteszi (feltételezve, hogy több sim kártyája van), amellett nem látom sok értelmét egy saját telefonnak, főleg ha mindig van tesztelendő készülék, és miért ne lenne. ammenyi megjelenik...

(#19) HyP3b0y válasza sbazsi (#18) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

És milyen örömmel utálkozhatnak ha egy gagyi, semmirevaló, kínai retekkel kell járniuk a következő tesztalany érkezéséig:DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#20) Straw


Straw
senior tag

A Moto-s vidi vlóban kegyetlen! :DD
Amúgy szerintem jó év volt mobil szempontból 2009 és reméljük 2010 még jobb lesz!

Lehet hogy valamelyik fórum témában írtátok már, de mikor lesz Milestone/Droid teszt?

42

(#21) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem a Meizu M8 tesztetek lett a legjobb, szigorúan szubjektíven persze :)

(#22) bob011


bob011
tag

Kösz a teszteket, így tovább!

(#23) zombinyul


zombinyul
addikt

Köszönjük az egész évi munkátokat srácok!Nem véletlen vagytok Ti az elsők:DD És szerintem ez így is fog maradni:)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24) Bocha válasza HyP3b0y (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Lehet, hogy ezt nem kéne elmondanom... na mindegy. :) Szóval az, hogy nincs "saját telefonunk", nem azt jelenti, hogy egy sincs a birtokunkban. Nálam a polcon egy Samsung Innov8, egy Nokia N82, egy 6210 Navigator, egy SE W995, egy W595 és a K750i áll, legalábbis hirtelen ennyi jut eszembe — plusz a családnál, barátoknál is kint van jó pár. Van, ami a kameratesztek miatt őrködik a polcon (Innov8, elég sokszor kell), van, ami hosszú távú teszten van nálam (W995 és W595), van olyan, amit nyertem sajtótájékoztatón. Azért gáz lenne, ha egy telefonunk sem lenne — tehát csak olyan nincs, ami tényleg a "miénk", beleköltöztünk, használjuk. Bognál kb. 50 készülék van, öreg korában telefonmúzeumot akar nyitni. Motorola táskatelefon, fóliás, sosem használt Siemens ME45, van pár kincs.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#25) DasH_001


DasH_001
tag

C901 tesztben elképesztően sokszor használta Bocha a 'masina' szót, talán direkt?

A Moto reklám ütős!

Remélem jövőre még többet írtok, legalább ilyen színvonalon!

(#26) Straw válasza Bocha (#24) üzenetére


Straw
senior tag

Azért elég komoly gyüjteményetek van :)!
Erre csak ennyit lehet írni: :R

42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.