Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Viktor0610 válasza atikó (#100) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Melyiket utálod?
Tippre a Xiaomit? ;]

Samsung Galaxy A54

(#102) Keni21


Keni21
tag

Én nekem 2 hónapja van realme 6s-em a cikkben is megnevezett helyről vásároltam. 2 hétig bújtam a teszteket és a videókat és merem állítani 6 év iOS után nem bántam meg, hogy olcsóbb telefont vettem. Akinek szükös a pénztárca annak ajánlom ezt a telefont. Nagy aksi , 90hz ha játszol sokat dob a felhasználói élményen.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#103) Aryon87 válasza .Szaki. (#50) üzenetére


Aryon87
félisten

Bocsáss meg, délelőtt dolgoztam nem tudtam rendesen reagálni a hozzászólásodra. Mint láthattad, végül töröltem azt az aprócska megjegyzést, mert rájöttem felesleges volt, pláne mint kiderült, nem is tőlük van készüléked.
A GMS témát már ismerjük, és ennek ellenére is van bőven érdeklődő a telefon iránt (pláne most, hogy jó áron meg lehet venni), ezért is hiányoltam az ajánlóból, mert hardverileg és tudásilag bőven érdemelt volna pár sort. Akinek kell a Google, nyilvánvalóan nem ezt a modellt fogja választani, van helyette még vagy 4 másik alternatíva.

Steve Jobs nagy koponya volt, ezzel semmi baj nincs. A legutóbbi 2 széria valóban jól sikerült, a Pro Maxok képalkotása is bejön nekem (főleg a 11-sé).
Nem mondanám fannak magam, főleg hogy más márka is érdekel engem, + más márkát tartok jobbnak az enyémnél, vagy legalább elismerem hogy bizony, képes az enyémet is megszorongatni, számok ide vagy oda.
Én legalább próbálok megoldást keresni a GMS hiányára, és segíteni másnak, ha szüksége van rá, nem pedig leoltani, hogy minek vett olyat, ha lövése sincs a dolgokról.
Dicsősíteni meg nem tudom hol tettem, de sztem rosszul értelmezted azt. Dicsősíteni a másik oldal szokott, ahol 0 hiba van, és minden rendben van.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#104) neverwinter1 válasza Noukoum (#98) üzenetére


neverwinter1
újonc

A megfogalmazás valóban kicsit erős, de szerintem joggal érezheti magát átverve az a felhasználó, aki kicsengette a 400 ezret tavasszal, most pedig látja, hogy -szinte- féláron “dobálják” az emberek után a telefont. Még rosszabb annak, aki részletre vette, mert két évig fizeti a teljes árat... Egy nagyobb előfizetéssel simán 30 ezer /hó az a telefon, ami most akár 20 alatt is lehet hasonló előfizetéssel.

(#105) Aryon87 válasza Essentials (#86) üzenetére


Aryon87
félisten

Milyen tájékozott vagy a dolgokkal (nem is értem hogyan.. )
Csak kérdem én: mi közöd van hozzá?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#106) Aryon87 válasza hroberto (#72) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert kicsi a kereslet rá, ugyanis a kényelmes jómagyar azt szereti amit készen elé raknak. Kisujját nem szereti megmozdítani. Így kénytelenek árat csökkenteni.
A Honor eladásának is megvan az oka nyilván, amit nem fognak az orrunkra kötni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#107) hroberto válasza Di Natale (#92) üzenetére


hroberto
veterán

És lám hova jutott a Windows Mobile vonal?! Nagyrészt pont azért mert nem voltak Google alkalmazások.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#108) #24536576 válasza Aryon87 (#106) üzenetére


#24536576
törölt tag

Én se értem a fanyalgókat. 400ezerétrt ne várja már el senki, hogy teljesértékű telefont kapjon. Huawei-en kívül nincs olyan gyártó, aki adna ilyen pluszt. Kísérletezgethetsz különböző kétes forrásokkal, telepítgethetsz manuálisan, esetleg böngészőből is intézheted a dolgaidat... Többieknél meg ott vannak az unalmas legális, jól működő appok. Nem is értem, miért nem kukázza mindenki a Google sz*rjait.

