Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Maranello74


Maranello74
aktív tag

Látom elökerült a htc csapat is. Fent van a htc a dobogón, de nem a tetején!
Hiába a sok lehúzó duma ha az eladások nem támasztják alá, hogy a samu a legnagyobb fos, meg,hogy buzitelefon.
a htc tényleg szép de ilyen picsa kamerával nem rúg labdába. Nem is nagyon veszik ha jól látom.
De végtére is ez egy samu topik, itt csak megvédhetem a kedvencemet?

(#102) Maranello74 válasza Remiel (#100) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Ez igy már jobban hangzik. Látom lenyugodtál!

(#103) spawn21 válasza Maranello74 (#101) üzenetére


spawn21
veterán

Nem Htc csapat, csak olyan emberek, akik szeretik ha flottul megy minden.

Az egy dolog, hogy ezt a htc adja meg. (Nekünk ;) ) de kíváncsiam várom az újabb szériát a Samuból. Igaz nagyon gyorsan szórják az újabb variánsokat. Ami gáz

iPhone 13p

(#104) Csapoati válasza Remiel (#100) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Note 4-et talan mar az uj fodizajner csinalja, aki lehet, hogy mer valtoztatni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105) Maranello74 válasza spawn21 (#103) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Szép az meg egyenletes meg minden de ott a kamera.

(#106) AS


AS
félisten

Most mát azt mondják hogy 4.7 es lesz HD kijelző ful fémből. Logikusabb is lenne hogy olcsóbb fém telo mint kapásból egy s5 verzio.
+
Exynos 5 Octa processor
És 6 mm vékony

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#107) spawn21 válasza Maranello74 (#105) üzenetére


spawn21
veterán

Nem szar az a kamera, hanem csak 4 mp. Ennyi.

iPhone 13p

(#108) AS válasza AS (#106) üzenetére


AS
félisten

Itt is van az összes infó

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#109) HaZse válasza 1697 (#30) üzenetére


HaZse
őstag

Jó lenne, ha visszafognád magad a vidéki jelzővel.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#110) tothmaxy182 válasza Maranello74 (#101) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Megkérdezhetem hány éves vagy? Csak kíváncsiságból.

Minden szavam magánvélemény!

(#111) Maranello74 válasza spawn21 (#107) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Nem írtam, hogy szar. Közepes. Ezért nem elégíti ki minden igényemet.

(#112) Maranello74 válasza tothmaxy182 (#110) üzenetére


Maranello74
aktív tag

40+.Kielégitettelek?

(#113) tothmaxy182 válasza Maranello74 (#112) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nem, de ezt inkább hagyd meg a barátnőmnek... :DDD

Amúgy köszi a választ.

Minden szavam magánvélemény!

(#114) Remiel válasza Maranello74 (#102) üzenetére


Remiel
őstag

Szerintem inkább hallgass... kettőnk közül egyébként te voltál izgatott.

Lehet ám egyébként egy hozzászólásban is több embernek válaszolni, persze ezt csak úgy mondom.

Csapoati hát ez majd kiderül szeptemberben

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#115) Maranello74


Maranello74
aktív tag

Egyébként tényleg nem kell szarozni sem az M8-at sem az S5-öt mert mindkettőnek van hiányossága. Elméletileg a sony a z2 vel megpróbálta egybegyúrni mindenből a legjobbat, de sajnos ott meg a minőség és a szervíz a baj. Egyenlőre nincs tökéletes és valószínűleg nem is lesz. Mindennel kell kompromisszumot kötni, én a htc-vel, lg-vel, sony-val..., almával nem tudok. Ha a Samsung ezt az irányt követi és még külsőre is szépül akkor mégjobban meg leszek elégedve mint eddig.

(#117) Csapoati válasza spawn21 (#107) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Samsung hatlap sem szar, csak muanyag? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#120) HaZse


HaZse
őstag

Nem semmi, amit itt összehordtatok fém vs. műanyag vitában.

Mind a kettőből lehet minőpségit és gagyit gyártani.

Mondok erre személyes páldát.

Gagyi műanyah a sajnsum S1 hátlapja olt számomra gagyi, mert elég jól kopik. (Persze lehet cserélni). Az i5 kezdeti verziója is gagyi volt, mert a fekete szépen kopott.

Minőségi műanyag a samsung galaxy mini-nem van, mert ott a múanyag eléggé vastag. Vagyí a nokia E52, ami a mai napig nálam nem kopott meg.

