Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Hát ha ők valóban visszatértek a gyökerekhez, és normális rally lesz végre jó irányítással+ kidobják a Ken Block féle parasztvakítós szarságot akkor én meg visszatérek a vásárlók közé :) :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Lehet választani hogy gamer (gondolom ez hasonlít a régi Dirt irányításra) és szimuláció mód között :C [link]

[ Szerkesztve ]

(#3) Viper26 válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hmm ez jót jelent. :)

Pixel 7 | FR955

(#4) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Ez a király! Sár, piszok, kosz minden mennyiségben!
A törés azért a videóban nem az igazi :/ Remélem változni fog.
Jó lenne egy ilyen GTA 4 szerű törésmodell! Na az volt az igazi! :R

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#5) cyberkind válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


cyberkind
félisten

Ideje volt már, én csak ezt hiányoltam a Dirt Rally-ból ha már levették Steam-ről az elsőt ami a legjobb volt. :(((

Paranormal Cocktivity

(#6) ledgeri válasza Enigma1945 (#4) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha a GTAs törésmodel az etalonod, ajánlom kipróbálni/megnézni az LFS-ét, és a BeamNG-jét!!!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) maputo válasza cyberkind (#5) üzenetére


maputo
tag

Nemrég elővettem újra a Dirt 1-et, és a rally pályák stílusa (változatosság, hossz, nem ugyanaz ismétlődik, messze el lehet látni) nagyon emlékeztetett a Dirt Rally-éra. Nem is értem, hogy ehhez képest hogy sikerült a 2-3-ban így visszalépni. Kár, hogy az irányítás és a fizika valami botrányosan gyenge, leginkább egy madzagon húzott téglához hasonlítható.

(#8) Enigma1945 válasza ledgeri (#6) üzenetére


Enigma1945
őstag

Haver hát ez nagyon durva. Nem is hittem volna, hogy van ilyen is!

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#9) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A második videó minősége botrányosan fos, de még ebből az ocsmány képminőségből is kivehető ,hogy elég ronda lesz a játék. Vagy lehet, hogy konzolon mutatták be? ;]
Az tetszik, hogy az autó testreszabásánál visszahozták a Dirt 2 stílusát. Ez már csak jobb lehet, mint a 3. rész, leszámítva a 10 éves grafikus motort.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#10) mrichard95


mrichard95
újonc

Senki nem hallott még a Dirt Rally-ról? :Y

(#11) csakany2001


csakany2001
senior tag

Remélhetőleg most egy jó DiRT-t tesznek le az asztalra, én is elővettem az első részt és újra kipörgettem.
Valahogy jobb a hangulata és a játékélménye mint a 2-nek és a 3-nak, engem egyszerűen nem tud meggyőzni se a gymkhana, se a változatlan szakaszok.A Rally-t még nem próbáltam, de annak is hamarosan eljön az ideje.(bár nálam torony magasan még mindig a CMR2 és a 2005 vezet)

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#12) wolfman


wolfman
veterán

a videó minősége fos, de nekem ez alapján az jött át, hogy Dirt Rally szinten van, ami 0 előrelépés. Remélem a jövőben ha jó minőségű videók is megjelennek, kiderül, hogy nincs igazam.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) Kamikazeman válasza csakany2001 (#11) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

A Colin Mcrae 2 nekem is örök etalon. Ha valaki tud hasonlóan jót, ne tartsa magában! Minden játékban azt az élményt keresem,.....de nem találom. Mondjuk csak néhányat próbáltam ki, de kidobott pénz volt, így abbahagytam a rally-s játékok értelmetlen vásárlását, gondolván, hogy nincs "utód" XBox 360-on. :O

(#14) ledgeri válasza Enigma1945 (#8) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akkor megvolat a mai jócselekedetem :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15) PuMbA válasza wolfman (#12) üzenetére


PuMbA
titán

Nincs mese, mennie kell konzolon ugyanúgy atomstabil 60fps-sel, mint a DiRT Rally :) Ez már mutatta, hogy grafikai ugrásra ne számítsunk, bár nekem nincs bajom vele. A fizikát javították, egy szimulátorban ez a legfontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#16) BiP válasza huskydog17 (#9) üzenetére


BiP
nagyúr

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én látom úgy, hogy ez bizony a Dirt Rally után ez kőkemény visszalépés.

(#6) ledgeri: LFS nekem uncsi volt. Nem vagyok nagy szimulátoros, így csak az ingyenes próbáltam ezer éve, egy idő után elfogyott a szufla. Nem tudom,az új verziók milyenek.
BeamNG viszont nagyon magasra teszi a lécet törésmodellben, sehol nem láttam még ennyire jót. Igaz, emiatt nehéz is menni vele, de néha előveszem, hogy bohóckodjak egy kört.