(#109) hroberto válasza Aryon87 (#106) üzenetére


hroberto
veterán

A kereslet pontosan azért kicsi, mert nincs rajtuk GMS. Aki ezt az ökoszisztémát megszokta, az nem fog lemondani róla csak azért, hogy Huawei-t vegyen.
A Honor eladását is ez indokolta minden bizonnyal.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#110) szkaroly válasza #24536576 (#108) üzenetére


szkaroly
senior tag

Senkinek semmi köze hozzá hogy a Huawei mennyiért adja a telefonjait. Ha valaki soknak tartja nem veszi meg. Másrészt pedig ha valaki kicsenget 400ezret egy telefonra az szerintem túl fogja élni hogy most jóval olcsóbb. Harmadrészt az eladási számok biztos alacsonyak, tehát huszadrangú rétegproblémáról van szó.

Poco X3 Pro

(#111) szkaroly válasza Aryon87 (#106) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ha már szóba került, te átverve érzed magad hogy 400 rugóért vetted meg a telefont? :U

Poco X3 Pro

(#112) szkaroly válasza hroberto (#109) üzenetére


szkaroly
senior tag

A Honort azért kellett eladni, mert jelenleg nem kapnak sehonnan procit. Így legalább azt életbe lehet tartani, annak úgy sincs hálózati részlege így a Huawei anyagi helyzete is javul valamelyest.

Poco X3 Pro

(#113) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Viszont aki hajlandó a kompromisszumokra, az szinte vicc áron hozzájuthat egy
csúcs készülékhez. Nem vagyunk egyformák. (hála az égnek..) Szerencsére jó nagy a választék, lehet válogatni a gyártók közt.

(#114) Essentials válasza Aryon87 (#105) üzenetére


Essentials
aktív tag

Dehát te magad írod büszkén ezeket a dolgokat, ráadásul másokat gyakran kinevetve egy Pay szolgáltatás használata, vagy egy havi díjas stream szolgáltatás miatt ( hiszen neked ott van pld a korszerű és kényelmes ingyenes MP3 dalletöltés... ) Így nem is tudom értelmezni azon felháborodásod, ha ugyanezeket visszaolvasod, és láthatóan nem vagy vele megelégedve! Miért? :U Szerintem is ciki, de nem azért mert valaki szembesít vele.

(#115) Noukoum válasza neverwinter1 (#104) üzenetére


Noukoum
veterán

És máshol is megfigyelhető nem csak a huaweinél :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#116) Aryon87 válasza szkaroly (#111) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem. Tudtam mit kapok ennyiért. Telekomos 2 év rablánccal hoztam ki, havi 19k a részletem. És 6 hónapja élvezem a telefon adta tudást, úgy, ahogy előtte a P30pro, S9+, M10Pro stb telefonokat. És nem mókolt.
Eladni nem fogom (nem is tudnám egyértelműen), sokáig fogja még bírni a szuflát.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#117) Essentials válasza Bog (#99) üzenetére


Essentials
aktív tag

Akkor mégsem annyira meredek, hiszen szerinted is "lehetett előre sejteni"! Te is tudtad ( minimum sejtetted ), meg ők is tudták hogy nem fog annyiért pörögni a cucc idehaza,, hiába tudtak ( akkor még ) értékelhető mennyiséget gyártani belőle! Ahogy most is tudják hogy nem menne 450-ért a Mate 40 Pro, de azt a "2db-ot", ( igen, költői túlzással ) amit idebazseválnak, a fanboyok hardcore felének még ki lehet osztogatni. A jelenlegi kapacításbeli problémák miatt nem is kell talán árleütésen gondolkodni, hiszen a kirakatba kell valami friss dolog a P50 várható érkezéséig, az meg hogy nem veszik majd, már nem is akkora probléma a jelen helyzetükben a készlethiányos alkatrésszel. Ezt az árat elsődlegesen a presztízs igénye generálja a cégnél, aminek a leendő felhasználók fogják inni a levét a használt eladásnál.

[ Szerkesztve ]

(#118) neverwinter1 válasza Noukoum (#115) üzenetére


neverwinter1
újonc

Melyik gyártó készüléke esik/esett fél év alatt közel 50%-ot?

