Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Egy párat láttam ezekből, bár már régebben, szívesen látnám a többi kedvenced is, hátha találok közte valamit amit még nem láttam és érdemes lenne nekikezdeni :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) Ellia


Ellia
addikt

Az Avatar: The Last Airbender mint anime? Szerintem elég erős túlzás. Persze találhatunk benne arra hajazó megvalósításokat de inkább közelebb van a "nyugatias" rajzfilmekhez szerintem. Mindenesetre abban egyet értünk, hogy fantasztikus alkotás. Iszonyat kedvelhető karakterek, az egész sorozat mint egy "road-movie". Sajnos csak 3 évad készült el belőle, de van még további három képregényes formátumban, szintén nagyon jók :) (A filmet meg tessék kitörölni az emlékezetedből :D).

Korrával szerintem tegyél újra egy próbát, fantasztikus sorozat, de inkább már a felnőtt korosztálynak szól. A társadalmi dilemmák, Korra vívódása mind-mind olyan témákat feszegetnek amik bőven kiemelik az átlagos "rajzfilmek' közül. Korra karaktere meg az utóbbi idők egyik legjobban megírt női főszereplője. Hála égnek Korra mellett a többi főbb karakterrel is törődtek az írók, így azok se lógnak a levegőben. Sőt a főellenfelek is nagyon jók, főleg Zaheer.

Amit sokszor felhoznak ellene az maga a stílusváltás, elsőre tényleg fura, de nekem a végére már sokkal jobban bejött mint az Aang-os.

Amúgy vissza az animékre, nagyon ritkán találok olyat ami tetszik és végignézek, főleg olyat amit eredeti nyelven. Ilyen volt az Attack on Titan. Másik ami nagyon tetszett az a Fullmetal Alchemist: Brotherhood. Ha ezeket még nem láttad és bírod a kicsit "véresebb", sok tekintetbe reálisabb dolgokat ajánlom megnézésre :)

(#3) Klaus Duran válasza Ellia (#2) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

"A rajzfilmben (nem anime)"

Női karakternek pedig Horo.
AOT láttam. A FMA pedig későbbre tartogatom.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.