Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nebulo


nebulo
tag

Kíváncsi vagyok, hogy fog majd futni az új vasakon? Az előző generáción elég nyeglén ment a játék, főleg annak tekintetében, hogy, hogy nézett ki... Indokolatlannak éreztem az adott látvány mellett a teljesítményt...

(#2) szupermacs


szupermacs
veterán

A negyedik résztől számomra hallot a sorozat. Az Operation Raccoon City nagyon tetszett, mert más szemszögből mutatta be a RE világát és eseményeit, de az optimalizáció miatt kuka lett az is. :( Ennyire jó lenne ez az ötödik rész, hogy megveszik az új konzolokra? Számomra felfoghatatlan. :F

(#3) james001 válasza szupermacs (#2) üzenetére


james001
veterán

Nekem az a felfoghatatlan hogy a 6-ot is kiadták PS4-re,és azt is vannak akik megveszik :W
Az 5 amúgy nem volt a legjobb,de nem volt olyan rossz se szerintem. De persze látszódott rajta hogy már nem Shinji keze van a dologban,illetve hogy már egy akciójáték műfaj felé terelik a sorozatot...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4) szupermacs válasza james001 (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

A negyedik is inkább egy akció volt. Nem tetszik már amivé most lett.

(#5) james001 válasza szupermacs (#4) üzenetére


james001
veterán

Igaz,de amit most művelnek a sorozattal az már nevetséges. Ez az Umbrella Corps is sírva röhögős komolyan. :N
A 2 Remake-re leszek kíváncsi,már ha egyszer mutatnak már valamit róla,mert eddig csak annyit mondtak hogy "készül" azt csókolom :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) szupermacs válasza james001 (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Én az UC-ra kíváncsi vagyok, de nagyon gyenge a gépem hozzá. Tetszenek azok, amik nem a sorozat folytatásai és más szemszögből akarják bemutatni a játék világát. Sok potenciált látok ezekben.
Régebben láttam a RE Survivor(?) játékból videókat még PS2-n, az is érdekes volt. Nem tudom, hogy az eredeti sztorit hova lehetne folytatni. A zombik érdekesek voltak, de a mutáns űrlény-szerű fertőzöttektől már kiakadtam. És a náthásoktól is a 4-ben.
Remake meg... meg! A feeling a grafikájában volt régen. :DDD

(#7) james001 válasza szupermacs (#6) üzenetére


james001
veterán

Na neked semmi se jó :DDD Ha már olyan feeling-es lesz mint az 1. rész remake-je,akkor jöhet.
Az UC meg egy ötlettelen multis lövölde,Resi köntösben. Vagyis inkább Operation Racoon City köntösben,ami még rosszabb. X+1 ilyen multis lövölde van már,amik ráadásul még szebbek és jobbak is,már videók alapján látszódik az UC-n hogy mennyire egy sz*rkupac az egész :( Szerintem a készítők is látják ezt,ezért sincs a címben a Resident Evil logó :D

RE Survivor meg asszem az első House of the Dead stílusú lövölde volt,nem játszottam még vele de videók alapján biztos fun lehet pisztoly kontrollerrel valami árkádgépen :D Az Umbrella és Darkside Chronicles is biztos jó lehet,azok is hasonlók,csak Wii meg PS3-on jöttek ki elvileg.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8) szupermacs válasza james001 (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

De vannak benne ZOMBIK!!!44!!4!444nÉGy :DDD
Mai napig jönnek ki a tucat zombis túlélő játékok, Dunát lehet rekeszteni velük, mégis jönnek. Ajtóstul.
Én azért kíváncsi lennék erre a lövöldére. :B

HotD. Ó mennyi szép emlék. Akárhol láttam árkád termeket, mindig bementem ismerősökkel lövöldözni egy kicsit. PC-n végigtoltam az első 3 részt, sajnálom, hogy csak konzolon (Wii) adtak ki valami újabb részt. Ha most nem nézzük a gépelős verziót Steamen. Az viccnek tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#9) james001 válasza szupermacs (#8) üzenetére


james001
veterán

Igen az Overkill volt az utolsó HotD ha minden igaz. PS3-on játszottam vele,baromi jó volt,vicces meg minden :) Kicsit viszont már ilyen Rodriguez stílusú horror-vígjáték volt inkább.
Ez az írós verzió meg sírva röhögős,nagyon nagy ötlet bárki is találta ki :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) szupermacs válasza james001 (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Az írós nekem nagyon nem jött be. :( Sajnos nincs konzolom, nem tudtam kipróbálni. De 576-ban sokszor szemeztem a dobozával. :DDD Nagyon kis csini volt.
Ha egyszer gazdag leszek, beszerzek egy árkád gépet.

(#11) negyedes


negyedes
addikt

RE Revelation 2 jatszottam, az atjott, bar mar a reboot-ot varom.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#12) Jakesz válasza nebulo (#1) üzenetére


Jakesz
őstag

Nyilván 1080p/60fps-sel. Nem kicsit lenne gáz, ha egy 7 éves remastered cím nem futna így.

(#13) rdt89


rdt89
addikt

Most ennyi lesz a divat? Hozzák ki a felturbózott grafikai játékokat? Nem, hogy elkezdenék az új generáció adta plusz lehetőségeket és játékokat szórni...

(#14) szupermacs válasza rdt89 (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

Azért egy Lula 3D Remaster-t sokan megnéznénk.

(#15) rdt89 válasza szupermacs (#14) üzenetére


rdt89
addikt

Jó azért vannak klasszikusok. :)

(#16) Memora


Memora
senior tag

Én nagyon jól szórakoztam a klasszikus első és az akció orientált második trilógián is (a közvélekedéssel ellentétben mindegyikben vannak félelmetes helyszínek és epizódok), mindet nagyon jó játéknak tartom (+ CODE Veronica, Revelations 1-2 sem volt rossz, a Zero viszont még hátra van).
De azt nem értem, ilyen relatíve fiatal játékoknál mi értelme a remaster kiadásoknak? A pénzen kívül persze...

Fancy quote placeholder

(#17) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah akkor lehet lincselni.
Nekem a 4 és az 5 a kedvenceim és várom is őket :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Jakesz válasza Memora (#16) üzenetére


Jakesz
őstag

A kiadó/fejlesztő részéről a pénzen kívül nincs más értelme kiadni őket (ez az új játékokra is igaz, még a legjobbakra is, csak ott megvan az igényesség, és a "ha már dolgozunk, akkor jó munkát adjunk ki a kezünk közül" elv). Játékos szemszögből meg akkor jók ezek a remastered címek, ha valaki az előző generáción kimaradt ezekből, és most pótolhatja őket.

(#19) szupermacs válasza Sirandrish (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

Akinek Zelda van a képén, azon nem csodálkozunk. ;] :P

(#20) Sirandrish válasza szupermacs (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez legalább két okból is nagyon vicces volt :D :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.