A Galaxy Note 7-et kivéve. ;]

(#119) Aryon87 válasza Essentials (#114) üzenetére


Aryon87
félisten

Sose használtam a Pay dolgokat a korábbi modelleken sem, pedig azok tudták. Lehetne akár régimódinak is nevezni a bankkártyás dologgal. Nálam van mindig, ugyanazt a mozdulatot végzem el vele, -pláne hogy míg a kasszánál várakozok, a kártya eleve a kezemben van-, mint a telefonos fizető emberek, sőt, mi több, míg a mobilos fizetés véletlen épp nem működik, addig én vígan fizetek a kártyával, míg a pórul járt ember kénytelen előkotorni a kártyáját ha nála van. Ritka eset, de van ilyen, főleg, hogy mostanság pl az OTP szeret rakoncátlankodni az érintésmentes résszel kb tavasz óta, és azóta se korrigálták a hibát.
Youtubot hallgatok, rengeteg kedvencem van, és fedezek fel újakat rajta (főleg az 1+ órás válogatásokban), ami ha megtetszik, Shazammal rákeresek, ha nincs a videó alatti leírásban a zeneszám, és letöltöm 320kbs minőségben vagy FLAC formátumban. Minek fizessek elő ezért a Spotira, ha azokat a zenéket tudom hallgatni ingyen is, amiket szeretek? (kedves haverod kiröhögött ezért, ahogy te is ki fogsz, de pont nem érdekel)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#120) Essentials válasza Aryon87 (#119) üzenetére


Essentials
aktív tag

Nekem nem kell megmagyaráznod, miért veszel 2 havonta 2K-s Tescós füleseket egy méregdrága telefonhoz a valóban tartós, jó minőségű helyett. Azt sem kell megmagyaráznod miért ragadtal a 2000-es évek végén adatávitelben, film és zenehallgatásban, ez is a te döntésed. Az sem zavar ha nem vagy hajlandó hozzáadni a bankkártya adataidat a 400K-s csúcsmobilodhoz tartozó profilhoz, mert eszed ágában sincs pénzzel támogatni bármilyen fejlesztőcéget is, hiszen neked alanyi jogon jár minden. ( Nem vagyok fejlesztő, így nem érdekel h hány ilyen figura van, mint te! ) És az sem zavar hogy olyan ökoszisztémáról beszélsz szuperlativuszokban, ami vitathatatlanul elmarad a mások által elvárttól, amit például egy 30K-s Galaxy Core 2 Duo is nyújt, a te flagship készülékeddel ellentétben! Ezek a dolgok nem érdekelnek, mindenki úgy játszik, ahogy akar! Használd így egészséggel. Amiért megemlítettem neked ezeket, az annak az apropója hogy rengetegszer nevetsz ki másokat azért, mert 2020-ban mernek élni, és mert kihasználják mindazt a jóságot, amit szoftveresen, és szolgáltatásokban egy GMS-es/iOS-es okostelefon, pláne egy csúcstelefon nyújtani tud! Nem véletlen van ennyi rajongód itt, vagy bárhol! Mindaddig amíg így viselkedsz, meg fogod kapni a neked kijáró kritikát, amit méltán megérdemelsz valljuk be, hiszen te magad vered érte a melled! Ez ennyire egyszerű. :R

[ Szerkesztve ]

(#121) szkaroly válasza Essentials (#120) üzenetére


szkaroly
senior tag

Mindenkinek van annyi IQ-ja hogy használja az offtopic opciót ha szükséges csak neked nem. Ez enged bizonyos dolgokra következtetni. :U

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#122) joey04


joey04
titán

Ne menjen már ebbe az irányba ez a topik is :O
Hms a király, a cikk szar, igaza van, menjünk tovább. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#123) Aryon87 válasza Essentials (#120) üzenetére


Aryon87
félisten

Talán azért használok 2K-s teszkós füleseket, mert erősen halláskárosult vagyok, és semmivel sem hallanám jobban a zenében rejlő plusszokat a 50k-s vagy drágább fülessel/fejhallgatóval. Esetleg ilyesmi nem jutott eszedbe, vagy nem informálódtál erről megfelelően, pláne hogy elég sok minden átmegy..?
Bankkártya adataim meg vannak adva, tekintve hogy az OTP Smartbank alkalmazást használom + a Szép kártya alkalmazása is megvan.
Adatátvitel. Ja, ami lefullasztja a routert 3k+ kép átvitele esetén, és se jobbra se balra, míg be nem fejezi azt. Kösz, maradok a kábelnél inkább.
vagy ha tudsz erre jó megoldást, csupaszem vagyok.
De szerintem ezekhez a dolgokhoz semmi közöd se neked, se másnak, kb a zsebemben turkálsz. Meghiszem hogy neked megvan a lehetőséged ezekre, addig örülj neki.

joey: senki nem írt ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#125) Aryon87 válasza #40993792 (#124) üzenetére


Aryon87
félisten

Rendben :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#126) #24536576 válasza neverwinter1 (#118) üzenetére


#24536576
törölt tag

Új profil kellett ahhoz, hogy ezt be merd írni? Ráadásul a Notenak nem ment lejjebb az ára 1 forintot se.

