Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Tehát SD+1gb RAM? Nem lesz rossz. és végre egy qwerty ami be is jön.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) eeXaa


eeXaa
addikt

...soha töbet htc-t :((

(#3) DemonDani


DemonDani
addikt

reméljük rendes nyitó mechanikát kap...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4) Cyberpunk válasza DemonDani (#3) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezt én is remélem :D Desire Z-s kalandjukat akkor talán elfelejtjük.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) Samus


Samus
addikt

Vicces a napocska felett az a Paint szerű "aláírás" :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) #71321344 válasza Samus (#5) üzenetére


#71321344
törölt tag

Az nekem is szemet szúrt:)

eeaa: mi a para?

(#7) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Vajon ebben lesz már hdmi, mint a nagytestvérében? :U :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) eeXaa válasza #71321344 (#6) üzenetére


eeXaa
addikt

egyszerüen nem müködik,ahogy az elvárható lenne. pl. netezés közben elérhetetlen vagyok. a hangminőség kritiknán aluli, az mp3 hangmiősége fapados.. hívás közben megszakít.....! dock stationok-zéró felhozatal, ill. 1 de az is fapados.... enyit a htc-ről... ja. desire-m van 2.2-vel.. nem kennék mident az os-re..

[ Szerkesztve ]

(#9) skajwa válasza DemonDani (#3) üzenetére


skajwa
senior tag

+1 :R

[ Szerkesztve ]

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#10) geri|


geri|
aktív tag

jobb lenne qwerty nélkül szerintem

LiveStrong

(#11) RandomGosu válasza geri| (#10) üzenetére


RandomGosu
senior tag

szerintem pedig így sokkal jobb, szvsz a qwerty nagyon hasznos nagyon sok helyzetben.

(#12) Straw válasza eeXaa (#8) üzenetére


Straw
senior tag

egy részt nem akarom védeni a htc-t mert vannak hibáik, a supportot nem mondanám éppen 5*-osnak de amiket írsz, az alapján én már rég visszavittem volna a telót, ha pedig neked vannak ekkora elvárásaid akkor sosem fogsz olyan telefont találni amibe ne tudnál valahol belekötni.
Asztali dock station meg akad azért, csak keresni kéne:
http://mobilarena.hu/hir/tartozekblog_brando_bolcsok_desire_tulajoknak.html

[ Szerkesztve ]

42

(#13) plus44


plus44
veterán

Azért ez már elég komoly kis eszköz!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) leviske válasza Samus (#5) üzenetére


leviske
veterán

Én is ezen akadtam meg. :DDD

(#15) #06658560


#06658560
törölt tag

A designerek kimenőt kaptak, s a takarító nyolc éves kisfia tervezte?

(#16) eeXaa válasza Straw (#12) üzenetére


eeXaa
addikt

....ja, ....hát kb. ennyi a felhozatal... nekem is ezek közül van egy, az meg abszolute nem
vigasztal, hogy piros szinben is lehet kapni... de szerintem nem teszem magasra az elvárásomat 2010 ben ha szeretnék egy audios dokkolót, egy csúcskészülékhez.....
...

(#17) eeXaa válasza eeXaa (#16) üzenetére


eeXaa
addikt

....ha meg visszavinném a telefont, mondván, hogy néha ezt csinálja, néha azt, akkor azt mondanák, hogy bocs, dehát ez ilyen, nem te vagy az első, aki elvárja,hogy kifogástalanul müködjön a készüléke... arról meg ugye nem is beszélek, hogy egy napot sem bir ki az aksi...

(#18) Straw válasza eeXaa (#17) üzenetére


Straw
senior tag

Nekem van egy haverom aki kb5* ször vitte vissza anno a SE-ját mert nem olyan volt a kamera képe amilyet ő akart, mi csak nevettünk rajta, mert többet volt szerízben a telefon mint nála, de addig járkált vele vissza amíg valami csináltak és tényleg észrevehetően jobb lett a képe. Szóval szerintem egy próbát megér.

42

(#19) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Nem rossz, de csak a fizikai billentyűzet megléte miatt nem váltanám le az EVO 4G-m ;)
Egyébként a design közel sem annyira tetszetős mint pl a Motorola Milestone 2 esetében. (hamár fizikai qwerty)
Egyébként, ha hardwerben tudja azt amit a sima EVO 4G, akkor arra bizony panasz nem lehet!
Részemről jöhet a Htc, nincs vele bajom, de a többieket sem vetem meg...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.