Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71) KFORboy válasza vicze (#70) üzenetére


KFORboy
senior tag

Szimplán allergiás vagyok a f@xságokra... :U

Állj rá, hajrá ! :K
Aztán azzal a lendülettel kaphatod is szét mert valami biztos megsínyli !

Nem városi legenda hanem megtörtént tények, amik engem és a ThinkPad-ekkel folytatott közös munka folyamán megtörténtek;

-Fejmagasságból (186cm magas vagyok) jobb sarkára esett egy T500 betonra !
Lepattant a műanyag HDD takaró fedél meg némi műanyag a sarokról, ezeket könnyen lehetett ragasztani.
A gép még megvan, akár képeket is tudok küldeni, hogy további 3 és fél év meló után hogy néz ki jelenleg :")

-Lezúgtam 2015-ben Peacehaven-ben egy 45°-os erdős sziklás lejtőn hátizsákban egy X61-el, pár fotós holmival.
A végeredménye az lett, hogy a combcsontom megrepedt, egy Nikon 24-70mm F2.8 szét ment, még egy CF kártyám is ketté tört, pedig az nem egy egyszerű dolog !
Az X61-et meg le kellett törölgetni és ennyi !

-Izland, sátras kitelepülés... tudjuk, hogy vannak csodás forró vizű patakok, amikből sok gőz is ered és emellett a környezeti hőmérséklet 2 és 7 fok között változott.
A céges MEKBÚK bekapcsolás után nem sokkal, kimerevedett képpel meghalt, force off után bekapcsolni sem akart.
A T500-am amit szerencsésen magammal hoztam, mind a 4 napot aktívan végig dolgozta mellettem hiba nélkül !

-Még egy T500 moment, háztartási jelleg; Noti földön, macskám kiakar menni az erkélyre én meg indulnék elkapni, hogy ne tegye és teljes erőmből belerúgok a kijelző fedlapba, de úgy, hogy azzal a lendülettel fénysebességgel is zárult/csapódott le.
Az egész után szétszedtem, megnéztem a zsanér rögzítési pontokat, stb... de semmi baja nem volt.

Csak, hogy pár említésre méltót bedobjak a tapasztalataimból.
Az, hogy rá lehet állni és semmi baja nem lesz, az totál átlagos dolog ! A legújabbak közül meg örülhetünk ha egy is következmények nélkül megúsz egy ilyen mókát !

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.