(#127) Noukoum válasza neverwinter1 (#118) üzenetére


Noukoum
veterán

S20 ultra.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#128) atikó válasza Viktor0610 (#101) üzenetére


atikó
őstag

nem, a samsungot nem szeretem.

(#129) Ujfelhasznal


Ujfelhasznal
tag

Most vettünk páromnak A41-et (kínait nem akart, meg nagyok is, iPhoneokat is kizárta), Telenortól megkapta 60-ért legkisebb csomaggal, amit nem is szokott kihasználni.
Használtan akartuk, de maximum 10 ezret spórolhatott volna rajta (vagy sem, mert elvétve volt ennyiért 1-2 régi hirdetés, a többi 60+, akkor meg újonnan ugyanannyiért). Néha kicsit gyengusz az ujjlenyomatolvasó az i7+-omhoz vagy a P10-hez hasonlítva, de bőven nem idegesítő, cserébe nagyon fasza a kijelzője, és jackes, nem egy tepsi, és még így is nagynak tartja. Megnyomkodtam, egyelőre pár mikrolagot leszámítva nem akad (pl. a P10 2 év után - és az csúcsmodell volt). Szerintem egy vállalható készülék 60 ezerért általános felhasználásra.

Amin viszont lehidaltam, hogy 6-8 ezerért adják hozzá a gyári tokokat a MM-ban, de még a kínaiakat is 3-tól mérik, míg a 250+-os S20-hoz 2-től kezdődnek. Végül valami GSM-ből vettünk 1500-ért ütésálló szilikontokot, míg megérkezik a felmentősereg AliExpressről.

[ Szerkesztve ]

(#130) szkaroly válasza Ujfelhasznal (#129) üzenetére


szkaroly
senior tag

A41: 2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55, 4 GB RAM

P10: 4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53, 4 GB RAM

Hardverben nincs nagy különbség szerintem. Ez teszi három év. Persze 3 év múlva a Samu sem lesz túl fürge. :D

Poco X3 Pro

(#131) #24536576 válasza Noukoum (#127) üzenetére


#24536576
törölt tag

Már megint a sufni árakat nézzük?

(#132) #40359168


#40359168
törölt tag

Talán volt már hasonló vélemény (nincs időm sajna végigolvasni minden hozzászólást), nekem mindenesetre fura, hogy a csúcskategóriába csak a 12 Mini fért bele az almától. Szvsz ahol a Fold 2 világjegyet kap, ott mehet cakkumpúder a 12 széria.

(#133) pdr755


pdr755
tag

Ami a beszerzést illeti, én már évek óta vagy a német Amazonról rendelem (az ő általuk forgalmazott, tehát nem piacteres 3rd party forgalmazó termékekről beszélek), Motorolát mindig így vettem mivel mint a cikk írja, Mo-n nem is árulják hivatalosan.
Amazon garija azért legtöbbször jobb mint a kínai webáruházaké, vagy a sarki GSM kopaszé.
A másik pedig, h elmegyek Ausztriába, és ott a MM/Saturn csoport boltjaiban, vagy jelentősebb elektronikai üzletláncoknál megveszem hivatalos forrásból, az itthoninál olcsóbban. Előnye, hogy nem egy GSM kopasz érvényesíthetetlen garanciáját adják, hátránya, hogy nem Apple termékek esetén ki kellhet vinni javíttatni. (A legutolsó telefonomat amit ott vettem mondjuk amíg ~2 évig megvolt semmi probléma nem volt vele)
Akinek nincs rá ideje, vagy nem Bp-n, ill ÉNy-Magyarországon él ott persze nem jön szóba ez a megoldás, mert nem lehet relatíve gyorsan és olcsón elmenni (busszal is Bp-ről menettérti útra akár 6-7 ezer forintból megvan Bécs, annál meg jóval többet lehet megtakarítani szokszor a Mo hivatalos árhoz képest)
Elég gáz, hogy a mobil készülékeket tekintve ugyanott tartunk mint 1988-ban a Gorenjével, de részemről biztos nem hagyok 1 Ft-ot sem turbadóknál, meg áfacsaló kopaszoknál.