Nekem speciel teljesen mindegy, hogy fémből, műanyagból vagy miből van. HA jó a fogása és kellemes a külseje, akkor az tetszik.

Jelenleg egy Lumia 1020-at használok, ami ugyebár múanyag. (Kivéve a kamera körüli kőrt).

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#121) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Azt lehet tudni, milyen nehéz lesz?

(#119) Bici: És tényleg. :D

[ Szerkesztve ]

(#123) spawn21 válasza Csapoati (#117) üzenetére


spawn21
veterán

Nem azért, de hogy lehet az, hogy nagyon sokan képesek értékelhető képeket lőni velük? A a kamera minősége nem rossz, csak van akinek kevés a megpixel. De látom ezt nehezen értelmezed, vagy csak strucc politikát folytatsz. :P

iPhone 13p

(#124) Bar1 válasza TechData (#91) üzenetére


Bar1
aktív tag

Az M8-nak vannak nőies vonásai, az M7 a férfias. Az új Galaxy F férfiasabb, markánsabb, mint a korábbi Samsungok, a hajszálvékony káva nagyon szép. 1-2 hónapon belül lehull a lepel, milyen hatást kelt élőben. Ettől függetlenül én inkább a jövő év eleji M9-et várom, remélhetőleg ugyanakkora vagy netán kisebb készülékházban min. 5,2 colos kijelzővel, 8 mpx-es UltraPixel-kamerával, optikai zoommal majdnem egyenértékű zoomal és elől is fém hangszórórácsokkal.

(#125) Csapoati válasza spawn21 (#123) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem azért, de hogy lehet az, hogy az S5 hátlapja sokaknak megfelel? Nem csúszós, nem lakkozott. Nem rossz a minősége, csak műanyag.
:B Remélem átjött a lényeg. Tök ugyanaz a kamerás fikkantás, mint a hátlapos (kivéve az S3 esetében, annak tényleg szar volt).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#126) babkukta válasza Maranello74 (#112) üzenetére


babkukta
senior tag

Elég nehéz eset vagy 40 éves létedre. (csak leírom a félreértés elkerülése végett: ne vedd gúnynak!!). Az egyik dolog, h ennyi idősen már meg kéne érteni, h 5 percen belüli hsz-ekre ott a "szerkesztés" gomb. Ez nem megy neked.
A másik, ennyi idősen már meg kellett volna ismerned a világot/embereket, h nem egyeznek a vélemények. Ezt se nagyon tudod elfogadni.
Mint már leírtam/leírtuk, nem a műanyaggal van baj, de ezt se sikerült megértened.
A fent említett telefonjaid közül egyértelműen látszik a Samsung iránti rajongásod (fanatizmus), így igazából beszélni sincs miről, mert menthetetlen vagy. Kilóra megvett téged a Samsung a semmivel, vagyis a marketinggel. Elhiszem h minden embernek más igényei vannak (mint fent említettem, különbözünk.. tudod), és hogy neked megfelel az S3, S4, S5 meg a többi vacak minőségi, az oké, egészségedre!! Senki nem mondta h vegyél mást! Támogasd csak őket, kit érdekel. Csupán meg kéne érteni, h sok embernek kinyílt a szeme (téged kivéve), miszerint 200 ezerért nem ilyen telefont várnak. A dizájnnal se lenne gond, ha nem heti 2-3 készülék jelenne meg ugyanazzal a formatervvel. Az anyaggal se lenne gond, ha nem minden szegmensben ezt használnák. Mert így ha megnézed, vagy egy sablon dizájn, ami ugyanabból az anyagból és formatervből áll mind az alsó-közép-felső kategóriában, és csak a hardvert cserélgetik. Na ez a baj! De hála Istennek az emberek kezdenek felébredni, te meg maradj csal alvajáró!

Üdvözlettel, Tibi

(#127) TechData válasza Bar1 (#124) üzenetére


TechData
tag

Igen márkán belül (HTC) az M7-es férfiasabb,mint az M8-as. Nekem is az előbbi van ezüstben.
Nem tudom miért szidják a kameráját,mikor gyönyörű képeket készít. Egy telefon kamerájától ne várjatok csúcs minőséget arra ott vannak a tükörreflexes fényképezőgépek.

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#129) galaxys80 válasza 1697 (#128) üzenetére


galaxys80
veterán

És a maradék 20% az milyen?

(#130) Maranello74
Vannak akik imádnak trollkodni. Nem kell velük foglalkozni.
Viszont ne haragudj de te sem vagy jobb.
Úgy védesz egy márkát, mintha a saját gyerekedet bántották volna.

