Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) woros


woros
őstag

Sosem felejtem el azt az időszakot, amit akkor, a WoW-al átéltem. Már a BETA verzióban is részt vettem és amikor végre megjelent... katarzis, extázis stb. volt az embereken, köztük rajtam is. Olyan élményeket adott ez az MMORPG ami akkor felfoghatalan volt. Hónapok kellettek ahhoz, hogy lvl 60-ra felhúzzam a kis ally paladint és micsoda szívások voltak a mount megszerzéséért is. Mennyi farmolás, questelés számukat sem tudom megmondani. Aztán a 40 fős raidek, molten core, blackwing lair, onyxia... ez a 3 voltak a bűvös szavak.. aki jól fel volt öltözve annak a legnehezebb insta Naxxramas is számításba jött. A community halatmas volt, Ventrilon ment a chat, a healernek gyereket kellett fürdetni, addig 15 perc szünet volt stb. Áhh.. napestig sorolhatnám.
Aztán jöttek a kiegészítők, BC meg a WotLK, én a Lich Kinget még 25 főbe levertem és itt véget is ért wowos pályafutásom.

Azóta eltelt 13 év, ahogy írjátok páran, megváltozott minden, köztük én is. Már nem játszom ilyenekkel és nem is akarok. Ami volt elmúlt és sosem lesz újra olyan. Aki esetleg olvassa a régi classic wow guildből a posztot, innen is üdvözlöm.

Bloodscalp - Alliance - Cavalier - DVA aka. Deadly Viper Assassins Guild a classic wow-ból. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.