Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márko88


Márko88
aktív tag

Várjuk ! :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#2) bakter666 válasza Márko88 (#1) üzenetére


bakter666
csendes tag

-rod

(#3) roli543


roli543
őstag

Az s4nek is fém volt az oldala, ha jól emlékszem. Akkor ez aztán hatalmas előrelépés lenne.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) Bici


Bici
félisten

"amely fémházzal szállna harcba szállni a nagy képernyős iPhone-ok ellen"

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Engem csak a dizájn érdekel, semmi más... Az is csak kíváncsiságból!

Minden szavam magánvélemény!

(#6) w333 válasza roli543 (#3) üzenetére


w333
félisten

Nem, mert műanyag ... :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7) AS


AS
félisten

Még egy kép:

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) szabogabor10


szabogabor10
veterán

És a hátlap? :U

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#9) Márko88 válasza bakter666 (#2) üzenetére


Márko88
aktív tag

Leülhetsz ;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#10) Blyan


Blyan
félisten

Érdekes.

Mi a valószínűbb? Az, hogy azért vettek iPhone-t, mert a Galaxy xx nem fémből volt, vagy az ha azért vettek Galaxy xx-et, mert az iPhone-ban nincs közel 5" vagy nagyobb átmérőjű kijelző.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) roli543 válasza w333 (#6) üzenetére


roli543
őstag

A másik nagy újdonság, hogy a fémet istenítők imája meghallgattattak, ha nem is lett az egész burkolat fém, legalább a körbefutó keret alumínium.

Jól emlékeztem, MA teszt!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#12) M5Norbi válasza Blyan (#10) üzenetére


M5Norbi
őstag

Kiváló kérdés. Még ha nehéz is az Almát a Körtével összehasonlítani. :DD

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#13) jozso1989


jozso1989
őstag

Akkor remélem normális design-t is kitalálnak hozzá, mert ez a nőies szappantartó forma valami bűnronda...

(#7) AS: Ez így nem néz ki rosszul, picit HTC-s az élek lecsiszolása... Már ezen a képen látszik, mennyire minőségibb a fém. Szép. :) Bár eddig ez a telefon 1/20 része (és csak egy fotó, ami lehet, hogy kamu).

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#14) 1697 válasza roli543 (#3) üzenetére


1697
tag

Soha nem volt fém...

(#15) joey04 válasza roli543 (#11) üzenetére


joey04
titán

Akkor MA teszt is hibás. nem fém.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Dexar007


Dexar007
veterán

Alphahimeknek keszul?

Give me your cum,bull!

(#17) blagolf válasza roli543 (#3) üzenetére


blagolf
senior tag

Egyetlen androidos Samsungban sem volt egy deka fém sem a burkolatban. SOHA!!!

Üdv, Zoli

(#18) Gabó75


Gabó75
senior tag

Soha nem értettem, miért kell fém. Úgyis aki nem akar pókhálós kijelzőt az tokot tesz rá. Tök elegáns a fém, de a teló bármikor leeshet.

(#19) blagolf válasza joey04 (#15) üzenetére


blagolf
senior tag

Így van. A Mobilarena tesztekben sem tudnak mindent helyesen. Bár illene utánanézni. Az S5 tesztben is én szóltam hogy nem fém a keret, azt egyből ki is javították. Ők is emberek, ergo tévedhetnek. Aki azt mondja hogy még soha nem tévedett, az hazudik.

Üdv, Zoli

(#20) keIdor válasza blagolf (#17) üzenetére


keIdor
titán

Galaxy R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) blagolf válasza Gabó75 (#18) üzenetére


blagolf
senior tag

Én szeretem a fémet egy telóban, mert nagyon jó hűvös fogása van. Nem mellesleg sokkal masszívabb tőle a telefon. A Samsungban nem az a gáz hogy műanyag, hanem amilyen műanyag. S3 hátlap 1 hónap után úgy néz ki mint egy 5 éves teló. Bármelyik "csúcskategóriás" Galaxy S... fémnek látszó kerete max egy fél év után lepereg. Szóval szerintem aki megszólja a Samsung csúcstelói anyagminőségét az erre gondol. Én tuti nem adnék ki 200e ft-ot egy olyan telefonért, ami fél év múlva szétkopik.

Üdv, Zoli

(#22) blagolf válasza keIdor (#20) üzenetére


blagolf
senior tag

Abban tényleg volt. Csak épp nem forgalmazták magyarországon.

Üdv, Zoli

(#23) Maranello74 válasza bakter666 (#2) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Juk.

(#24) Maranello74 válasza jozso1989 (#13) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Már szappantartóból is van női?
Pl egy s5-ben mi a f@szom nőies neked?

[ Szerkesztve ]

(#25) Maranello74 válasza blagolf (#19) üzenetére


Maranello74
aktív tag

De te tudtad és ez a lényeg!

(#26) Maranello74


Maranello74
aktív tag

Egyetlen egy kérdésem lenne a fémrevágyókhoz.
Megvárod még karcos lesz és utána teszed plasztik tokba vagy megelőzendő a bajt már az elején bele teszed és már az elejétől plasztikot tapogatsz?
nincs i5 karcmentes 1 hónaposan. Ha van akkor a gazdi nem merte élvezni a prémium fémet és gumibugyit fogtosott az elejétől

[ Szerkesztve ]

(#27) Ali G.


