Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52815360


#52815360
törölt tag

És akkor még 2 off hir, hátha érdekel valakit :

1. FF14 EU adatközpontból is elérhető
2. BnS zárt béta jövő héten indul (lehet venni founder packet, ami biztositja a belépést)

(#2) alevan


alevan
őstag

Amelyk MMO játék nevében benne van, hogy Online, az alapból nem érdekel.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) Szergely83


Szergely83
tag

Évek óta várom már! :D

(#4) SaGaIn válasza alevan (#2) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Miért mi a baj azzal ha benn a nevében az Online szó?

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#5) AS


AS
félisten

Ráadásul csak egyszer kell megvenni, nem szar freetoo play :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) wikings2 válasza SaGaIn (#4) üzenetére


wikings2
őstag

Gondolom egyfajta szegénységi bizonyítvány jelző értékkel bír a cím un-kreativitása végett imho off
Tetszik, hogy úgy operál látványos effektekkel a játék, hogy közben megtartja a darkosabb stílust. Kíváncsi vagyok mennyi tartalommal sikerül feltölteni, a Blade & Soul oriási csalódás volt így 4 év várakozás után. (anno a tutorial elérhető volt angolul valami tört szerver féleségen régiózár nélkül, ott még tetszett, de nem gondoltam volna, hogy a repülni és gyorsan futni tudó karaktereken kívül semmi extrám sem kap az ember ami a gép előtt tartana, ahogy haladunk előre).

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7) Beri78


Beri78
őstag

nagy kíváncsiság övezi ezt a játékot is...vajon mennyi ideig lesz majd elérhető? ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#8) #52815360 válasza AS (#5) üzenetére


#52815360
törölt tag

Item mall ebben is lesz, szóval ugyan ott vagyunk.

(#9) AS válasza #52815360 (#8) üzenetére


AS
félisten

Csak ruhákra , meg külsőre lesz shop .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) #52815360 válasza AS (#9) üzenetére


#52815360
törölt tag

Majd várd ki a végét, sokan mondták már ezt :)

(#11) kohai válasza alevan (#2) üzenetére


kohai
tag

az MMO-ban az O azt jelenti online :D

(#12) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nincs jó tapasztalatom a keleti, dél-koreai és hasonló MMO-kkal. Lehet honosítani a szövegeket, sőt a szinkronizálni is, de a keleti elképzelés a jó játékról mélyen bele van kódolva a játékba és azzal nem tudnak mit kezdeni. Ezek jellemzően iszonyatosan grindfest-ek, amiken ha igazítanak is kicsit, még mindig azok maradnak, amit a nyugati játékosok nagyon nem szeretnek. Jellemzően nagyon rossz a droprate, szintezni "könnyű", de rendes geart szedni nagyon nehéz. Craft skillt is nehéz húzni, sőt szintén jellemzően drága is. Drága javítani, drága "meghalni"...gyakorlatilag minden drága...és persze jó pénzért van "rövidebb út"

Persze lehet hogy ez lesz a kivétel.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) Because


Because
őstag

már alig várom! telt keblek, formás fenekek, istenem csak végre futhassak egy-egy ilyen tüneménnyel :B

(#14) alevan válasza SaGaIn (#4) üzenetére


alevan
őstag

1. Rossz tapasztalatok.

2. Ha nem képesek normális és kreatív nevet adni a játéknak, akkor nem várok történetileg sem sokat tőlük.

(#11) kohai :DD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#15) LLKobe


LLKobe
veterán

Pedig a videó egész pofás. Ha a witcher 3-ban lenne coop, soha nem kérnék másik gammát. De sajna nincs... Pedig haverral a legjobb játszani. Nem tudtok valami witcher szerű coop játékot? Az se baj ha MMO, csak ne arról szóljon hogy lapátolni kell bele a lóvét.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#16) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Ha egy-egy karakternek ilyen effektjei lesznek, fogunk Bármit is látni partyk / raidek alatt? :F

Amúgy 1-2 dél-koreai kötelező designelemtől eltekintve egész pofás, csak félek a gépigényétől.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17) Shing válasza LLKobe (#15) üzenetére


Shing
őstag

Szerintem az ilyen zárt, dungeon-ba járó MMORPG-k nagyon jók coopra. Pl. Dragon Nest, Vindictus. Skyrim-hez pedig készül a coop mod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.