Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Ennek örülnék az S10-re is, de tisztában vagyok vele, hogy esélytelen.

(#2) papi77


papi77
addikt

S22 re be is futott!

Az első: NOKIA 1611

(#3) GreatL


GreatL
őstag

S22+ most települ... ocsmány széleseket fotózott a hétvégén. Remélem a főkamerán kívül a másik kettő is használható lesz ezentúl. Ilyenkor csináltok új kameratesztet?

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro | Canon R8

(#4) odani


odani
tag

Csillagfotós hyperlapse. Élni nem lehet nélküle. Miért nem a UI-t reszelik inkább, hogy pl. aki MIUI-ról tér át, ne visszalépésnek élje meg a váltást? :U (true story)

(#5) Curtain válasza odani (#4) üzenetére


Curtain
senior tag

Meg aki oneplus-ról. 8T után az s22+ egy full laggos valami. :F Ez az első samsungom de ebben hatalmas csalódás számomra.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6) klaya86 válasza odani (#4) üzenetére


klaya86
senior tag

Miben visszalépés? Nem kötekedésből kérdezem. Szintén miuiról váltottam. Tény, hogy más a one ui, de semmi hátrányt nem érzek. Sőt. Minden megy hiba mentesen, mindenféle mókolás nélkül. Nem kell a 10. almenüben is állítgatnom semmit pl hogy reklám mentes legyen mindenhol, értesítéseket megkapjam stb..

(#7) dolon75 válasza odani (#4) üzenetére


dolon75
aktív tag

Valószínűleg teljesen más csapat felel a UI és a kamera SW fejlesztésért.
Közé nincs egymáshoz a két témának.

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#8) Curtain válasza Curtain (#5) üzenetére


Curtain
senior tag

Nekem is megjött az augusztusi frissítés és mintha jóval kevesebb lagg lenne. Úgy néz ki ezen is javítottak valamit végre.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#9) doooo válasza odani (#4) üzenetére


doooo
veterán

Nehezen hihető sztori. Nagyon nehezen. (Lehet mást preferálni, teljesen elfogadható, de visszalépésként, a lehető legobjektívebben nézve, gyakorlatilag lehetetlen megélni. Pláne a MIUI-ról.)

(#10) Ricardo válasza odani (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

Miben visszalépés?
Engem is érdekel.
Én egy Pocophone F1, Redmi note 9 pro, Mi 9 SE trió után fogtam a kezembe az S10-et. Ezt használom most is.
A redmi Note 9 kameralencse porosodását leszámítva, nem volt bajom egyikkel sem.

(#11) MarciKING24 válasza odani (#4) üzenetére


MarciKING24
tag

Mi11ről mentem 21Ura (most feleségemé) aztán 22Ura. Nem tudom hogy sikerült megélned a visszalépést de nagyon nagyon nagyon nehezen hihető.... :F

Straight outta Compton

(#12) GreatL


GreatL
őstag

Nincs semmiféle visszalépés. Mi 3, Redmi 4 Pro és Mi 9 után váltottam. Sajnos mindegyik kacat problémás volt, a miui nem szorzott, nem osztott már rajtuk.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro | Canon R8

(#13) beno52


beno52
tag

Épp ideje volt egy javításnak.. Remélem tényleg ér is majd valamit.
Első S22U a dobozból kivéve lencse hibás volt.
A másodiknak fókusz problémái voltak/vannak, de ezt már cserélni vagy javítani sem voltak hajlandóak.

Azért az elég gáz, hogy főkamerákat összehasonlítva az S10e-vel jobb képeket tudtam lőni, mint az újjal.

(#14) Shyciii válasza odani (#4) üzenetére


Shyciii
veterán

odani

Áruld már el, hogy mi az a hátrány? Nekem volt/van mindkettő, és azonkívűl hogy a MIUI egy okádék kinézető UI, és tele van értelmetlen feature-el, azonkívűl nem érzem azt a "hátrányt" Samsung esetén.