[ Szerkesztve ]

(#17) warchef válasza Kamikazeman (#13) üzenetére


warchef
tag

Szerintem a Richard Burns Rally volt a legjobb ebben a kategóriában, úgy emlékszem, hogy több beállítás volt az autóhoz, mint a Colin Mcraeben, meg mintha a fizikája is jobb lett volna. (Én viszonylag keveset játszottam vele, rallyőrült kollegák mondták, hogy milyen csúcsszuper.)

"Maga olyan nagy állat, hogy vadászni kellene" by Rejtő

(#18) BiP válasza warchef (#17) üzenetére


BiP
nagyúr

Szimulátorosok az egekig magasztalják.
Nekem a Dirt1 jött be nagyon, régiek közül meg a Rally Championship 2000. Imádtam.

(#19) wolfman válasza Kamikazeman (#13) üzenetére


wolfman
veterán

Szintén CMR 2.0 az etalon. Hasonló kellene részletgazdag grafikával, aztán had szóljon!
AZ volt benne rendhagyó, hogy amikor tolattál, utána rögtön előremenetet nyomva kipörgette a kerekeket, farolni lehetett kicsit. Utána jött a 3,4, 5 és ott már úgy oldották meg, hogy hátramenet után lelassít a verda, egyesbe tesz és szépen "lassan" elindulunk. Azóta is talán csak a Dirt3 Gimkhana részében volt a korábbi verzió.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) D.Va válasza b. (#1) üzenetére


D.Va
senior tag

Dirt Rally-ról hallottál már?! :U Mert az pont olyan mint amiről beszéltél...

Nekem speciel bejött a Ken Block-os gymkhana is... Az is remek autós rally-s mókaság szerintem. Nem is értem hogy aki a rally-t szereti, az a gymkhana-t miért nem...

Amúgy a Dirt 4-nél keresve se találhatnál jobb rally játékot. Ugyanaz a (sőt elvileg jobb) szimulátoros fizika, irányítás meglesz benne... és több millió egyedi szakaszt lehet benne generálni... Mi kell ennél még több, jobb?!
Ha ez nem győz meg hogy pénzt adj érte akkor te nem vagy rally rajongó egy cseppet sem... :P

[ Szerkesztve ]

(#21) cyberkind válasza D.Va (#20) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez úgy lenne még jobb ha a WRC is náluk lenne, mert a WRC játékok nem is értem minek léteznek ilyen formában. :D

Paranormal Cocktivity

(#22) D.Va válasza cyberkind (#21) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát nem tudom... így is van elég jó verda a játékban... nekem ezek a mai kis egér méretű wrc autók nem igazán jönnek be, nekem nem hiányzik a wrc a Dirt-ből...
A Codemasters azért nem él a wrc licenc-el mert túlságosan megkötné a kezüket a licenc... és akkor csak és kizárólag WRC tartalom lehetne a játékban...
Mert a WRC külön wrc-only játékot kér, ez elvileg a saját promózásuk, egy hivatalos játék... abban semmi más nem szerepelhet...

Egyébként nem olyan rossz a WRC 5-6 sem..., sőt a WRC 6 kifejezetten jó... Kell pár óra megszokni, de utána nagyon lehet élvezni! Én kormánnyal tolom belső nézetben, így nagyon jó...!
De kontrollerrel, segítségeket bekapcsolva külső nézetben tényleg gáznak tűnik... Aki úgy próbálta csak, nem csodálom hogy lehúzza a játékot (Pl a Gamepod teszt)
De kormánnyal, PC-n belső nézetben nekem eléggé adja! :))

(#23) D.Va válasza BiP (#18) üzenetére


D.Va
senior tag

Rally Championship 2000-t a Richard Burns-t is készítő csapat készítette... Nagyon tehetséges és tapasztalt brigád volt, nem tudom miért tűntek el a süllyesztőben... Pedig A Richard Burns biztos nem fogyott annyira rosszul...

(#24) BiP válasza D.Va (#23) üzenetére


BiP
nagyúr

Biztos vagy te ebben? Nekem nem rémlik kapcsolt a két stúdió között

A RBR fejlesztője csinálta korábban a Rally Chamionship Xtreme-et, de az egy másik játék.

(#25) csakany2001 válasza BiP (#24) üzenetére


csakany2001
senior tag

Az Xtreme tudtommal a Mobil 1 Rally Championship(más néven 2000) folytatása, az RBR-t és az Xtreme-t valóban a Warthog fejlesztette.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#26) BiP válasza csakany2001 (#25) üzenetére


BiP
nagyúr

Folytatásnak hívják, én is így ovlastam most, bár emlékeim szerint tök máshogy nézett ki a 2 játék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.