Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Lehet kritizálni, javítani, fújogni, gratulálni, dícsérni! Flémet kerüljük ha lehet! Építő jellegű kritikát szívesen veszek!

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

Végül jól választott, csak nem jó infó alapján :))

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) Samus


Samus
addikt

Hogy őszinte legyek, én is az elsőt választottam volna. Igaz, gyengébb a CPU, de erősebb a VGA. A C2D-t meg mindenki tuningolja, csak egy hűtőcsere kell, és egy új alaplap, mert szerintem valami hihetetlen minőségű lehet benne...

Bár tény, hogy aki itt vásárol gépet, azt az ilyenek nem nagyon érdeklik. De ez a vistás beszólás nagy lehetett, kár, hogy nem hallottam :D Én tuti elröhögtem volna magam.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) JuliusCaesar válasza Samus (#3) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Igazából mindkét konfiguráció rossz választás, de ettől függetlenül (én MM-ben sose vennék előre szerelt gépet), d eigazából a választás szempontjára akartam fektetni a hangsúlyt. Ettől függetlenül igazad van :K

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#5) lorenzen válasza JuliusCaesar (#1) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Helyesen döntött a fiú, de ez inkább a véletlen műve.
A 8400GS vélhetően integrált kártya. Játékra kevésbé alkalmas.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#6) ollie


ollie
MODERÁTOR

Pedig itt tényleg a Vistas konfig a jobb a vga miatt, méghozzá sokkal. Szóval nem tévedett, bár az ok teljesen más volt.

Ráadásul a két proci között nem is igen lehet észrevenni különbséget ilyen kis órajel eltérés esetén.

[ Szerkesztve ]

***

(#7) madstunt


madstunt
addikt

Dilettanizmus 4ever:DDD

(#8) ttower válasza ollie (#6) üzenetére


ttower
aktív tag

én már kaptam meg hogy szar a gépem mert csak 2,6-os a másik meg 3,2es. csak azt nem nézte hogy a 3,2-es egy p4 ez meg egy i7.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#9) JuliusCaesar válasza ttower (#8) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Gyakori szindróma. Gigahertz számít, más nem. VGAn meg a VRAM.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#10) Thunderzolee válasza ttower (#8) üzenetére

LOL :C

Áhh, az ilyenekenek nem is lehet elmagyarázni, h mi a különbség a ~3GHz-es pénégyes, és az újabb architektúrák között.

Ez kábé olyan, mint a 128GB-os SSD vs. 750GB-os 5400-es RPM-ű silent eco green rendszer-merevlemez (C meghajtó) közti különbség. :U

JuliusCaesar:
Lehet a 9800GT-n is 1GB DDR2 volt.. :DDD (Grátiszban.) :o

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) mexicanraven válasza ttower (#8) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

:O :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#12) JuliusCaesar válasza Thunderzolee (#10) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Lehet, csak annyi volt kiírva hogy invidia dzsiforsz 9800 dzsití. De hát ha visztás akkor mindegy hogy 512 tuning GDDR3 vagy 1 gb DDR2, nem?

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#13) Móci


Móci
addikt

Szart nem vett, de a lényeg tiszta. Sok az ilyen 'megvesszük kilóra' vagy 'azéme' vásárló sajnos.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Igaza volt emós barátunknak, a Vistás tényleg jobb...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#15) Thunderzolee válasza Dr. Romano (#14) üzenetére

De csak azért, mert neonok is voltak benne, nem? ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Erről most eszembe is jutott egy történet. EW-ben jártam jó pár éve, s figyelmes lettem egy eladó-vevő párbeszédre. Öreg nénike kis nyugdíjából számítógép vásárlásra adta a fejét. Megkérdezte tőle az eladó mégis miben gondolkodik. Legyen benne CSET :Y Leleményes barátunk arrébb is kísérte: itt egy komolyabb 3xx.xxx Ft-ért.

(#17) localhost


localhost
Közösségépítő

Mint több éve kereskedelemben dolgozó, én egy kissé konszolidáltabban látom ezt!

Nem lehet mindenki minden tudás birtokában, ő az általa tudottak szerint a lehető legjobban vásárolt!
Mint amikor autót veszünk, lehet, hogy ugyanígy kinevetne a kereskedő, mert te csak a lóerőt meg a színét nézed, Ő meg a futómű felfüggesztése alapján tud egyet s mást a kocsiról.
Párizsit veszel? Oszt' a boltos meg jót kuncog a hátad mögött, mert tud valamit, amit te nem ?
Vagy cserepes virágot? A Virágboltos mert somolyog, mert a virág amit választottál sokkal inkább hajlamos a tetvesedésre mint az a másik ott?
Példálózhatnék!

Ráadásul az én hasonlataimban a boltos neveti ki a vevőt, pedig az eredeti történetben a boltban vásárló másik vásárló tudott olyanról amiről az emos nem. No és? Megverte Őt már így is az Isten!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) JuliusCaesar válasza localhost (#17) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Igen, de autót 20 évre veszel, gépet nem. A tengely-felfüggesztés kicsit bonyolultabb, mint megnézni a prociról meg a VGA-ról 3 speckót. De persze, lehet csak nekem.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#19) localhost válasza JuliusCaesar (#18) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez a 20 év érdekes érv :) - FAIL :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Ezért mondom én , hogy egy rendes jól kigondolt pc üzletnek a mai napig van piaca. Ha minden vevőhöz úgy állsz hozzá, hogy nem vered át és megpróbálod az igényeinek megfelelő kínálatot nyújtani és nem lehúzod akkor sztem ezt egy idő után értékelni fogják és jó híred lesz a piacon. Főként akkor ha a hozzá nem értőkre rászánsz 10-15 percet és megosztod velük az általad birtokolt tudást persze csak nagy vonalakban, hogy értse ő is.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.