Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Szép lett, az esős képekben sokkal több az élet így. :K
Teljesítmény szempontból okoz valamit, ha telepítem? (Még sosem használtam modokat.)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Kovbob válasza elithun (#1) üzenetére


Kovbob
senior tag

Maga a VisualV az tapasztalatom szerint nem vesz le az fsp-ből, a Reshade az tud lecsípni az fps-ből, főleg mikor a fényképek kedvért felvettem a játék beállításait és 28 fps-el ment a játék bekapcsolt reshadel, de ha jól állítom be a grafikát, akkor nem esik be 30fps alá. Lényegében nem nyúl olyankor a minimum fps-hez csak a maximumot csökkenti egy kicsivel. Egyébként mindkét mod könnyen eltávolítható ha mégis problémát okoz.

[ Szerkesztve ]

(#3) pomorski


pomorski
őstag

Gyönyörű!

(#4) elithun válasza Kovbob (#2) üzenetére


elithun
őstag

Akkor mindenképp kipróbálom, nekem szerencsére fut mozdulatlan 60FPS-el, remélem ezzel együtt is úgy lesz :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5) Kovbob válasza elithun (#4) üzenetére


Kovbob
senior tag

Ha véletlenül mégse, akkor a Reshaden belül kikapcsolod az Ambient Lightot és úgy biztos meg lesz :) Arra figyelj, hogy akkor a VisualV-ot külön a mods mappába telepítsd és akkor eltávolítható lesz majd.

[ Szerkesztve ]

(#6) erik88


erik88
aktív tag

Ezt gyári lemezes/aktivaló kódos játekon is mukodik ?

(#7) Kovbob válasza erik88 (#6) üzenetére


Kovbob
senior tag

Nálam azon működik :) Már ha arra gondolsz, hogy eredetivel. Ennek mindegynek kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#8) erik88 válasza Kovbob (#7) üzenetére


erik88
aktív tag

Igen eredeti játékra gondoltam. :) Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#9) Kovbob válasza erik88 (#8) üzenetére


Kovbob
senior tag

Nincs mit. :)

(#10) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

valami egyszerűen telepíthető, exés car pack nincsen véletlenül még hozzá? egyesével elég idegtépő bepakolgatni, sokszor nem is működik hiába cserélem ki OpenIV-el

(#11) Kovbob válasza DiamondBack (#10) üzenetére


Kovbob
senior tag

Ebben nem tudok segíteni a kocsikat nem moddoltam a játékban. De a régi részeknél engem is idegesített, hogy egyesével kellett pakolgatni a kocsikat.

Szerk: Ezt lehet telepíteni könnyen az OpenIV-el elvileg, kérdés ez érdekel-e :)

[ Szerkesztve ]

(#12) DiamondBack válasza Kovbob (#11) üzenetére


DiamondBack
senior tag

IV-nél ezt használtam nagyon tetszett, szinte az összes kocsit lecserélte a valóságban létező megfelelőjére, ilyesmit még nem láttam V-höz. De ezt kipróbálom, köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.