[ Szerkesztve ]

(#130) Maranello74 válasza babkukta (#126) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Te miért irogatsz ide? És te miért személyeskedsz? Ide jöttök Samsungot szidni ésközösen léptek fel ellenem, de kérdem én miért ha egyszer nem ez e ti telefon márkátok. Ez egy samu hír ide samusok jönnek érdeklődni és nem a fikázásotokra kiváncsiak. Én sem rontom a levegőt a htc topikban mert egyszerűen nem érdekel. Mire jó ez az egész? Kioktatni egy olyan valakit aki a kedvenc márkájára kíváncsi a saját topikjában.
Telefböfögitek a sony, alma és egyéb topikokat is?
Miért?

Több millió samus van ezt viszont fogadd el te is/mind buzi, burzsuj, agyatlan, megvezetett, agymosott, vidéki idióta stb? /
ÉBREDJ MÁR FEL!
Igen hibázok a forumszabály betartásban és a helyesírásban is. Majd ezt is megtanulom mint ahogy minden mást is.

[ Szerkesztve ]

(#131) Ck. válasza galaxys80 (#94) üzenetére


Ck.
addikt

Vágj neki az asztal sarkahoz egy Lumiat és egy i5-öt véletlen. Meglatjuk mi fog történni.
Szándékosan nem írtam Samsungot.

(#132) Remiel válasza babkukta (#126) üzenetére


Remiel
őstag

:C

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#133) Maranello74 válasza galaxys80 (#129) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Bocs csak fejlett az igazságérzetem.
Nem régóta írogatok láthatod, de ami itt megy nekem új és gondoltam hangot adok a nemtettszésemnek.
Visszábblépek mert ennek semmi értelme.. Inkább csak olvasok.
igazából csak vásárlás előtt szoktam utána nézni a telefonoknak, hátha egy-két tapasztalat segít a döntésben. Minden topik sajnos tele van köpködve lehúzó véleményekkel olyanoktól aki nem is birtokolják a cikkben szereplő készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#134) galaxys80 válasza Ck. (#131) üzenetére


galaxys80
veterán

Mi a francért vagdosnám az asztal sarkához?
De most komolyan. Az elmúlt 15 évben egyszer sem tettem.
Jó,hogy ne a 10.-ről dobjam le.

[ Szerkesztve ]

(#135) Bar1 válasza TechData (#127) üzenetére


Bar1
aktív tag

Nem a tükörreflexes minőséget várom el, de olyan minőséget, ami az S5-ösnek van, igen. Van egy fizikai határa a fejlődésnek, de ügyes trükkökkel évről-évre jobbak a mobilkamerák, az egyik HTC-s fejlesztővel volt néhány hónapja egy riport, azt fejtegette, néhány éve még ő sem gondolt ilyen fejlődésre ezen a téren és 12-18 hónapon belül optikai zoomhoz hasonló megoldások fognak megjelenni a csúcskategóriás HTC-telefonokban.

(#136) TechData


TechData
tag

Űgy legyen!

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#137) tothmaxy182 válasza galaxys80 (#134) üzenetére


tothmaxy182
őstag

:C

+1

Minden szavam magánvélemény!

(#142) davis999sola


davis999sola
tag

Nah erre kivancsi leszem

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#147) Ck. válasza galaxys80 (#134) üzenetére


Ck.
addikt

Látom értelmező kéziszótár kell.
Véletlenről nem hallottál? Leemeled az asztalról és közben lekoccolod?
Örülök h ilyen tökéletes vagy, a JóIsten tartson meg így. ;)

(#148) Blyan válasza Ck. (#147) üzenetére


Blyan
félisten

kocanntottam le jópárszor az iPhone-omat, kutyabaja lett.
Ja és ugyan így egyszer a fémlábhoz a 920-at, hát most is látszik igazából... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#150) galaxys80 válasza Ck. (#147) üzenetére


galaxys80
veterán

[link]Retardáltak kedvéért még ki is vastagítottam a lényeget.

Sok véletlenről hallottam. Volt akire ráesett egy cserép az utcán és meghalt. Ettől függetlenül én azért egész nyugodtan sétálgatok.
Megint elindítottál egy tök felesleges vitát a műanyag-fém témában.
Volt már egyáltalán fém telefonod?
Csak, mert nekem volt műanyag bőven. A fém után viszont nem szívesen váltanék már vissza rá.
Ettől függetlenül engem rohadtul nem zavar, ha valakinek a műanyag tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.