[ Szerkesztve ]

(#134) Juhaszatti válasza #40359168 (#132) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A csúcskategóriában itt csak az került ajánlásra, ami ad valami pluszt a többihez képest. A Foldnál ez egyértelmű, az i12 Mininek a mérete kuriózum, a Sony pedig tényleg meglepően kompromisszummentes minden máshoz képest (van rajta a jacktől az értesítő ledig minden, amikért sírni szoktak).
A 12-es széria többi tagja viszont nem bír ilyen képességekkel.

(#135) siege5 válasza ProEvoFan (#82) üzenetére


siege5
aktív tag

Igaz, én is meglepődtem, hogy a pro pl nincs a lehetséges ajánlottak között, de van a sima, ami legalább említi. A kijelző hibás konkurens meg vállalható. Hát ízlések és pofonok. Szerencsére mindenkinek van miből választania ezen senki sem fog fennakadni, esetleg teló nélkül maradni :DDD

(#136) doooo válasza cskamacska (#74) üzenetére


doooo
veterán

Melyik telefon kapta meg 2016-ból a 9-es Androidot? Egyik se (max. az első Pixel). Nem a hw miatt nem (2017-es Tab S3 ugyanaz a hw, itt van előttem, 9-essel), hanem mert lejárt a támogatás főverziókra; biztonsági frissítést még az idén is kapott, ezt viszont Pixelen kívül elég egyedi 4 év távlatából.

(#137) kutyek válasza pdr755 (#133) üzenetére


kutyek
senior tag

+1
Az amazon elszamolható, magyar ÁFA tartalmú számlát ad, tipikusan 2 év garival és gyors refunddal, ha mégsem felelne meg a termék. Én is alapvető, sőt sok esetben ajánlott beszerzési forrásnak tartom, még Magyarországról is.
Az S10 és S20 FE is 30k-val olcsóbb jelenleg szállítással együtt (sold by Amazon / Samsung official store), mint a cikkben szereplő árak. Ugyan garis ügyintézésem még nem volt velük, de refund igen, és ez alapján jó szívvel ajánlom ezt az opciót.
Még egyszer, ez teljesen hivatalos forrás, rendes számla, instant refund (ha kell), és 2 év szavatosság. Mindenki döntse el, hogy akar/mer-e így alkalmasint kb. 30k-t spórolni a beszerzésen...

[ Szerkesztve ]

(#138) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Lehetne a nyomógombos készülékekről is egy Karácsonyi telefonajánló.
Vagy kakukktojásként csatolhattátok volna ehhez is. :))
Kezdve az időseknek készült telefonokkal egészen a csúcskategóriáig, ahol pedig az Új Vertu = Xor lenne. :D

Szerk.: Most nézem, hogy a tavalyi ajánlóban azért volt 1-2 hagyományos is. Idén kimaradt. :)

[ Szerkesztve ]

(#139) *RLaci* válasza pdr755 (#133) üzenetére


*RLaci*
addikt

+1 Az Amazonra!

(#140) Predatorr


Predatorr
őstag

A xiaomi különféle kiegészítői messziről kerülendők, nem ajánlottak. Volt egy sporotláshoz állandó gps jelvesztés miatt használhatatlan Szartos 3-am, a bandek már nem működnek együtt a fit appal, az egyéb mibro (azt már elindítani is kehetetlen), haylou stb a sajátjukkal, folyamatosan romlanak a szoftvereik. Vagy inkább rontják az összeset, meg lehet nézni a visszajelzéseket. Konkrétan semmiféle okosórát nem tudok vásárolni a kb. végtelen szartengerből 90e Ft alatt.
Poco X3-at meg 91000Ft-ért vettem, mielőtt felnyomták az árát, kicsit jobban megérte a Note 9 Pronál.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#141) batai15 válasza Predatorr (#140) üzenetére


batai15
félisten

Én meg pont ellenkezőleg gondolom .
Kiegészítők ajánlottak , telefont jövőben meg más márkától akarok . Pontosan ellentétes tapasztalataim vannak.
Amivel egyet értek hogy igazán lehetne valamiféle ökoszisztéma , ne legyen már szinte minden kiegészítőhöz másik app .

(#142) atike válasza batai15 (#141) üzenetére


atike
nagyúr

...és milyen nyelvű felületen használod a kiegészítőket...?