Ali G.
senior tag

a samsung meg a fémhasználat :D nem szeret csak olcsó fos műanyagot használni, a fém már nem jó mert nem olcsó :D

(#28) jozso1989 válasza Maranello74 (#24) üzenetére


jozso1989
őstag

nyugalom, mély levegő, meg ilyenek...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#29) tothmaxy182 válasza Maranello74 (#26) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nem rakom semmilyen tokba, sem az elején, sem később... Használom és kész. Összekarcolódik, akkor összekarcolódik. Nem szokásom fél évente új telefont venni, 3 év használat után meg már úgysem ér semmit. Szóval használom amíg tudom, élvezem a fémet, és megpróbálok vigyázni rá (az én cuccaim valahogy sosem karcolódnak meg)...

Minden szavam magánvélemény!

(#30) 1697 válasza Maranello74 (#26) üzenetére


1697
tag

Tok nélkül,nem baj ha karcos lesz....Ha normálisan használod azért nem lesz vészesen kopott...Mondjuk vidéken nagy divat tokot rakni a telefonokra,de szerencsére messze élek-)))

(#31) Maranello74 válasza jozso1989 (#28) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Majd veszek egy htc-t.

(#32) kurion


kurion
senior tag

Az S4-et ne feszegessük :D minőség a négyzeten és kész :D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#33) Maranello74 válasza tothmaxy182 (#29) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Erről van szó.

(#34) joey04 válasza blagolf (#19) üzenetére


joey04
titán

jaja nem is ma-t hibáztatom, talán még egy samus forrás tévesen meg is erősítette nekik akkor. de aztán kiderült hogy nem fém. mondjuk fogásra szerintem egyértelmű, vagyis nekem az volt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) TK36


TK36
aktív tag

"A következő, vélhetően 4,7 hüvelykes kijelzővel bíró iPhone leleplezéséig alighanem már csak néhány hetet kell várni, a későbbiekben pedig egy 5,5 hüvelykes változat is megjelenhet," - és ha nem lesznek ekkora iPhone kijelzős mobilok akkor mi lesz?

[ Szerkesztve ]

(#36) Maranello74 válasza kurion (#32) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Ezzel a másolt fotóval mit akarsz bizonyítani.
Ennyire kihuzta nálad a Samsung a gyufát?

(#37) w333 válasza kurion (#32) üzenetére


w333
félisten

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38) BazsiBazsi válasza Maranello74 (#26) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

QUADRAKILL!!!

Olyan sok hír van már a fém samsungról hogy azt hinné az ember hogy hemzsegnek az utcán. Pedig meg se jelentek, pedig már itt lenne az ideje.

(#39) Maranello74 válasza blagolf (#21) üzenetére


Maranello74
aktív tag

3390 ft egy új /levehető /hátlap. Karcolódjon csak.

(#40) Maranello74 válasza BazsiBazsi (#38) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Fém és fém között is van különbség. Remélem valami cr bevonatú viszonylag keményfém lesz mert az megoldaná a tok kérdést

(#41) kurion válasza Maranello74 (#36) üzenetére


kurion
senior tag

szétszedtem mert kijelzőt kellett cserélnem meg kiszedni az alaplapot és hát mált szét :D S4 topikban már régebben kiveséztük. én garantálom hogy nincs benne fém és az alaplap a legerősebb elem a készülékben :D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#42) Márko88 válasza kurion (#32) üzenetére


Márko88
aktív tag

Jól össze van bar..olva. Gondolom sok pénzed lehet :) Nekem megfelel az S4

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#43) Maranello74 válasza kurion (#41) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Volt s4-em, végigolvastam a topicot. Jól szétpergetted. Most is van s4-em s3-mam meg s5-öm. Nem mondom hogy karcmentesek de igy nem pereg szét egyik sem. Attól függetlenül ezt jól szétb@sztad.

[ Szerkesztve ]

(#44) kurion válasza Maranello74 (#43) üzenetére


kurion
senior tag

Lehet rosszat fogtam ki :D Bár azóta összeraktam és elvagyok vele de telefon így még nem "pergett" szét :C

(#42) Márko88: Hát sajnos nem vet fel ezért beletelt 2-3 hónapban mire kész lett és használható, Jelenleg az alaplapja eredeti és semmi gond ezzel.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#45) mightymo3


mightymo3
tag

Jó is a fém telefonba csak szép kell hogy legyen és tartos. A Samu még műanyagból sem tud jót felhasználni... Mit várunk a "fémtől"
Hát verseny az kell ,csak az a baj hogy az árban versengenek fel felé!
Mennyi lesz vajon ezeknek az árúk 16Gb alap csomag 250 ezerFt

(#46) Maranello74 válasza kurion (#44) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Ha esetleg a jövőben lenne eladó használt telefonod szólj csak mert érdekel. Az se baj ha javított.

(#47) Csapoati válasza jozso1989 (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Beszarok, már egy élcsiszolás is lehet HTC-s? :D Az M8-on matt a "lekerekítés", ezen a képen meg fényes, nem?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) Evil Snowman válasza mightymo3 (#45) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Kiindulva a Samsung Wave szériából, nem nagyon féltem őket anyagminőség tekintetében. :K

(#49) Maranello74 válasza Evil Snowman (#48) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Külösebben nincs bajom a plasztikkal sem de azért várom a fémet. Az első tiltakozások után úgyis megveszem ahogy szoktam ha beérett az ársávomba.

(#50) Remiel


Remiel
őstag

a fém nem segít az egyenfos kinézeten...

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.