Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát azért nem kevés időt kértek maguknak a Naughty Dognál, csak egy laza másfél évet, mert én viszont azt olvastam hogy 2016 Autumn a megjelenés. Az ide másfél év :DDD

All→M8

(#2) Segal


Segal
veterán

Manapság divat lett a játékmegjelenés eltolása...
Szerintem még ma kikerül ide is (ideje lenne...) hogy a Project Cars játékot is eltolták bő 1 hónappal és előre félek attól a gondolattól hogy márciusba befut még egy GTA V halasztás csak nehogy kimaradjanak már az új trendből.
Igérgetés persze mindenhol van hogy csak miattunk és milyen fantasztikus extrákat fogunk kapni ha megjelenik de mindannyian tudjuk hogy szó sincs erről ugyanúgy mindegyikbe lesz hiba meg millió fizetős dlc is lesz utánnuk...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) BiP válasza Segal (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

GTA V már most csúszott áprilisra, szóval bármi lehet.

(#4) satz18


satz18
őstag

Na akkor még bőven ráérek PS4-et venni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) james001 válasza Segal (#2) üzenetére


james001
veterán

Naughty Dog-ban eddig nem csalódtunk,a The Last of Us is csúszott még anno és egy baromi jó játékot kaptunk. Tőlük el tudom hinni hogy nem azért csúsznak mert még sehol nem tartanak hanem mert addig csiszolják amíg egy szinte már tökéletes játékot nem kapunk.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) olbaidhun válasza james001 (#5) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1

idén passzolom a ps4-et, max ha jön egy új god of war

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#7) Logen88


Logen88
aktív tag

Elég komoly halasztás, a legjobban várt címek csúsznak a legtöbbet, először az Arkham Knight, most meg ez. :(

The Last of Us is a masterpiece.

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez várható volt szerintem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) melega


melega
őstag

Elő is rendeltem a Konzolvilágtól, város.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.