(#143) Snooker147


Snooker147
tag

Az a helyzet hogy általában nem 10-20-30k az árkülönbözet egy gsm bolt, és egy hivatalos forgalmazó ára között.

Egy példa. Samsung S20 FE. Gsm boltból hazavihető 170k-ért, míg hivatalos garanciás boltból akciósan is 220k, de mint ismeretes 250k a hivatalos ár.
Szóval minimum 50, de inkább 80K a különbség.

A Gsm bolt is ad garit, ha bármi difi van a mobillal, 14 napig a vásárlástól is el lehet állni, addig kibukik úgy is hiba.

Mindenki ott vásárol ahol akar, de 80-ért meg is lehet javíttatni ha esetleg 14'nap után jön elő hiba.

(#144) Ricardo válasza Predatorr (#140) üzenetére


Ricardo
félisten

"a bandek már nem működnek együtt a fit appal,"

Nekem erről nem szóltak :U
Gond nélkül használom a Band 4-em a MiFit-tel. a telefon amire telepítve van, az meg egy Mi 9 lite.

(#145) telefonmágus válasza Snooker147 (#143) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Nyilván ha nagy számokban gondolkodunk,akkor nem éri meg hivatalosat venni,mert van sokkal olcsóbb

Sokan az olcsóbbat választva 10-12 telefon csere után már milliós megtakarítást érhetnek el.

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#146) gippazoid válasza Snooker147 (#143) üzenetére


gippazoid
senior tag

"A Gsm bolt is ad garit"
Haaaaaaaaahahahaha :))

Tudod milyet ad?
Helyben a saját önjelölt szervizese tölt rá egy szoftvert olyan módon amit te is magadnak meg tudsz csinálni otthon. Ennyi. Samsung telókat évek óta ragasztják, spéci gyári céleszközzel kell javítás után, az újraragasztást követően préselni órákig. Azt ne hidd hogy ezt meg fogja neked csinálni a bolt hátsó fülkéjében Géza aki korábban mondjuk a flextronics-nál dolgozott.

Szétszereléskor előfordul hogy törik az LCD. Hivatalos Samsung szervizből ilyenkor automatikusan új LCD-vel kapod vissza és nem is tudsz róla, legfeljebb úgy értesülsz az eseményről hogy elnézést kérnek, amiért nincs már a telón az üvegfóliád vagy sima fóliád mivel azt ugye nem lehet az új kijelzőre átragasztani.

Egy ilyen LCD 30e Ft-tól a csillagos égig terjed árban, amit a gyár finanszíroz. Szerinted a sufni GSM fogja finanszírozni bármilyen alkatrész cseréjét mikor azt nem fizeti ki neki a gyár - tekintve hogy semmilyen kapcsolatban nem állnak? Még egy hangszóróét sem! Pláne ha ragasztott telóban kellene cserélni. Hozzá sem kezdenek.

Sufni GSM esetén örülja ha elállás esetén egyáltalán visszaadják a pénzt.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#147) Fall-N válasza gippazoid (#146) üzenetére


Fall-N
veterán

Így van. Még jó hogy nemrég volt erről szó az Apple szervizek változásai miatt. Ott is tanulságos beleolvasni a kommentekbe.

Régen még az okostelefonok előtti korszakban én is vettem egy Motorola V3i-t sufni helyen. Szívtam én is vele. Akkor divat volt Szerbiában szereltetni. Ott taknyoltak vele 3x, utána el is adtam a fenébe.

(#148) gippazoid válasza Fall-N (#147) üzenetére


gippazoid
senior tag

Nekem volt szerencsém hivatásosként sz.pni vele...
A ragasztott billentyűzet nyákot nagyon bírtam benne... Ha nem nyomtalanul kaparta le az ember a régi ragasztó maradványait akkor nem volt meg a rendes, rugalmas nyomásérzete a gombnak az új nyákon. Ott bizony tizedmilliméterek is számítottak. Meg imádtam az üveg kijelzőablakot a külső kijelzőn. Az is szeretett törni.

Gippazoid Novelties Inc.

(#149) batai15 válasza atike (#142) üzenetére


batai15
félisten

És ez mióta is probléma ? :U

(#150) hroberto válasza gippazoid (#146) üzenetére


hroberto
veterán

Azért ne általánosíts! GSM és GSM bolt között jelentős különbségek vannak. Garancia tekintetében is.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.