Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Mindenkinek ajánlom, aki szereti a hangulatos sétaszimulátorokat. A minap játszottam végig Playstationon, nekem nagyon tetszett.
Külön érdekesség, hogy melyik grafikus motort használja és elsőre az Unreal Enginere gondoltam. Aztán meglepetten láttam a neten, hogy a ritkán használt, egy általam eddig nem ismert motor, a PhyreEngine fut alatta.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) GodGamer5 válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Aki akarta már végigtolta, de azért jó, hogy kijön steam-re is.
Földhözragadt pc-s gondolkodás mindenre rávágni az Unreal engine-t... :) Ekkora és ilyen régi exkluzív esetében saját (ps exkluzív) engine-t készítettek neki, amit előtte a Flower is használt és ami jobban illeszkedett a géphez. Amúgy szuper játék, de nekem akkoriban (2009) a Flower indie kedvencként jobban beleégett az agyamba. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint 8 év után megjelenik Steam-re is. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Hopkins95 válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én amúgy személy szerint nem igazán szeretem az Unreal Enginet, mert a teljesítménynek nagyon odavág, főleg konzolon vagy gyengébb hardveren. De ilyen játékokra mondjuk az is pont alkalmas. Szerintem ez a saját Engine egyébként simán néz ki annyira jól - ha nem jobban - mintha Unreallel készült volna :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) GodGamer5 válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

Pont ez a lényeg, hogy saját engin-nel könnyebben elérték ezt a szintet mint Unreal-al, ami ráadásul konzolon,-főleg ps3-on- ritka szarul futott. :)
Amúgy rohadt jól nézett ki megjelenésekor ez a játék, a Flower-ről nem is beszélve, minden fűszálnak saját fizikája volt a szél hatására össze vissza hajladozott.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) Hopkins95 válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi a tippet, megy is a kívánságlistára Steamen a Flower, de lehet meg is veszem, mert csak 5 Euróba kerül. :R

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én annak idején PS3on játszottam vele, és azonnal lecsapnék a Steames verzióra is, de van egy sanda gyanúm hogy lesz vagy 15euro...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Hopkins95 válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Epicen kuponnal csak 5 Euróba került nekem. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) Sirandrish válasza Hopkins95 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az még most is él...
Mondjuk már vettem ezt azt, de végtelen kupon van szóval... :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Hopkins95 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Elvileg azok után a játékok után kapsz újat, amelyek a z Epic Mega Saleben szerepelnek. ;)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) Sirandrish válasza Hopkins95 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaaa az lehet, mert azt hiszem 3 címet is onnan vettem

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.