Menyasszony

Én Oneplus 7T Pro-ról váltottam Samsung Note 10-esre, és hálistennek semmilyen lag-ot nem tapasztalok, úgyhogy én jól jártam :) De ahogy olvastam az S22-esekkel valami nagyon nem stimmel (valszeg az Exynos proci miatt)

beno52

Olyan nincs, hogy nem akarják sem javítani, sem cserélni. Hivatalos forrásból vetted, vagy bolti garanciás?

[ Szerkesztve ]

(#15) Roland861010 válasza papi77 (#2) üzenetére


Roland861010
addikt

Helló,
Mi a biztonsági frissítés dátuma?
Nekem s21 Fe-n már egy ideje augusztusi..

Akkor ezt külön reszelték ezek szerint.

(#16) Curtain válasza Shyciii (#14) üzenetére


Curtain
senior tag

A legnagyobb baj szerintem az amd gpu. Nem véletlen hogy a következő szériában már snapdragon lesz minden régióban.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#17) Shyciii válasza Curtain (#16) üzenetére


Shyciii
veterán

Lehet, mert ilyen lagok nincsnek a 3 éves Samsung Note 10 Exynos verziójában, és abban Mali GPU van.

(#18) GreatL válasza Shyciii (#14) üzenetére


GreatL
őstag

Nincsen semmi gond. Induláskor mind az Exynos, mind a Snapdragon procis akadozott, mert rossz volt a szoftver. Áprilisra teljesen megjavították úgy, hogy már a köztes javításokkal is jobb lett a helyzet valamivel.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro | Canon R8

(#19) Curtain válasza GreatL (#18) üzenetére


Curtain
senior tag

Hát nem tudom hogy használsz e a 22-es szériából mobilt de egy középkategóriás mobil fluidabb mint a 22+-om jelenleg.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#20) #95462144 válasza Curtain (#19) üzenetére


#95462144
törölt tag

Megfelezted az animációs skálákat? Rengeteget javíthat a helyzeten sőt... Ahogy nézem az új UI is ezt fogja tenni csak már alapból, de lehet az valami 0,75 hibrid megoldás lesz.

(#21) Curtain válasza #95462144 (#20) üzenetére


Curtain
senior tag

Jah hogy meg kéne feleznem egy ilyen kategóriás mobilon hogy ne laggoljon? :F Ez már rég rossz, a másik meg nem hinném hogy ez javítana azon hogy egy adott alkalmazáson belül ha görgetek ne akadozzon.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#22) #95462144 válasza Curtain (#21) üzenetére


#95462144
törölt tag

Én mindegyiken megfelezem legyen szó bármilyen kategóriás mobilról, akkor is, ha nem tapasztalok laggot. Én csak segíteni próbáltam, ha nem akarod kipróbálni mert nem hiszed, hogy segít, akkor ne tedd szíved joga, mint ahogy az is, hogy minden topikot ezzel sírsz tele a segítségre meg így reagálsz. Akkor használd egészséggel úgy ahogy van. ;)

(#23) Curtain válasza #95462144 (#22) üzenetére


Curtain
senior tag

Kipróbálom köszönöm! Nem azért írtam! Örülök minden segítségnek és tanácsnak :R

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#24) Skfpo válasza #95462144 (#20) üzenetére


Skfpo
lelkes újonc

Szia! Szeretném megkérdezni, hogy miként lehet megfelezni sz animációs skálákat? Én csak a kikapcsolás funkciót találtam meg. Előre is köszi a segítséget

(#25) dolon75


dolon75
aktív tag

hogy lehet ellenőrizni, hogy felment ez a frissítés?

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#26) #95462144 válasza Skfpo (#24) üzenetére


#95462144
törölt tag

Beállítások, telefon névjegye, szoftver adatai és a "build szám"-ot nyomkodod addig ameddig fejlesztővé nem válsz kéri a pin kódot, utána vissza a beállításokra és megjelenik a fejlesztői opciók azt megnyitod és megkeresed a 3 animációs áttünést és vedd le 0,5-re.

#25dolon75:
Megnyitod a kamerát, beállítások és a kamera névjegyét válaszd ki és kiírja vagy frissítheted manuálisan vagy már frissítve van.

[ Szerkesztve ]

(#27) Skfpo válasza #95462144 (#26) üzenetére


Skfpo
lelkes újonc

Hálásan köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.